|   |   | 

Mmi Eurasia Fuarcılık, Uluslararası Fuarları Türkiye’ye Getiriyor.

ünyanın önde gelen organizasyon firmalarından olan Messe München International, her yıl 30.000 katılımcıyı, 2.000.000 civarında ziyaretçiyle buluşturarak, 40’ın üzerinde fuar organizasyonuna imzasını atıyor. 60’ın üzerinde temsilcilik ofisi ile 100’den fazla ülkede aktif olarak hizmet veren Messe München International, ayrıca Çin, Hindistan, Türkiye ve Güney Afrika’da fuar organizasyonlarını gerçekleştiriyor...

Mmi Eurasia Fuarcılık, Uluslararası Fuarları Türkiye’ye Getiriyor.

2013 yılında Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan Messe München International Türkiye iştiraki olan MMI Eurasia Fuarcılık, geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen Seismic Safety ve INTERGEO Eurasia Fuarları’nı başarıyla tamamlayarak sektöre iddialı bir adım attı.

Orta Doğu'ya, Orta Asya'ya, Kafkaslara, Balkanlara ve Kuzey Afrika’ya açılan bir kapı olarak Türkiye'nin, önemli uluslararası ekonomi merkezlerinden birisi haline geleceğine inanan MMI Eurasia, Türkiye’de bir çok ihtisas fuarı gerçekleştirmeyi planlıyor. Firma, ihtisas alanındaki uzmanlıkları bünyesinde toplayarak, sektörün önde gelen isimlerini buluşturduğu yapıda, katılımcı ve ziyaretçilerin ihtiyaç ve isteklerine odaklanarak sürdürülebilir bir strateji geliştiriyor.

Fuarcılık sektöründe deneyimli ve güçlü bir kadroya sahip olan MMI Eurasia, düzgün iş akışı, kalite kontrol ve personel yeterliliğini sağlamak için müşterilerine en iyi kalitede hizmet sunarken, müşterilerinin başarıyı yakalaması için basın, kamu otoritesi ve sektörel derneklerle yakın işbirlikleri içerisinde bulunuyor.

MMI Eurasia Fuarcılık CEO’su Tolga Özkarakaş: "Türkiye’de çok sayıda ihtisas fuarı gerçekleştirmeyi hedefliyoruz"

MMI Eurasia Fuarcılık'ın ortağı ve CEO'su Tolga Özkarakaş MMI Eurasia hedefleri ve yakın gelecekteki projeleriyle ilgili olarak yaptığı açıklamada “Ana ortağımız olan Messe München International’ın ihtisas fuarcılığı alanında 50 yıllık birikimi ve 100’ü aşkın ülkeye erişimi bulunuyor. Biz de MMI Eurasia olarak, ana ortağımızın bilgi birikimi ve tecrübesinden faydalanarak, 2019 yılına kadar Türkiye'de birçok sayıda ihtisas fuarını hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Türkiye’de hayata geçirmeyi planladığımız uluslararası fuarlara, komşu ülkelerden ve dünyanın birçok bölgesinden büyük bir katılım olacağına ve ziyaretçiler tarafından da ilgi toplayacağına inanıyoruz” dedi.

2015 yılı içerisinde gerçekleştirecekleri uluslarası fuara da değinen Özkarakaş, “16-18 Nisan 2015 tarihlerinde dünyanın lider çevre teknolojileri fuarı olan IFAT Fuarını Türkiye’ye getiriyoruz. IFAT Eurasia Fuarı, Congresium Ankara’da ATO Uluslararası Fuar ve Sergi Sarayı’nda açılacak. Türkiye’de ilk kez gerçekleştireceğimiz IFAT Eurasia Fuarı, temiz içme suyu ihtiyacı, atık yönetimi ve geri dönüşümde ileri teknoloji kullanımı, kaynakların verimli kullanılması, sürdürülebilir üretim ve tüketime yönelik tedbirler, daha temiz ve yaşanır şehirler gibi konularda çözümler ortaya koyacak.”diye konuştu.

Çevre sektörünün kamu ile bağlantısının önemine değinen Özkarakaş, ilk IFAT Eurasia Fuarının, kamu kurum ve kuruluşlarının yönetim birimlerinin bulunduğu, konumu gereği en uygun lokasyon olan Ankara’yı tercih ettiklerini açıkladı.

Güncel Emlak Haberleri

Güncel Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Sinpaş GYO'da Kaçırılmayacak Fırsat

  Sinpaş GYO'da Kaçırılmayacak Fırsat

  Sinpaş GYO'nun 2016’nın bu son kampanyasında müşterilerine Ağustos ayı fiyatlarıyla Aralık ayı boyunca konut alabilme ve yine 120 aya kadar vadeli ödeme kolaylıkları sunuyor.

 • Kooperatif Nedir?

  Kooperatif Nedir?

  İmece usulü yardımlaşmanın kanuni şekli olarak da görülebilecek kooperatifler hangi organlardan oluşur?

 • Kiralananda Ayıp Nedir?

  Kiralananda Ayıp Nedir?

  Kira ilişkisinde ev sahibi ve kiracı karşılıklı hak ve sorumluluklar taşır. Peki, kiralanan evin ayıplı çıkması durumunda ev sahibinin sorumluluğu nedir?

 • Patrondan Çalışanlarına 240 Konut

  Patrondan Çalışanlarına 240 Konut

  Denizli ve İzmir’de faaliyet gösteren bir tekstil firmasının sahibi, 2004’ten bu yana şirket bünyesinde çalışan 240 işçisine ev yaptırdı.

 • Yılın En Büyük Gayrimenkul Kampanyası

  Yılın En Büyük Gayrimenkul Kampanyası

  Sinpaş Yapı, Çankaya Oran’da yükselen Ankara’ konut projesi Altınoran ve Ankara’nın en çok tercih edilen konut projesi Marina Ankara için liderlere yaraşır bir kampanya hazırladı.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.