|   | 

Üsküdar İnşaat Projeleri Vitrini


Üsküdar İnşaat Projeleri

Üsküdar Konut Projeleri
konut projeleri

Üsküdar Konut Projeleri

İstanbul Üsküdar Konut Projeleri Gayrimenkul Yatırım Analizi Üsküdar Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Üsküdar’da 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda %280 oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 110.000 TL seviyesinde olanÜsküdar satılık konut fiyatlar...

Üsküdar Emlak Haberleri

7 Maddede Emlakta Yeni Trendler
Güncel Emlak

7 Maddede Emlakta Yeni Trendler

Her konuda olduğu gibi konut tercihlerinde de insanların aradıkları özellikler ve trendler zamanla değişiyor. Bu değişim emlak piyasasındaki ticari trendlere de yansıyor. Nazenin Konakları Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Pehlivan güncel trendleri analiz etti.

Üsküdar Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Üsküdar’daki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Üsküdar’daki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Üsküdar’daki en yeni konut projeleri

Üsküdar’da yaklaşık olarak 51 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Üsküdar’daki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Üsküdar’daki en yeni ofis projeleri

Üsküdar’da yaklaşık olarak 2 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Üsküdar’daki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Üsküdar’daki en yeni rezidans projeleri

Üsküdar’da yaklaşık olarak 6 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Üsküdar’daki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.