|   |   | 

Ofton Cityscape’te yatırımcılarla buluşuyor

Yatırımcıya değer kazandıran markalı konutun liderlerinden Ofton, uluslararası gayrimenkul fuarı Cityscape’te İstanbul’a değer kazandıran projelerini sunacak.

Ofton Cityscape’te yatırımcılarla buluşuyor

Ofton, İstanbul’un merkezilokasyonlarındaki dört özel projesiyle uluslararası gayrimenkul fuarı Cityscape’teyatırımcılarla buluşuyor. 24-28 Mart tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek fuarda Ofton;Elysium Elit Koşuyolu, ElysiumSerenity Kandilli, Elysium Art Şişli ve Elysium Soul Beyoğlu ile İstanbul’a değer katan projelerinin detaylarını ziyaretçilerle paylaşıyor. 

Ofton Yönetim Kurulu Eş Başkanı İsmail Hakkı Altun, gerek yatırım değeri gerekse konforu ile alıcıların yaşamlarına değer katan projelerinin bulundukları lokasyonlara kattığı değerin de altını çizdi. Altun “Dört projemiz de bölgelerindeki yaşamı daha modern hale getirecek özellikler taşıyor” dedi. 

Ofton’un inşaat kalitesinin yanında hızlı ve taahhüt edilen zamanda dairelerini sahiplerine teslimiyle sektörün ve tüketicilerinin güvenini kazanmış bir marka olduğuna dikkat çeken Ofton Yönetim Kurulu Eş Başkanı Yusuf Şimşek de “Yeni projelerimizde de müşterilerimiz güvenini karşılıksız bırakmayacağız” dedi. 

ElysiumElit’le Koşuyolu’nda rezidans konforu

Anadolu yakasının en merkezi ve prestijli noktalarından biri olan Koşuyolu’nda, parkın yanı başındaki Elysium Elit, Marmaray metro hattına yakınlığı, projelendirilmiş olan Avrasya tüneline yakınlığı ile öne çıkıyor.

10 dönüm arazi üzerinde dışarıya açık alışveriş merkezi ve iki bloktan oluşan ayrıcalıklarla donatılmış lüks bir rezidans projesi olan Elysium Elit, toplam 86 adet daireden oluşuyor. Yılsonunda teslim edilecek olan projede, 54 ayrıcalıklı evin bulunduğu A blokta 3,5+1 ve 4,5+1 daireler yer alıyor. Dairelerin yaşam alanları 197,69 metrekare ile 253,99 metrekare aralığında değişiyor. 15 katlı A bloğun son iki katında iki adet dubleks daire yer alıyor. Geniş ve büyük ailelerin oturmasına imkan veren ve büyük metre karelerde oturmayı sevenlere hitap eden dubleks daireler, 348,91 metrekare ve 4,5+1 odadan oluşuyor. Dubleks dairelerin salon katında terası ve kat bahçesi ve yine üst katında teras yer alıyor. 

32 adet daha küçük metrekarelerden oluşan B bloktaki yaşam alanları ise 1+1 ve 2+1 olarak projelendirildi. 66,68 metrekare ile 106,22 metrekare aralığındaki yaşam alanlarına sahip daireler, homeofis yetkilendirmesi sayesinde hem iş yeri hem de ev olarak kullanılabilecek.Bu blok içinde ayrıca 182 ve 187 metrekareden oluşan bahçeli, teraslı ikiadet dubleks daire yer alıyor.Yılsonunda teslimine başlanacak Elysium Elit Koşuyolu, bölgenincazibesini de artıracak. 

ElysiumSerenityKandilli’de yeni bir başlangıç

Kandilli’de, sahile 10 dakika yürüme mesafesindeki ElysiumSerenity, her birinde 25 dairenin yer aldığı üç bloktan oluşuyor. 60 ve 87 metrekarelik 1+1 ve 100 ile 125 metrekarelik 2+1 dairelerden oluşan proje, özellikle genç çiftler için veya kira geliri elde etmek için uygun bir yatırım olarak dikkat çekiyor. Eylül 2016’da teslim edilecek proje, Boğaziçi Köprüsü’ne 4,2 km ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5,5 km mesafede konumlanıyor.  Açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna ve buhar odaları ve fitness merkezi ile sakinlerine Kandilli’de günün yorgunluğundan arınacakları sosyal imkanlar sunan ElysiumSerenity, az katlı, bahçeli, küçük metrekarelerde yaşamak isteyenler için uygun bir seçenek olarak dikkat çekiyor. 

Elysium Art Şişli, yatırımcısını otel sahibi yapıyor

Elysium Art Şişli, Ofton tarafından İstanbul’un en merkezi ve kilit noktalarından, aynı zamanda da şehrin en gözde kültür ve yaşam alanlarından olan Şişli Bomonti bölgesinin en kıymetli noktalarından birinde kişiye özel yaşam ve yatırım konseptiyle inşa ediliyor. 66 metrekareden başlayıp yüksek kira getirisi olacak olan 1+1’lerin birleşerek 2+1, 3+1, 4+1 ve 4,5+1 dairelere bir anda dönüşebilecek şekilde planlandığı Elysium Art Şişli’de, yatırımcılar istediği metrekare büyüklüğünde yaşam alanını kendileri oluşturabiliyor. 

