|   | 

Kartal İnşaat Projeleri Vitrini

Kartal İnşaat Projeleri

Kartal Konut Projeleri
konut projeleri

Kartal Konut Projeleri

*İstanbul Kartal Yatırım Analizi Kartal Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Kartal’da 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 294 oranında bir artış göstermiştir. 20003 yılında 71.000 TL seviyesinde olan Kartal satılık konut fiyatları, 20008 yılına kadar sürekli olarak yükselmiş ve 117.000 TL se...

Kartal Emlak Haberleri

Kartal Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Kartal ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Kartal’daki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Kartal’daki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Kartal’daki en yeni konut projeleri

Kartal’da yaklaşık olarak 126 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Kartal’daki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Kartal’daki en yeni ofis projeleri

Kartal’da yaklaşık olarak 21 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Kartal’daki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Kartal’daki en yeni rezidans projeleri

Kartal’da yaklaşık olarak 80 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Kartal’daki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Kartal Yeni Projeler

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.