|   | 
Keten Proje

Keten Proje

 • Kuruluş Tarihi : 2010

 • Proje Sayısı : 1

Keten Proje, konut, ofis ve residence projeleri, Keten Proje hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Keten Proje ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Keten Proje Hakkında

2010 yılında prestijli projeler üretmek üzere yola çıkan firmamız, inşaat faaliyetlerine çeşitli illerde gerçekleştirdiği projelerle devam etmektedir.
 
KETEN PROJE; inşaat sektöründe üst yapı alanında çalışmalar yaparak kendini kanıtlamış bir firmadır. Kısa sürede hızla gelişip büyüyen ve büyümeyi istikrar ile sürdüren firmamızı, daha da ileriye taşımak için özveriyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yapmış olduğumuz çalışmalarda işleri zamanında, kaliteli ve başarılı bir şekilde teslim ederek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış durumdayız.
 
KETEN PROJE olarak bizler, müşterilerimizin dilek ve beklentilerinin çalışma anlayışının ayrılmaz bir parçası olduğuna inanmış, yüzde yüz müşteri memnuniyeti felsefesini kendine ilke edinmiştir. Firma olarak işimize her zaman hassasiyet ve ehemmiyetle yaklaşarak hizmet vermekteyiz.

Tel: 0322 459 7090
Fax: 0322 459 7090
Email: info@ketenproje.com
Adres: Cemalpaşa Mh. 63014 Sk. Akkonak Apt. C Blok Zemin Kat No:13 Adana / Seyhan

Keten Proje Projeler Haritası

Keten Proje Projeleri

Keten Proje Haberleri

 • Faiz İndiriminin Adı Yetti
  Keten Proje

  Faiz İndiriminin Adı Yetti

  1’in altına çekilmesi, banka kredisi ile ev almayı düşünen vatandaşları sevindirirken, konut üreticilerini de inşaat sektörünün geleceği adına umutlandırdı.Osmaniye’de, 160 konuttan oluşan “Osmaniye S...

 • Osmaniye Sarayları Kapılarını Açtı
  Keten Proje

  Osmaniye Sarayları Kapılarını Açtı

  Keten Proje Yönetim Kurulu Üyesi ve Proje Mimarı Buket İraöz, örnek dairelerin, düzenlenen lansmanla ziyarete açıldığını, kentte büyük ilgi ve heyecan uyandıran projenin, değişen ekonomik ve sosyal ya...

 • İnşaat Sektörüne Yeni Soluk
  Keten Proje

  İnşaat Sektörüne Yeni Soluk

  İnşaat Mühendisi Hüseyin İraöz ve Mimar Buket İraöz tarafından 2010 yılında, “Hayatı inşa eder” sloganıyla kurulan Keten Proje, çeşitli illerde gerçekleştirdiği projelerle inşaat sektöründe kısa süred...

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.