|   |   | 

Marka Şehirler Zirvesi'ne Sayılı Gün

Marka Şehirler Zirvesi, Türk ekonomisinde marka gücü olan firmaları tek bir çatı altında toplayacak.

Marka Şehirler Zirvesi'ne Sayılı Gün

7 Nisan 2016 tarihinde CVK Park BosphorusHotel’de kapılarını açacak olan Marka Şehirler Zirvesi,  marka şehirlerimizin Türkiye ekonomisine katkısını arttırmak amacı ile yüksek bir katılım ile gerçekleşecek.

Eventuum tarafından gerçekleştirilecek Marka Şehirler Zirvesi, Türk ekonomisinde marka gücü olan firmaları tek bir çatı altında toplayacak.  

İNDER, MÜSİAD, TÜMSİAD, İMKON, ÇEDBİK, BACADER, AEMDER, İSEDA, KALİSDER, TUCSA tarafından desteklenen Marka Şehirler Zirvesi 150’nin üzerinden prestij sahibi firmayı ağırlayacak.

Marka Şehir olan İstanbul, marka dünya şehirleri arasında en hızlı yükselen değer olarak önem kazanmaktadır.Entelektüel birikimlerini projelerine yansıtan değerli konuşmacılarımız, şehirlerimizin prestijini arttıracak.Üst düzey estetik ve elitist anlayışın hakim olduğu zirvede sektörümüz, şehirlerimize hak ettiği değeri yansıtacak.

Şehirlerimizin markalaşmasında imzası bulunan ve prestijini arttıran firmalar emsali görünmemiş bir buluşmaya ev sahipliği yapacak. 

Marka Şehirler Zirvesi’ne iştirak edecek değerli  konuşmacılar ise;  Kağıthane Belediye Başkanı FazlıKILIÇ,İNDER Y.K.B. Nazmi DURBAKAYIM,  TÜMSİAD Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği Y.K.B. Yaşar DOĞAN, 24 Şirketler Grubu Y.K.B.Aziz YENİAY, Çalık Gayrimenkul Y.K. Üyesi Doç. Dr. Feyzullah YETGİN, İstanbul Ticaret Odası Y.K.B.Yrd., ve MÜSİAD Genel Başkan Yrd.Gökhan Murat KALSIN,Ege Yapı Y.K.B.H. İnanç KABADAYI,Ceylan İnşaat Y.K.B.Muammer CEYLAN, Yiğit Group Y.K.B.Önder YİĞİT,MÜSİAD İnşaat ve Çevre Komisyon Başkanı Reha YELTEKİN, Aşçıoğlu Y.K.B.Yaşar AŞÇIOĞLU, Türk Yapısal Çelik Derneği Y.K.B.Yener ŞENER yer alıyor.“Şehirlerimizin markalaşmasında ulusal ve yerel düzeyde gerekli yatırımlar ve uygulamalar, gelecek  dönem projeksiyonları”konulu panelinmoderatörüolarak  Bloomberg HT haber Müdürü Ali ÇAĞATAY.

Üst düzey estetik anlayışına hakim olan Marka Şehirler Zirvesi’nin sponsorları arasında Teknik Yapı, Ceylan İnşaat, Ege Yapıve Yiğit Grupyer alıyor.

Marka Şehirler Zirvesi’nde Altın Sponsor olarak yer alan Teknik Yapı farklılık yaratıyor

1974 yılından bu yana inşaat sektöründe geniş bir yelpazede hizmet veren, bugüne kadar konut ve sanayi yapılarında altı milyon metrekarenin üzerinde imalat gerçekleştiren TEKNİK YAPI, deneyim, birikim ve iş anlayışını firmanın kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi DURBAKAYIM’ın öncülüğünde yürütmektedir. İnşaatın yanı sıra, gayrimenkul geliştirme, turizm, güvenlik, sağlık ve gıda alanlarındaki faaliyetlerini TEKNİK YAPI HOLDİNG çatısı altında toplamıştır. TEKNİK YAPI, Uphill Court, Uplife Park, Uptwins Deluxe Residence, Uprise Elite, UpcityFlats, UpcityResidence, DeluxiaPalace, DeluxiaSuites, DeluxiaDragos, Evora Park, Evora İstanbul, Metropark, Condord İstanbul ve Suadiye Sahil gibi birçok proje dahil olmak üzere, bugüne kadar yarattığı konseptler ile kendi projelendirdiği onlarca fabrika ve yüzlerce bina inşaatında kendine has çizgisini daima yansıtmıştır.

