|   |   | 
 Ümraniye ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Ümraniye ilçesini favorilerinize ekleyin. Ümraniye İlçesini Favorilerime Ekle

Ümraniye Güncel Ofis Projeleri

Ümraniye Ofis Projeleri Haritası

Ümraniye Ofis Projeleri

İstanbul Ümraniye yeni ofis projelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Ümraniye’de konut üretiminin yanı sıra ofis üretimi de artıyor ve Ümraniye ofis pazarı büyümesini sürdürüyor. İlçenin genelinde 12’e yakın A sınıfı ofis projesi bulunmaktadır.

Ümraniye’de ofis projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Ümraniye’de kampanyalı ofis projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, girişimcilerin ve işverenlerin uygun fiyatlarla ofis sahibi olmasına yardımcı oluyor.

Ümraniye’de kiralık ofis fiyatları da, ofisin ilçe merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  İlçenin genelinde ofis kira fiyatlarının artış trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  Ümraniye’deki ofis kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise ulaşımdır.

Ümraniye’deki ofis projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

Ümraniye Emlak Haberleri

Ümraniye Ofis Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.