|   |   | 

Musa Aykaç, iki önemli projeyle ilgili Gaziantep'de bilgiler verdi.

Nurol GYO İstanbul’da ki Nurol Tower projesi ve Nurol Park’ı Gaziantepli yatırımcılara tanıttı. Yoğun ilginin olduğu toplantıda Nurol GYO Genel Müdürü Musa Aykaç iki önemli projeye ilişkin bilgiler verdi.

Musa Aykaç, iki önemli projeyle ilgili Gaziantep'de bilgiler verdi.

Mecidiyeköy'de yükselen Nurol Tower, yüzde 1 KDV avantajıyla Temmuz 2014'te erken teslim ediliyor diyen Nurol GYO Genel Müdürü Musa Aykaç “EvOfisEv konseptiyle inşa edilen Nurol Tower, 30 katlı tek bloktan meydana geliyor.243 bağımsız birimin yer aldığı Nurol Tower, Nurol GYO tarafından inşa ediliyor.  Banka kredili ödemenin yapılabildiği Nurol Tower'da concierge hizmetleri, toplantı salonları, VIP restoranlar, özel yemek salonları, sky lounge, otopark ve vale park hizmeti, ortak kullanıma açık banka ATM'leri, donanımlı güvenlik, restoran ve kafe alanları ile eczane, kuaför, lostra, copy center gibi pek çok hizmet ünitesi sıralanıyor”dedi

Nurol GYO Genel Müdürü Musa Aykaç, toplantıda yaptığı konuşmada, yüzyılın yaşam tarzını ve metropol ihtiyaçlarını doğru okuyarak gayrimenkul projeleri ürettiklerini söyledi. İstanbul Güneşli’de 55.000 m²’lik bir alanda inşa edecekleri Nurol Park’ı hayatların yeşereceği, meyve vereceği ve kök salacağı bir ‘Yaşam Vadisi’ olarak tasarladıklarını ifade etti. 55.000 m² alan üzerine inşa edilecek Nurol Park projesinde toplam 1.118 konut yer alıyor diyen Aykaç “Nurol GYO tarafından Güneşli’de konumlandırılan Nurol Park projesi 1.118 konut, 70’e yakın sokak mağazası, 20.000 metrekarelik alana sahip ofis bloğu ve otelden meydana geliyor. Nurol GYO, Güneşli’de bulunan Hürriyet Medya Towers arsası üzerinde hayat buluyor” şeklinde konuştu.

2003 yılındaki ekonomik krizininde Türk bankalarını düzeltmek için 50 milyar dolar harcadık diyen Gökçe “Bu krizden sonra siyasiler bağlayıcı adımlar atarak bankaları denetlemeye başladılar. Bunu 2008 yılında baş gösteren Dünya krizinde gördük. Türk bankaları hiç bir şekilde bu krizden etkilenmedi, Türkiye’de bu krizi çabucak atlatıp yoluna devam etti” şeklinde  konuştu.

GYO Haberleri

GYO Kategorisindeki diğer haberler

 • Mistral GYO hisselerine 3 kat talep geldi

  Mistral GYO hisselerine 3 kat talep geldi

  Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB) liderliğinde ve Yatırım Finansman Menkul Değerler (YFAŞ) eş liderliğinde 12-13 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleşen Mistral GYO halka arzına 3 kat talep geldi.

 • Mistral GYO halka açılıyor

  Mistral GYO halka açılıyor

  İzmir’in önde gelen işadamlarının ortaklığıyla kurulan Mistral GYO, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB) liderliği ve Yatırım Finansman Menkul Değerler (YFAŞ) eş liderliğiyle, 12-13 Ocak 2017 tarihleri arasında halka açılıyor.

 • Emlak GYO 2017 Kar Tahminini Açıkladı

  Emlak GYO 2017 Kar Tahminini Açıkladı

  Emlak Konut GYO 2017 yılında toplam 8 milyar lira TL değerinde 9,900 adet bağımsız bölüm satışı ve 1.8 milyar TL net kâr öngörüsünde bulundu.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.