|   |   | 

Şişli Rezidans Projeleri Vitrini

Şişli Projeler Haritası

Şişli Rezidans Projeleri

İstanbul Şişli Rezidans projeleri ilçenin çeşitli noktalarında inşa ediliyor. Şişli’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  Şişli genelinde 56 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

Şişli’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

Şişli rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Şişli’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor. 

Şişli’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Şişli genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Şişli’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır. 

Şişli’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Şişli Emlak Haberleri

2016 satış rekortmeni Maslak 1453 oldu
Güncel Emlak

2016 satış rekortmeni Maslak 1453 oldu

Emlak Konut GYO KAP’a açıkladığı rapora göre, 2016 yılının hasılat paylaşım modeliyle gerçekleşen projelerde 2016 satış rekortmeni 1milyar 346 milyon 976 bin lira ile “Ağaoğlu Maslak 1453” oldu.

Şişli Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.