|   |   | 
 Sancaktepe ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Sancaktepe ilçesini favorilerinize ekleyin. Sancaktepe İlçesini Favorilerime Ekle

Sancaktepe Güncel Rezidans Projeleri

Sancaktepe Rezidans Projeleri Haritası

Sancaktepe Rezidans Projeleri

İstanbul Sancaktepe Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Sancaktepe’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Sancaktepe genelinde 15 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Sancaktepe’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Sancaktepe rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Sancaktepe’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Sancaktepe’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Sancaktepe genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Sancaktepe’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Sancaktepe’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Sancaktepe Emlak Haberleri

Resim İstanbul’da Bahar Kampanyası Güncel Emlak
Resim İstanbul’da Bahar Kampanyası

Ortadoğu Grup, İstanbul’un en çok prim yapan bölgelerinden Sancaktepe’de hayata geçirdiği Resim İstanbul projesinde, bahar aylarına özel peşin alımlarda yüzde 20 net indirim veya 60 ay sıfır faiz seçeneği ile hemen teslim daire sahibi olma fırsatı sunuyor.

Sancaktepe Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.