|   |   | 
 Kartal ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Kartal ilçesini favorilerinize ekleyin. Kartal İlçesini Favorilerime Ekle

Kartal Güncel Rezidans Projeleri

Kartal Rezidans Projeleri Haritası

Kartal Rezidans Projeleri

İstanbul Kartal Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Kartal’da yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Kartal genelinde 80 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Kartal’daki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Kartal rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Kartal’da kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Kartal’da kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Kartal genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Kartal’daki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Kartal’daki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Kartal Emlak Haberleri

Marmara Kule’nin Tercihi de Sarı Perdeler Güncel Emlak
Marmara Kule’nin Tercihi de Sarı Perdeler

Yüksek yapı inşaatlarının maksimum güvenlikle ve her türlü hava koşulunda aksamadan gerçekleştirilmesi sağlayan, Doka Xclimb 60 Koruma Perdesi, Kartal’ın en avantajlı lokasyonunda konumlandırılan Marmara Kule’nin tercihi oldu.

Kartal Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.