|   | 
M-i inşaat

M-i inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2007

  • Proje Sayısı : 1

M-i inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, M-i inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve M-i inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

M-i inşaat Hakkında

M-İ İnşaat, Mustafa Akbaş-İbrahim Özen ortaklığı olarak 2007 yılında kurulmuştur.

Ortaklardan Mustafa Akbaş'ın 1989 yılında kurmuş olduğu Premier Emlak Danışmanlık şirketi şehrin en mutena semti olan Bebek'in tanınmış Emlak Danışmanlık ofislerinden biridir. Daha önceki iş yaşamında özel sektörde profesyonel yöneticilik yapmış olan Mustafa Akbaş Emlak Danışmanlığı sektörünün tanınmış simalarındandır.

 

M&İ İnşaat'ın diğer ortağı olan İbrahim Özen 1978 yılından itibaren İnşaat sektörü içinde yer almakta olup Mecidiyeköy'de yapı malzemeleri bayiliği ve inşaat müteahhitliği ile sektörde 32 yıllık bir birikime sahiptir. 2007 yılından itibaren ise Mustafa Akbaş ile birlikte Bebek Premier Emlak Danışmanlık ile aynı ofisi paylaştıkları Premier İnşaat Grubu çatısı altında  inşaat-malzeme-İmalat ve emlak danışmanlığının bilgi ve tecrübesini bir araya getirmişlerdir.

 

 

Premier İnşaat Grubu içinde doğan M&İ İnşaat ortaklığı bugüne kadar boğazın her iki yakasında (Ortaköy, Bebek,Tarabya, Sarıyer, Anadolu Hisarı) 2. derece tarihi eser restorasyonu, onarım ve inşaat müteahhitliği işleri yapmıştır.

 

Tel: 0212 202 7018
Fax: 
Email: info@zekeriyaparkevleri.com
Adres: Çarşı 4. Cad. No:5 D:4 (Migros Karşısı) Zekeriyaköy İstanbul / Sarıyer 

M-i inşaat Projeler Haritası

M-i inşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.