|   |   | 

İstanbul Rezidans Projeleri Vitrini


İstanbul Projeler Haritası

İstanbul Rezidans Projeleri

İstanbul Rezidans projeleri şehrin dört bir yanında inşa ediliyor. İstanbul’da yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  İstanbul genelinde 1020 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

İstanbul’daki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

İstanbul rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. İstanbul’da kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor.

İstanbul’da kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  İstanbul genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  İstanbul’daki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır.

İstanbul’daki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İstanbul ilçelerine göre Rezidans projeleri

İstanbul Avrupa Yakası'nda Satılık Daire Olan Konut Projeleri

İstanbul Anadolu Yakası'nda Satılık Daire Olan Konut Projeleri

İstanbul Hemen Teslim Projeleri

Yeni Projeler