|   | 
Karmir Yapı

Karmir Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Karmir Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Karmir Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Karmir Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Karmir Yapı Hakkında

Karmir Yapı, inşaat ve turizm sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren 3 farklı firmanın bir amaç ve vizyon etrafında birleşmesinden meydana gelmiştir.
 
“Karmir Yapı”nın kuruluş amacı, insani ihtiyaçların ticari beklentilerden daha üstün tutulduğu projeleri hayata geçirmektir. Bu kapsamda, sadece Kayseri ve civarında değil, ülke ölçeğinde farklı ve aranan projelerin altına Karmir Yapı imzasını taşımak için faaliyetlerine başlamıştır.
 
Firmaların bir araya gelerek oluşturduğu sinerji ile Karmir Yapı,  ilk projesi olan Karmir Life’ı hayata geçirmiştir.
 
Değişen global koşullar içinde insanların hem bireyselliğini doyasıya yaşamaları hem de toplum yaşantılarının kalitesini artırmaya yönelik olarak hayata geçirilen ilk proje olan Karmir Life, Karmir Yapı’nın vizyonu ve misyonunu yansıtan önemli bir mihenk taşıdır. 
 
“KALİTE YAPIMIZDA VAR” mottosuyla yola çıkan Karmir Yapı, özel projelerle yoluna devam etmektedir.

Tel: 0352 224 5767
Fax: 0352 224 5767
Email: info@karmir.com.tr
Adres: Germir Mah.425/1. Sok.  No:45 Kayseri / Melikgazi

Karmir Yapı Projeler Haritası

Karmir Yapı Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.