|   |   | 

Oryapark İstanbul, Konfor ve Hizmet Farkı İle Geliyor!

Oryataş'ın kendi arazisi üzerinde bulunan çok fonksiyonlu konut projesi Oryapark İstanbul, 2 rezidans kulesi, ofis kulesi, alışveriş caddesi ve 5 yıldızlı otelle yükseliyor!

Oryapark İstanbul, Konfor ve Hizmet Farkı İle Geliyor!

İstanbul'un çevre bağlantı yolları ve ana arterlerinin kesişme noktasında her iki köprüyede yakın bir konumda yer alan Oryapark İstanbul bir rezidanstan beklenen konfor ve hizmeti uygun şartlarda sakinlerine sunuyor. 

İlk etabı 2016 yılında tamamlanacak olan projede ön satışlar başladı. 

İnsanlara mutlu, keyifli bir yaşam sunmak vizyonu ile yola çıkan Oryapark İstanbul, sunduğu konfor ve hizmet farkının yanı sıra mimari özellikleri ve özenli peyzajıyla da dikkat çekiyor. 

Tüm dairelerinden panoramik bakış açısı sunan çok fonksiyonlu proje 526 dairelik 36 katlı 2 rezidans kulesi, ofisler, alışveriş caddesi ve otelden oluşuyor. 

Her metrekaresinde konfora özen veren, modern çizgiler ile tasarlanan daireler 1+1'den 4+1'e kadar çeşitlere sahip. Crown Plaza Oryapark otelinin yanında yükselen LED sertifikalı ofis kulesi ise çalışma verimliliği ve çalışan güvenliğini ön planda tutan mimari özelliklere sahip.

Aralarında bankadan, kuaföre kadar temel ihtiyaçlara hitap edecek 20 mağazanın hizmet vereceği, açık otoparkı olan "Alışveriş caddesi" de gerek mimarisi gerekse premium markaları ağırlayan mağazaları ile bölgeye kalite ve ayrıcalık katmaya hazırlanıyor. 

Oryapark İstanbul'da rezidanslar metrekaresi lansmana özel 5.200 TL'den başlayan fiyatlar ile satışa sunuldu. 

Ödeme Koşulları:
Proje için TEB, Akbank ve Garanti Bankasından uygun şartlarda faiz ile kredi alınabiliniyor. Ayrıca 2016 yılı sonuna kadar 0 faiz ile şirket vadesi avantajı sunuluyor. 

İlk 4 ay aidatlar Oryapark ödeyecek!
Oryapark İstanbul'da rezidanslar mimari açıdan maksimum konfor sağlamak amacı ile tasarlandı. Daireye özel panoramik manzara sunan proje etrafındaki orman, deniz gibi var olan doğal unsurlarla temas etmeyide sağlıyor. Projede hayatı her yönüyle kolaylaştırmayı amaçlayan sosyal ve renkli yaşam alanları da yaratılıyor. 

Her yol Oryapark İstanbul'a çıkıyor!
Oryapark İstanbul ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alıyor. İstanbul'un ana arterlerinin üstünde, her iki köprünün kesiştiği noktada, 3. köprü bağlantı yoluna 2 kilometre mesafede yer alan Oryapark İstanbul, normal hava ve yol koşullarında Bebek'e de, Bağdat Caddesi'ne de 20 dakika uzaklıktadır. 

Çevre Dostu LED Sertifikalı Ofis Katları
Oryapark projesi içinde önemli bir yere sahip olan 27 katlı ofis kulesi, 5 yıldızlı Crown Plaza'nın yanında 25 ofis katı, lobi ve restaurantlardan oluşuyor. Çevre dostu bina olarak tasarlanan, LED Gold Sertifikasına sahip ofis binaları alışılmışın dışında farklı, aktif, dinamik ve saygın bir iş hayatı sunuyor. 

Premium Alışveriş Caddesi
Oryapark İstanbul'da yer alan ve içinde 20 seçkin markayı barındıran alışveriş caddesinde marketten kuaföre, konsept cafelerden eczaneye kadar farklı alanlarda pek çok mağazanın yanı sıra açık otopark alanı da bulunuyor. 

Güncel Emlak Haberleri

OryaPark Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Güncel Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Bakırküre Architects’ten Mutlu ve Verimli Ofisler...
  Bakırküre Architects’ten Mutlu ve Verimli Ofisler...

  25 yılı aşkın tecrübesiyle ofis mekanları üzerine uzmanlaşan Yüksek Mimar Gürhan Bakırküre liderliğindeki Bakırküre Architects, Y kuşağının ve arkadan gelen Z kuşağının beklentilerini de analiz ederek, gelişen teknoloji ve sağladığı avantajlara entegre olmuş ofisler tasarlıyor…

 • Konutder’in Yeni Başkanı Z. Altan Elmas Oldu
  Konutder’in Yeni Başkanı Z. Altan Elmas Oldu

  Konut sektörünün sesini daha güçlü duyurmak ve sağlıklı büyümesinin önünü açmak için 2011 yılında kurulan Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği’nin (KONUTDER) 3 dönemdir Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Ömer Faruk Çelik’in tüzük gereğince görev süresinin sona ermesiyle birlikte Başkanlık görevini Z. Altan ELMAS devraldı.

 • Bilecik’te 2017 Şubat Ayında 373 Konut Satıldı
  Bilecik’te 2017 Şubat Ayında 373 Konut Satıldı

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Bursa Bölge Müdürlüğünden edinilen bilgiye göre, Bilecik genelinde konut satışları 2017 Şubat ayında, 2016 Şubat ayına göre yüzde 35,1 oranında artarak 373 adet oldu.

 • Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği Değişiyor!
  Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği Değişiyor!

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Planlı Alanlar İmar Yönetmeliğini sil baştan değiştirmeye hazırlanıyor. Hazırlanan yönetmelik taslağına göre İstanbul, Ankara gibi büyükşehirler başta olmak üzere imar planlarına aykırı şekilde yapılan yükseklik, yoğunluk artışları yeni dönemde mümkün olmayacak.

 • Isparta Şehir Hastanesi Açılıyor
  Isparta Şehir Hastanesi Açılıyor

  Akfen Holding tarafından 1,1 milyar liralık yatırımla hayata geçirilen Isparta Şehir Hastanesinin resmi açılışı bugün yapılacak.

 • Eskişehir'de Konut Satışı Arttı
  Eskişehir'de Konut Satışı Arttı

  Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Bursa Bölge Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre Eskişehir'deki konut satışları 2016'nın şubat ayına göre artış gösterdi.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.