|   |   | 

Nşehir Projesinin İkinci Etabında Teslimler Başladı

Özyurtlar İnşaat tarafından Esenyurt’ta inşa edilen Nşehir projesinin ikinci etabı yatırımcısıyla buluşuyor.

Nşehir Projesinin İkinci Etabında Teslimler Başladı

Teslimlerin başladığı Nşehir projesinin ikinci etabında bu günlerde tatlı bir heyecan yaşanıyor. Özyurtlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, “Nşehir projesinin ikinci etabının bitirilerek hak sahiplerine teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Gayrimenkul sektörünün gözde şirketlerinden biri olan Özyurtlar İnşaat, Esenyurt’ta inşa ettiği Nşehir projesine gösterilen yoğun ilginin ardından hemen projenin ikinci etabı için kolları sıvamıştı. Özyurtlar İnşaat 2014 yılında yükselmeye başlayan Nşehir projesinin ikinci etabını da bitirerek bugünlerde hak sahiplerine teslim etmeye başladı. İkinci etapta; 510 konut ve 115 ticari ünite yer alıyor. Konutlar 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşuyor. Özellikle büyük ilgi gören 2+1 daireler 82 metrekare ve 112 metrekare olmak üzere iki farklı tipte inşa edildi.

Son yıllarda Özyurtlar markası ve projeleriyle ön plana çıkan Esenyurt büyük bir değişim gösteriyor. Markalı konut projelerinin üstü haline gelen ilçede birbiri ardına yatırımlar yapılıyor. Gelişen altyapısı, merkezi konumu, hava alanına ve toplu ulaşıma yakınlığı Esenyurt’un önemini daha da artırıyor. Bu nedenle Esenyurt’ta hayata geçen konutlar büyük ilgi görürken alıcısına da her dönem kazandırıyor.

“Yatırımcının yüzü gülüyor”

Temmuz ayı itibariyle teslime başlanan Nşehir projesinin ikinci etabının da tamamlanarak sahiplerine teslim etmenin haklı mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, yaptıkları tüm projeleriyle yatırımcılarının yüzünü güldürdüklerini belirtti. Özyurt, Nşehir projesinde de yatırımcılarının yüzde 100 kâr elde ederek konutlarının değer kazanan bir yapıya sahip olduğunu sözlerine ekledi. Esenyurt'ta inşa ettikleri konutların çok kısa sürede değer kazanarak, yatırımcısı açısından büyük avantaj sağladığına dikkat çeken Özyurt, “Özyurtlar İnşaat'ın yaptığı tüm projeler yatırımcısına kazandırıyor” dedi.

Nşehir projesinin büyük talep görmesiyle ikinci etabın çalışmalarına başladıklarını söyleyen Özyurt, özellikle bu projede 2+1 dairelerin büyük ilgi gördüğünü bildirdi. İkinci etabı da yatırımcısına teslim etmeye başladıklarını açıklayan Özyurt, anahtar teslimlerin çok kısa sürede tamamlanacağını ifade etti.

2+1 dairelere yoğun ilgi

İstanbul’un en hızlı prim yapan lokasyonu Esenyurt’ta inşa edilen proje hem yatırım hem de oturum amaçlı konut arayanlara büyük fırsat sunuyor. Özyurt, “Uygun fiyatı, kalitesi ve merkezi lokasyonu sayesinde ikinci etabın satışları çok kısa sürede tamamlandı” diye konuştu.

Projenin ticari alanları hakkında da bilgi veren Tamer Özyurt, sözlerine şöyle devam etti: “Nşehir’de büyüklüğü 58 metrekare ile bin 32 metrekare arasında değişen 115 adet ticari alan var. Kendi işinin sahibi olmak ya da ileriye dönük yatırım yapmak isteyenler için dükkanlarımızı satın alanlar, tahmin ettikleri gibi yanılmayıp, büyük kâr ettiler.”

Atatürk Havalimanı'na 18 dakika uzaklıkta

Nşehir’de yüzme havuzunun yanı sıra çocuk oyun alanları, basketbol sahası, futbol sahası, özel yürüyüş parkuru, oturma alanları ve içinde spor kulübünün yer aldığı sosyal tesis bulunuyor. Merkezi konumuyla da dikkat çeken Nşehir, Atatürk Havalimanı’na 18 dakika, Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezi olan Marmara Park’a altı dakika ve Esenyurt Devlet Hastanesi’ne ise iki dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Güncel Emlak Haberleri

Nşehir Esenyurt Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Güncel Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Bakırküre Architects’ten Mutlu ve Verimli Ofisler...
  Bakırküre Architects’ten Mutlu ve Verimli Ofisler...

  25 yılı aşkın tecrübesiyle ofis mekanları üzerine uzmanlaşan Yüksek Mimar Gürhan Bakırküre liderliğindeki Bakırküre Architects, Y kuşağının ve arkadan gelen Z kuşağının beklentilerini de analiz ederek, gelişen teknoloji ve sağladığı avantajlara entegre olmuş ofisler tasarlıyor…

 • Konutder’in Yeni Başkanı Z. Altan Elmas Oldu
  Konutder’in Yeni Başkanı Z. Altan Elmas Oldu

  Konut sektörünün sesini daha güçlü duyurmak ve sağlıklı büyümesinin önünü açmak için 2011 yılında kurulan Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği’nin (KONUTDER) 3 dönemdir Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Ömer Faruk Çelik’in tüzük gereğince görev süresinin sona ermesiyle birlikte Başkanlık görevini Z. Altan ELMAS devraldı.

 • Bilecik’te 2017 Şubat Ayında 373 Konut Satıldı
  Bilecik’te 2017 Şubat Ayında 373 Konut Satıldı

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Bursa Bölge Müdürlüğünden edinilen bilgiye göre, Bilecik genelinde konut satışları 2017 Şubat ayında, 2016 Şubat ayına göre yüzde 35,1 oranında artarak 373 adet oldu.

 • Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği Değişiyor!
  Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği Değişiyor!

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Planlı Alanlar İmar Yönetmeliğini sil baştan değiştirmeye hazırlanıyor. Hazırlanan yönetmelik taslağına göre İstanbul, Ankara gibi büyükşehirler başta olmak üzere imar planlarına aykırı şekilde yapılan yükseklik, yoğunluk artışları yeni dönemde mümkün olmayacak.

 • Isparta Şehir Hastanesi Açılıyor
  Isparta Şehir Hastanesi Açılıyor

  Akfen Holding tarafından 1,1 milyar liralık yatırımla hayata geçirilen Isparta Şehir Hastanesinin resmi açılışı bugün yapılacak.

 • Eskişehir'de Konut Satışı Arttı
  Eskişehir'de Konut Satışı Arttı

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Bursa Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre Eskişehir'deki konut satışları 2016'nın şubat ayına göre artış gösterdi.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.