|   | 

Kocaeli'nde Alışveriş Merkezi Olan Projeler

Kocaeli'nde Alışveriş Merkezi Olan Projeler

Kocaeli'nde Alışveriş Merkezi Olan ProjelerGün içerisinde ihtiyaçlarını karşılamak için zaman bulamayanların konut tercihlerinde alış veriş merkezi olan projeler oldukça ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra “Alışveriş ruhun gıdasıdır” espirisi benim için söylenmiş diye düşünenler için hazırlanmış konut projelerini liste olarak bir araya getirdik.Kocaeli'ndeGebze Center AVM, Adora Villaları, Kavanium İzmitprojeleri ilk göze çarpanlar, alışveriş merkezi olan diğer konut projeleri ise:- Kocaeli'nde Alışveriş Merkezi olan konut projeleri“Kocaeli'nde Alışveriş Merkezi Olan Projeler”sayfanın üst tarafında listelenmiştir.-“Kocaeli'nde Alışveriş Merkezi Olan Projeler”listesini incelerken, merak ettiğiniz soruları sorabilir aynı zamanda içlerinden birçoğunu üç boyutlu olarak gezebilirsiniz.

Kocaeli'nde Alışveriş Merkezi Olan Projeler Haritası

  • Adora Villaları
    Klan Yapı

    Adora Villaları

    Klan Yapı Tasarım güvenli, dinamik, konforlu ve estetik yapılar inşa etme vizyonuyla 2008 yılında kuruldu. Şirketin kurucusu olan Timur KOÇ 1961’de Si...

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.