|   |   | 
 İstanbul şehrindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, İstanbul şehrini favorilerinize ekleyin. İstanbul Şehrini Favorilerime Ekle

İstanbul Güncel Ofis Projeleri

İstanbul Ofis Projeleri Haritası

İstanbul Ofis Projeleri

İstanbul yeni ofis projelerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. İstanbul’da konut üretiminin yanı sıra ofis üretimi de artıyor ve İstanbul ofis pazarı büyümesini sürdürüyor. Şehrin genelinde 275’e yakın A sınıfı ofis projesi bulunmaktadır.

İstanbul’da ofis projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. İstanbul’da kampanyalı ofis projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, girişimcilerin ve işverenlerin uygun fiyatlarla ofis sahibi olmasına yardımcı oluyor.

İstanbul’da kiralık ofis fiyatları da, ofisin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  Şehrin genelinde ofis kira fiyatlarının artış trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  İstanbul’daki ofis kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise ulaşımdır.

İstanbul’daki ofis projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İstanbul ilçelerine göre Ofis projeleri

İstanbul Emlak Haberleri

Kordon İstanbul Projesi Satışa Çıktı Güncel Emlak
Kordon İstanbul Projesi Satışa Çıktı

Bulunduğu bölgeye değer katan ödüllü projelerin markası Ege Yapı, Maslak ve Kâğıthane’nin buluşma noktasında, yeniden canlanan Sadabad Deresi’nin kıyısında 820 milyon TL yatırımla inşasına başladığı Kordon İstanbul Projesi’ni satışa çıkardı.

İstanbul Ofis Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.