|   | 

Zeytinburnu İnşaat Projeleri Vitrini


Zeytinburnu İnşaat Projeleri

Zeytinburnu Konut Projeleri
konut projeleri

Zeytinburnu Konut Projeleri

İstanbul Zeytinburnu Konut Projeleri Gayrimenkul Yatırım Analizi Zeytinburnu Konut (Ev) Satış Fiyatları İstanbul Zeytinburnu’nda 100 metrekare büyüklüğündeki 2+1 daire ölçüt olarak alındığında konut satış fiyatları, son 12 yılda %423oranında bir artış göstermiştir. 2003 yılında 65.000 TL seviyesinde olanZeytinburnu satılık konut fiyatları,2008 yılı...

Zeytinburnu Emlak Haberleri

Yedi Mavi, 240 ay kampanyasına destek veriyor
Güncel Emlak

Yedi Mavi, 240 ay kampanyasına destek veriyor

Zeytinburnu sahilinde eşsiz bir lokasyonda hayata geçirilen ‘Yedi Mavi’, Cumhuriyet tarihinde görülmemiş şartlarda ev sahibi yapan kampanyaya destek veriyor. Eşsiz lokasyonuyla dikkat çeken Yedi Mavi’den yüzde 5 peşinat, 240 ay vade ve % 0.79 faizle konut sahibi olmak mümkün.

Zeytinburnu Hakkında Genel Bilgi

İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde birçok inşaat projeleri yer alıyor. Zeytinburnu’ndaki yeni inşaat projelerinin çoğalması, birçok kaliteli yaşam alanın oluşmasına sebep olmuştur.  Bu projeler günümüz teknoloji ve tasarım anlayışı ile geliştirilmiştir. Genel olarak bakıldığında güvenliği, havuzu, spor alanları ile aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir yaşam sundukları söylenebilir.

Zeytinburnu’ndaki tüm inşaat projeleri, Avm'si, güvenliği, havuzu ve spor alanları gibi özellikleri ile “konut projeleri”, her ihtiyaca uygun büyüklükte, özel hizmetleri, altyapı ve donanımları ile “ofis projeleri” ve en lüks otelleri aratmayan hizmetleri ve konforu ile “rezidans projeleri” olarak üç ayrı kategoriye ayrılabilir. 

Zeytinburnu’ndaki en yeni konut projeleri

Zeytinburnu’nda yaklaşık olarak 27 adet markalı konut projesi bulunmaktadır. Zeytinburnu’ndaki en yeni konut projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Zeytinburnu’ndaki en yeni ofis projeleri

Zeytinburnu’nda yaklaşık olarak 4 adet markalı ofis projesi bulunmaktadır. Zeytinburnu’ndaki en yeni ofis projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Zeytinburnu’ndaki en yeni rezidans projeleri

Zeytinburnu’nda yaklaşık olarak 16 adet rezidans projesi bulunmaktadır. Zeytinburnu’ndaki en yeni rezidans projelerinin fiyatları da projelerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.