|   |   | 

İzmir Rezidans Projeleri Vitrini

İzmir Projeler Haritası

İzmir Rezidans Projeleri

İzmir Rezidans projeleri şehrin dört bir yanında inşa ediliyor. İzmir’de yeni rezidans projelerinin sayısı da oldukça arttı.  İzmir genelinde 99 adede yakın rezidans projesi bulunmaktadır.

İzmir’deki Rezidanslar içinde yaşayanlara yüksek kalitede resepsiyon, günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşırhane, ve alışveriş servisi gibi genelde otellerde bulunan hizmetleri veren, sosyal donatılara sahip, yüksek güvenlik imkanları olan, teknoloji açısından üst düzeyde ve yüksek kaliteli yapılar olduğu söylenebilir.

İzmir rezidans projelerinin fiyatları, projenin bulunduğu bölgeye göre değişiklik göstermektedir. İzmir’de kampanyalı rezidans projeleri bulmakta mümkündür. Özellikle satışı devam eden birçok projedeki kampanyalar, yatırımcıların ve oturumcuların uygun fiyatlarla rezidans sahibi olmasına yardımcı oluyor.

İzmir’de kiralık rezidans fiyatları da, residence projesinin şehir merkezine olan uzaklığına göre oldukça farklılık gösterebiliyor.  İzmir genelinde rezidansların kira fiyatlarının yüksek olduğu ve yükselme trendin de olduğu da uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.  İzmir’deki rezidansların kiralarına etki eden bir diğer önemli faktör ise, projelerden toplu taşıma araçlarına olan uzaklık ve ulaşımdır.

İzmir’deki rezidans projeleri hakkında en detaylı ve güncel bilgileri 3DKonut.com’da bulabilirsiniz…

İzmir ilçelerine göre Rezidans projeleri

İzmir Emlak Haberleri

Jardin Eden En İyi Müstakil Konut Ödülü Aldı
Güncel Emlak

Jardin Eden En İyi Müstakil Konut Ödülü Aldı

Pana Yapı tarafından İzmir Çeşme’de bölgenin en büyük A+ villa projesi olarak hayata geçirilen “Jardin Eden”, Türkiye’nin en prestijli gayrimenkul ödülleri Sign Of The City Awards 2016’da ‘En İyi Müstakil Konut’ kategorisinde ödüle layık görüldü.

İzmir Yeni Konut Projeleri

İzmir Rezidans Projeleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.