Marka Şehirler Zirvesi’nde Altın Sponsor olarak yer alan Ceylan İnşaat dev projelere imza atıyor

Muammer CEYLAN  tarafından 1995 yılından itibaren inşaat sektöründe “Her sattığımız daire bir dost kazanmak” sloganıyla 20 yıldır mütevazı bir şekilde “insana hizmet” anlayışı ile yoluna devam eden Ceylan İnşaat, 2016 yılı ve sonrası için özellikle kentsel dönüşüm ağırlıkta olmak üzere, Göztepe, fikirtepe, Kartal, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Çeliktepe, Levent, Bakırköy, Çengelköy gibi lokasyonu yüksek yerlerde  13 adet dev projeye imza atmıştır.

Marka Şehirler Zirvesi’nden Bronz Sponsor olarak yer alan Ege Yapı portföyünü genişletiyor  

Ege Yapı halen yurt içi ve dışında devam etmekte olan 6 ayrı proje ile 1.200.000 m2 inşaata devam etmektedir. emlak Konut GYO ile hasılat paylaşımı modelinde olan ve bünyesinde 3266 konut ve rezidans, doğa koleji Oxford Quality School, Four Points by Sheraton Oteli, Radisson Blu Hotel, alışveriş caddesi, sosyal alanlar ve geniş peyzaj alanları barındıran, 818.000 m2 inşaat alanına sahip “Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi” ödüllü Batışehir projesi de portföyüne eklenmiştir. Böylece Ege Yapı’nın toplam inşaat alanı 2.000.000 m2 üzerine çıkmaktadır.

Marka Şehirler Zirvesi’nde Yaka Kartı Sponsoru olarak yer alan Yiğit Group dikkat çekiyor

Fortis İstanbul, Yiğit Group'un İstanbul'daki ilk marka projesi olarak dikkat çekiyor. Latince 'yiğit' anlamına gelen Fortis'i marka adı olarak tercih eden Yiğit Group, İstanbul'un yükselen ve her geçen gün daha fazla markalı projeyi ağırlamaya başlayan lokasyonlarından biri haline gelen Basın Ekspres'te gerçekleştirdiği Fortis İstanbul ile İstanbul'u yepyeni bir konut anlayışıyla tanıştırıyor. 

Yiğit Group tasarımdaki ve işçilikteki titiz yaklaşımını İstanbul'a taşıdığı Fortis İstanbul, farklı ihtiyaçlar için farklı özellikteki konut tipleri, iddialı lokasyonu ve fiziki özellikleriyle dikkat çekiyor. Sosyal ve ticari olanaklarıyla sakinlerinin ve bölgede yaşayanların tüm ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikleri bir arada bulunduran Fortis İstanbul, dış mimarisiyle olduğu gibi iç mimarisiyle de fark yaratıyor. Yiğit Group, Fortis İstanbul'un yanı sıra Sinanlı Yapı ile Kadıköy'de hayata geçirecekleri projede de Fortis markasını kullanacağı Fortis Sinanlı Kadıköy projesine de yılın ilk yarısında başlayacak.
 

Güncel Emlak Haberleri

Güncel Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Nef’ten 240 ay vadeli kredi fırsatı!

  Nef’ten 240 ay vadeli kredi fırsatı!

  Gayrimenkul sektörünün lideri Nef, "Gayrimenkulde Güç Birliği, Daha Güçlü Türkiye" kampanyasının ikinci adımı olan 240 ay vadeli kredili konut satışı kampanyasına 4 projesi ile katılıyor.

 • Saruhanlı'da 60 yıllık arazi sorunu çözülüyor

  Saruhanlı'da 60 yıllık arazi sorunu çözülüyor

  Manisa'nın Saruhanlı İlçesinde yaklaşık 60 yıl önce usulüne uygun olarak belediyeye devredilen ancak bir süre önce hatalı idari yorumlara dayanılarak açılan arazilere ilişkin tapu iptal davalarının çözümü için hazırlanan kanun teklifi Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.

 • Türk yapı sektörünün hedefi yeni pazarlardaki yerel müteahhitler

  Türk yapı sektörünün hedefi yeni pazarlardaki yerel müteahhitler

  Türk yapı malzemeleri sektörünün yeni pazarlara yöneldiğini belirten İDDMİB Başkanı Rıdvan Mertöz, “Türk yapı malzemeleri sektörünün ihracat pazarlarını artırması için sadece ihracat gerçekleştirdiğimiz ülkelerdeki Türk müteahhitlerine değil, o ülkelerdeki yerel firmalara da satış yapmalıyız” dedi.

 • Queen Central Park’ta Caz Keyfi

  Queen Central Park’ta Caz Keyfi

  Türkiye’nin ilk HIGHLIFE temalı evleri ile göz kamaştıran, Sinpaş GYO imzalı Queen Central Park’ta, kahvaltıda caz etkinlikleri başladı.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.