|   | 

Silivri İnşaat Projeleri Vitrini

Silivri İnşaat Projeleri

Silivri Konut Projeleri
konut projeleri

Silivri Konut Projeleri

İstanbul Silivri Gayrimenkul Yatırım Analizi Silivri Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Silivri’de 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda % 201 oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 67.000 TL seviyesinde olanSilivri satılık konut fiyatları,2008 yılına kadar sürekli olarak yük...

Silivri Emlak Haberleri

Silivrisaray Konaklarında Haziran 2016 Da Hayat Başlıyor!
Güncel Emlak

Silivrisaray Konaklarında Haziran 2016 Da Hayat Başlıyor!

SON dönemlerde imza attığı projelerde hem yatırımcıya hem de konut sahibi olmak isteyenlere önemli fırsatlar sunan Yumak İnşaat, Silivri’nin gözdesi Kavaklı Mevkii’nde, denizin 500 metreden selamladığı, 15.000 m2 yeşil alan üzerine benzersiz mimarisiyle inşa edilmiş 22 müstakil villa projesi olan Silivrisaray Konaklarnı teslim ediyor

Silivri Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Silivri ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Silivri’deki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Silivri’deki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Silivri’deki en yeni konut projeleri

Silivri’de yaklaşık olarak 21 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Silivri’deki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Silivri’deki en yeni ofis projeleri

Silivri’de yaklaşık olarak 1 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Silivri’deki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Silivri’deki en yeni rezidans projeleri

Silivri’de yaklaşık olarak 2 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Silivri’deki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.