|   | 
Kiler GYO

Kiler GYO

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 9

Kiler GYO, konut, ofis ve residence projeleri, Kiler GYO hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kiler GYO ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kiler GYO Hakkında

Kiler GYO Tarihçesi Hakkında

Kiler Ailesi Grup şirketlerinin ihtiyaç duyduğu gayrimenkul geliştirme ve inşaat işlerinin yönetimi ile başladığı inşaat faaliyetlerinde, özellikle perakende işinin en önemli unsurlarından olan mağaza ağı geliştirilmesi ve hizmete açılması sırasında Türkiye çapında doğru lokasyonların tespiti, arsa ve mülk satın alınması, mağaza kiralanması, projelendirilmesi, dekorasyonlarının yapımı ve ruhsat işlemlerinin yönetilmesi gibi kilit konularda geniş deneyim kazanmıştır.

Biskon Yapı’nın kurulması ile inşaat faaliyetleri grup içi ihtiyaçların karşılanmasının ötesine geçerek dışına çıkmış ve profesyonel inşaat faaliyetine dönüşmüştür. Bugüne kadar Türkiye genelinde 170’den fazla mağazanın 150.000 metrekare inşaatının kaba ince, elektrik, mekanik, ısıtma, aydınlatma, dekorasyon ve altyapı işlerini eksiksiz olarak tamamlamış ve mağazaları hizmete hazır hale getirmiştir.

*Kiler GYO Konut Projeleri
Beylikdüzü Yakuplu Konut, Referans Güneşli

*Kiler GYO Residence Projeleri
Referans Kartal Towers, Referans Kartal

*Kiler GYO İletişim Bilgileri

Adres: Zafer Mahallesi Tonguçbaba Caddesi No:96 Kat:3 34513 Haramidere Esenyurt/İSTANBUL
Tel: +90 (212) 456 15 00
E-posta: info@kilergyo.com

Kiler GYO Projeler Haritası

Kiler GYO Projeleri

Kiler GYO Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.