|   |   | 

Kameroğlu’ndan Beylikdüzü’ne Dev Proje: Kameroğlu Metrohome

Kameroğlu İnşaat; Beylikdüzü’nde Kameroğlu Metrohome adlı yeni karma projesini göz alıcı ve lüks sunumu ile hayata geçiriyor.

Kameroğlu’ndan Beylikdüzü’ne Dev Proje: Kameroğlu Metrohome

1991 yılından beri inşaat sektöründe birçok projede yer alan ve Pelican Hill Ihlamur Evleri projesiyle de gayrimenkul sektöründe kaliteli işler yaptığını sektöre kanıtlayan

Kameroğlu İnşaat;

Şimdi de Beylikdüzü’nde Kameroğlu Metrohome adlı yeni karma projesini göz alıcı ve lüks sunumu ile hayata geçiriyor. E-5 üzerinde kendi mülkiyetinde olan arsalarında gerçekleştireceği ve yakın bir zamanda lansman fiyatlarıyla satışına başlanacak olan projede, ön talep süreci kısa bir süre önce başladı.

‘’Ev değil Yaşam’’  sloganıyla Beylikdüzü’nde yeni bir nefes olmayı hedefleyen Kameroğlu Metrohome; parsel alanı 70.000 m² olan toplam 1500 konut ve 110 mağazadan oluşuyor. Her yönüyle Metropol yaşantısına uygun, çağın gereksinimlerini fazlasıyla karşılayacağı ve ev sakinlerine sunacağı lüks standartlardaki sosyal yaşam alanlarıyla, benzersiz bir yaşam kalitesini modern ve estetik mimariyle Beylikdüzü ’ne getirmeyi planlıyor.

Kameroğlu Metrohome; Metrobüs ve ve Metroya olan yakınlığı nedeniyle Metrohome adı verilmiş.

Kameroğlu Metrohome Suites; aile konseptinde tasarlanmış 2+1, 3+1  ve  4+1 daire seçenekleriyle ayrı sosyal tesise, yönetime ve otoparka sahip.

Metrohome Suites, ailelerin huzurlu vakit geçirebilecekleri yeşil ve mavinin dinginliği eşliğinde açık ve kapalı havuz keyfini yaşayabilecekleri, günün stresini atacakları fitness salonu, yürüyüş alanları ve çocuk parkları ile bambaşka bir dünya sunuyor.

Kameroğlu Metrohome Residence; minimalist yaşamayı tercih edenler için düşünülen  1+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle, ev sahiplerine konforlu ve bağımsız sosyal yaşam konsepti tasarlanıyor. Ev sahipleri yine kendi sosyal alanlarında açık ve kapalı havuzun keyfini yaşayabilecek, sosyal olanaklardan dilediği zaman yararlanabilecekler.

Kuzey cephede E-5; Güney cephede 1000 dönüm civarı Botanik Vadisi bulunan bu yaşam alanı, öncelikle ulaşım imkanlarıyla diğer projelerden farklılaşıyor. Çünkü, metrobüse ve yakında bitirilmesi planlanan metroya sadece 1 dakika yürüme mesafesinde.                     

Kameroğlu Metrohome ’da günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız mağazalar da cadde alışveriş konseptine uygun prestijli markalardan oluşan kafelerin, cadde ve mağazacılık kültürüne yepyeni bir soluk getireceği kesin.

Seçkin kafeler ve mağazaları ile eğlence ve keyifli alışverişi sokağa taşımayı hedefleyen

Kameroğlu Metrohome projesi, Beylikdüzü sakinleri için de cazip nokta haline gelecek.

Üç katlı Otoparkı ile projenin tüm dairelerine 2 araçlık, 1+1 büyüklüğündeki dairelerine de 1 araçlık geniş otopark alanı tahsis edilmiş.

Toplamda 70.000 m² alan üzerinde gerçekleşecek Metrohome projesi; yapımına yakın bir zamanda başlanacak yeni havalimanına ve Kuzey Marmara

Otoyoluna olan bağlantısıyla, oturumcular ve yatırımcılar için kazançlı bir alternatif olarak göze çarpıyor. 

Yeni Proje Haberleri

Yeni Proje Kategorisindeki diğer haberler

  • Ege Yapı’nın Yeni Projesine 3.500 Ön Talep
    Ege Yapı’nın Yeni Projesine 3.500 Ön Talep

    Bulunduğu bölgeye değer katan ödüllü projelere imza atan gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından Ege Yapı, Kâğıthane ve Maslak’ın buluşma noktasındaki yeni projesi için 3.500 adet ön talep aldı.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.