|   | 
Kuzu Grup

Kuzu Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1943

  • Proje Sayısı : 10

Kuzu Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Kuzu Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Kuzu Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kuzu Grup Hakkında

Kuzu Grup Tarihçesi Hakkında
 
1943 yılından bu yana, Türkiye'nin gelişimine ve büyümesine katkıda bulunmak adına inşaat sektöründe hep güven, gelişim ve başarının temsilcilerinden olduk.
 
Önce kurulduğumuz bölgede daha sonra da büyüyerek tüm yurtta kalkınmanın dinamiklerine destek verdik. Çağı takip eden ülkemizin, dünya geleceğinde söz sahibi olması ve sahip olduğu eşsiz dev potansiyeli, ilham veren kültürel dokusuyla insanlığa yeni bir vizyon katkısı oluşturacak güce ulaşması için kendi işimizde hep yenilenen, ilerleyen bir organizasyon olmak için çalıştık.
 
Ülkenin her yanında 250'ye yakın projeyi hayata geçirdik. Birçok hayatın geleceğine katkıda bulunduk. Son derece nitelikli olan teknik kadrosu gün geçtikçe genişliyor. Güvenilir, devamlı gelişen, başarılara imza atan bir firma olarak Türkiye'de kalkınmaya büyük katkılarda bulunmaya devam ediyor. Bugün yine sektörümüze ivme kazandıran bir güç olmak adına sağlam, dinamik yapımızla çalışıyor, projeler üretip uyguluyor, çağın gelecek vadeden iş kollarında araştırmalarımızı sürdürüyoruz.
 
Kuzu Grup Residence Projeleri
Kuzu Grup'un en önemli residence projeleri Sea Pearl Ataköy, Divan Residence İstanbul'dur.

Kuzu Grup Konut Projeleri
Sea Pearl Ataköy, Spradon Vadi, Park Vadi Evleri, Spradon Evleri, Kuzu Effect

Kuzu Grup Ofis Projeleri
Kuzu Effect projesinde 44 adet ofis bulunmaktadır. 

Kuzu Grup İletişim Bilgileri
Adres:Kuzu Plaza, Yeşilköy Caddesi No: 19 34153 Florya / İSTANBUL
Telefon:0(212) 663 26 66
E-Posta:istanbul@kuzugrup.com

Tel: 0212 663 2666
Fax: 0212 573 2809
Email: istanbul@kuzugrup.com
Adres: Kuzu Plaza, Yeşilköy Caddesi No: 19 34153 Florya İstanbul / Bakırköy

Kuzu Grup Projeler Haritası

Kuzu Grup Projeleri

Kuzu Grup Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.