|   |   | 

Oryapark İstanbul, Konfor ve Hizmet Farkı İle Geliyor!

Oryataş'ın kendi arazisi üzerinde bulunan çok fonksiyonlu konut projesi Oryapark İstanbul, 2 rezidans kulesi, ofis kulesi, alışveriş caddesi ve 5 yıldızlı otelle yükseliyor!

Oryapark İstanbul, Konfor ve Hizmet Farkı İle Geliyor!

İstanbul'un çevre bağlantı yolları ve ana arterlerinin kesişme noktasında her iki köprüyede yakın bir konumda yer alan Oryapark İstanbul bir rezidanstan beklenen konfor ve hizmeti uygun şartlarda sakinlerine sunuyor. 

İlk etabı 2016 yılında tamamlanacak olan projede ön satışlar başladı. 

İnsanlara mutlu, keyifli bir yaşam sunmak vizyonu ile yola çıkan Oryapark İstanbul, sunduğu konfor ve hizmet farkının yanı sıra mimari özellikleri ve özenli peyzajıyla da dikkat çekiyor. 

Tüm dairelerinden panoramik bakış açısı sunan çok fonksiyonlu proje 526 dairelik 36 katlı 2 rezidans kulesi, ofisler, alışveriş caddesi ve otelden oluşuyor. 

Her metrekaresinde konfora özen veren, modern çizgiler ile tasarlanan daireler 1+1'den 4+1'e kadar çeşitlere sahip. Crown Plaza Oryapark otelinin yanında yükselen LED sertifikalı ofis kulesi ise çalışma verimliliği ve çalışan güvenliğini ön planda tutan mimari özelliklere sahip.

Aralarında bankadan, kuaföre kadar temel ihtiyaçlara hitap edecek 20 mağazanın hizmet vereceği, açık otoparkı olan "Alışveriş caddesi" de gerek mimarisi gerekse premium markaları ağırlayan mağazaları ile bölgeye kalite ve ayrıcalık katmaya hazırlanıyor. 

Oryapark İstanbul'da rezidanslar metrekaresi lansmana özel 5.200 TL'den başlayan fiyatlar ile satışa sunuldu. 

Ödeme Koşulları:
Proje için TEB, Akbank ve Garanti Bankasından uygun şartlarda faiz ile kredi alınabiliniyor. Ayrıca 2016 yılı sonuna kadar 0 faiz ile şirket vadesi avantajı sunuluyor. 

İlk 4 ay aidatlar Oryapark ödeyecek!
Oryapark İstanbul'da rezidanslar mimari açıdan maksimum konfor sağlamak amacı ile tasarlandı. Daireye özel panoramik manzara sunan proje etrafındaki orman, deniz gibi var olan doğal unsurlarla temas etmeyide sağlıyor. Projede hayatı her yönüyle kolaylaştırmayı amaçlayan sosyal ve renkli yaşam alanları da yaratılıyor. 

Her yol Oryapark İstanbul'a çıkıyor!
Oryapark İstanbul ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alıyor. İstanbul'un ana arterlerinin üstünde, her iki köprünün kesiştiği noktada, 3. köprü bağlantı yoluna 2 kilometre mesafede yer alan Oryapark İstanbul, normal hava ve yol koşullarında Bebek'e de, Bağdat Caddesi'ne de 20 dakika uzaklıktadır. 

Çevre Dostu LED Sertifikalı Ofis Katları
Oryapark projesi içinde önemli bir yere sahip olan 27 katlı ofis kulesi, 5 yıldızlı Crown Plaza'nın yanında 25 ofis katı, lobi ve restaurantlardan oluşuyor. Çevre dostu bina olarak tasarlanan, LED Gold Sertifikasına sahip ofis binaları alışılmışın dışında farklı, aktif, dinamik ve saygın bir iş hayatı sunuyor. 

Premium Alışveriş Caddesi
Oryapark İstanbul'da yer alan ve içinde 20 seçkin markayı barındıran alışveriş caddesinde marketten kuaföre, konsept cafelerden eczaneye kadar farklı alanlarda pek çok mağazanın yanı sıra açık otopark alanı da bulunuyor. 

Güncel Emlak Haberleri

OryaPark Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Güncel Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • İnşaat Sektörünün Gözü Kocaeli'nde
  İnşaat Sektörünün Gözü Kocaeli'nde

  Son yıllarda inşaat sektöründe yakaladığı yükseliş ile giderek büyümeye devam eden Kocaeli, inşaat firmalarının da vazgeçilmezi arasında yer alıyor.

 • Konut Satışlarında Artış Devam Ediyor
  Konut Satışlarında Artış Devam Ediyor

  Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, konut satışlarında yapılan düzenlemelerde ilk olumlu etkilerin bu ay ortaya çıktığını belirtti.

 • Piyalepaşa İstanbul, Sektöre Örnek Olmaya Devam Ediyor
  Piyalepaşa İstanbul, Sektöre Örnek Olmaya Devam Ediyor

  Polat markasının 60 yıllık köklü geçmişini ve gücünü arkasına alarak yükselen Piyalepaşa İstanbul, TMMOB Makina Mühendisleri Odası’nın Türk Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından düzenlenen yıllık denetimine örnek şantiye olarak ev sahipliği yaptı.

 • Ev Sahipleri İçin Son Tarih 2 Mayıs!
  Ev Sahipleri İçin Son Tarih 2 Mayıs!

  Isı kullanımı, teknik altyapı ve yalıtım malzemesi kalitesini gösterecek 'Enerji Kimlik Belgesi' olmadan binaların alım satımı yapılamayacak, kiraya verilemeyecek, elektrik ve su abonelikler dahi alınamayacak. 2 Mayıs'tan itibaren başlayacak zorunluluk 2011'den önce ruhsat alınmış binalarda geçerli olacak.

 • Çimento Sektöründen 145 Milyon TL’lik Yatırım
  Çimento Sektöründen 145 Milyon TL’lik Yatırım

  Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası (ÇEİS), 17 bin kişiye istihdam sağlayan Türk çimento sektörünün iş sağlığı ve güvenliği dendiğinde akla ilk gelen sektör olmayı hedeflediğini açıkladı.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.