|   |   | 
 Kartal ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Kartal ilçesini favorilerinize ekleyin. Kartal İlçesini Favorilerime Ekle

Kartal Güncel Ofis Projeleri

Kartal Ofis Projeleri Haritası

Kartal Ofis Projeleri

İstanbul Kartal yeni ofis projelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Kartal’da konut üretiminin yanı sıra ofis üretimi de artıyor ve Kartal ofis pazarı büyümesini sürdürüyor. İlçenin genelinde 21’e yakın A sınıfı ofis projesi bulunmaktadır.

Kartal’da ofis projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Kartal’da kampanyalı ofis projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, girişimcilerin ve işverenlerin uygun fiyatlarla ofis sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Kartal’da kiralık ofis fiyatları da, ofisin ilçe merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  İlçenin genelinde ofis kira fiyatlarının artış trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Kartal’daki ofis kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise ulaşımdır.

Kartal’daki ofis projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Kartal Emlak Haberleri

Anılarla Dolu Yıllar AND Pastel’de Emlak
Anılarla Dolu Yıllar AND Pastel’de

Ev sahibi olmak isteyenlere dolu dolu anılar biriktirebilecekleri, renkli ve aynı zamanda sakin bir hayat vadeden ‘’Yeni Nesil Mahalle’’AND Pastel, 240 aya varan vade ve 0’dan başlayan faiz oranları ile cazip fırsatlar sunuyor.

Kartal Ofis Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.