Dış cephe kaplamasından iç duvarlara, asansörlerden kapı kollarına dek sanatçıların özel çalışmaları Elysium Şişli Art’ta yatırımcılarına sanatla iç içe olmanın ayrıcalığını sunacak. Projenin bir diğer avantajı ise yatırımcıların dairelerini otel odası gibi işletilmek üzere Ofton’la anlaşabilecek olmaları.Eylül ayında teslim edilecek projenin otel konseptiyle turizm sektörüne yenilik getirirken yatırımcılar da kendini kısa sürede amorti eden, yüksek kira getirisine sahip karlı bir yatırım avantajı elde edecek. 

Elysium Soul, yükselen lokasyon Dolapdere’de

Ofton’un Dolapdere’de sürmekte olan projesi ElysiumSoul Beyoğlu, 221 adet 1+0, 1+1 ve 2+1 daire ve 4 adet ticari ünite içeriyor. Ticari kredi avantajı ile de satın alınabilen ve home ofis olarak kullanılabilme özelliği taşıyan dairelere sahip proje, yedi katlı iki bloktan oluşuyor. Blokların arasında tamamı yeşil alan olarak ayrılmış 840 metrekare alanın bulunduğu Elysium Soul Beyoğlu, Eylül 2017’de teslim edilmiş olacak. 

Toplam 6 bin 612 metrekare alan üzerinde hayatın başlayacağı ElysiumSoul Beyoğlu’nda 540 metrekare alan içerisinde konumlanmış kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve buhar odası imkanları da yer alacak. 

Beyoğlu’nun en işlek ve gelişen noktası Dolapdere Caddesi üzerinde konumlanan ElysiumSoul Beyoğlu’ndan Taksim Meydanı’na 1,5 dakika, Nişantaşı, Şişli, Beşiktaş ve Karaköy’e 5 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 10 dakika ve Atatürk Havalimanı’na 20 dakikada kolayca ulaşım sağlanıyor.

Şirket Haberleri

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Türkiye İMSAD’ın Yeni Başkanı Ferdi Erdoğan Oldu

  Türkiye İMSAD’ın Yeni Başkanı Ferdi Erdoğan Oldu

  Türkiye İMSAD’ın (Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği) 35. Olağan Seçimli Genel Kurulu yapıldı. Yönetim kurulunun iki yılda bir seçildiği Türkiye İMSAD’da başkanlık görevine, Kale Yapı Ürünleri Grubu Başkanı Ferdi Erdoğan geldi.

 • Kuzu Grup, dünya müteahhitlik listesinde 141’inci sırada

  Kuzu Grup, dünya müteahhitlik listesinde 141’inci sırada

  Yaklaşık 75 yıldır inşaat sektöründe faaliyet göstererek yurt içi ve yurt dışında çok sayıda proje hayata geçiren Kuzu Grup, uluslararası inşaat sektörü dergisi ENR tarafından firmaların ülkeleri dışında gerçekleştirdikleri iş hacimleri dikkate alınarak hazırlanan "Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi" listesinde 141’inci sırada yer aldı.

 • Kayaşehir’de Metrekare İle Ev Satışı Başlıyor

  Kayaşehir’de Metrekare İle Ev Satışı Başlıyor

  Gayrimenkul sertifikasıyla markalı konut projelerinden 1 metrekare bile satın almak mümkün olacak. Bu yeni modelle bir ilki başlatan Makro İnşaat TOKİ'nin Başakşehir Kayaşehir'deki arazisi üzerinde hayata geçireceği projede metrekareyle ev satışına başlayacak.

 • Türkiye Gazbeton Sanayisinin Tek Avrupa’lı Lentosu AKG Gazbeton’dan!

  Türkiye Gazbeton Sanayisinin Tek Avrupa’lı Lentosu AKG Gazbeton’dan!

  Türkiye’nin lider gazbeton üreticilerinden AKG Gazbeton İşletmeleri, Avrupa standartlarında ürettiği lento ile bir ilke daha imza attı. Türkiye gazbeton sektörünün Avrupa standartlarında üretim yapan tek kuruluşu olan AKG Gazbeton İşletmeleri, sektör öncülüğünü sürdürüyor.

 • GD Holding Yüzde 50 Büyüdü

  GD Holding Yüzde 50 Büyüdü

  Teknoloji ve girişimcilik alanında yaptığı yatırımlar ve yenilikçi iş modeliyle öne çıkan GD Holding, 2016 yılında yüzde 50 seviyesinde büyüdüğünü açıkladı.

 • Gayrimenkulün Geleceği Gayrimenkul Sertifikasında

  Gayrimenkulün Geleceği Gayrimenkul Sertifikasında

  Metrekare metrekare ev satışının yolunu açacak sertifika sisteminde bekleyiş sürüyor. Gayrimenkul sektörünü finansman açısından rahatlatacak, tasarrufları az olan vatandaşın ev sahibi olmasını kolaylaştıracak gayrimenkul sertifikasının, gayrimenkul sektörüne yeni bir ivme kazandırması bekleniyor.

 • Akçansa’nın 2016 Cirosu 1 Milyar 461 Milyon TL Oldu

  Akçansa’nın 2016 Cirosu 1 Milyar 461 Milyon TL Oldu

  Türkiye’nin lider yapı malzemeleri şirketi Akçansa, 2016 yılı finansal sonuçlarını açıkladı. Buna göre şirketin 2016 yılındaki satış geliri 1 milyar 461 milyon TL, dönem kârı ise 287 milyon TL olarak gerçekleşti.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.