|   | 

Küçükçekmece İnşaat Projeleri Vitrini

Küçükçekmece İnşaat Projeleri

Küçükçekmece Konut Projeleri
konut projeleri

Küçükçekmece Konut Projeleri

İstanbul Küçükçekmece Gayrimenkul Yatırım Analizi Küçükçekmece Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Küçükçekmece’de 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 163 oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 96.000 TL seviyesinde olanKü...

Küçükçekmece Emlak Haberleri

Antplato’da Finale Doğru
Güncel Emlak

Antplato’da Finale Doğru

Ant Yapı’nın Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alan, çevre dostu olarak tasarlanan, Türkiye’deki ilk ofis projesi Antplato’nun inşaatında sona yaklaşıldı.

Küçükçekmece Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Küçükçekmece’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Küçükçekmece’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Küçükçekmece’deki en yeni konut projeleri

Küçükçekmece’de yaklaşık olarak 64 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Küçükçekmece’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Küçükçekmece’deki en yeni ofis projeleri

Küçükçekmece’de yaklaşık olarak 8 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Küçükçekmece’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Küçükçekmece’deki en yeni rezidans projeleri

Küçükçekmece’de yaklaşık olarak 27 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Küçükçekmece’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.