|   |   | 

Oryapark İstanbul, Konfor ve Hizmet Farkı İle Geliyor!

Oryataş'ın kendi arazisi üzerinde bulunan çok fonksiyonlu konut projesi Oryapark İstanbul, 2 rezidans kulesi, ofis kulesi, alışveriş caddesi ve 5 yıldızlı otelle yükseliyor!

Oryapark İstanbul, Konfor ve Hizmet Farkı İle Geliyor!

İstanbul'un çevre bağlantı yolları ve ana arterlerinin kesişme noktasında her iki köprüyede yakın bir konumda yer alan Oryapark İstanbul bir rezidanstan beklenen konfor ve hizmeti uygun şartlarda sakinlerine sunuyor. 

İlk etabı 2016 yılında tamamlanacak olan projede ön satışlar başladı. 

İnsanlara mutlu, keyifli bir yaşam sunmak vizyonu ile yola çıkan Oryapark İstanbul, sunduğu konfor ve hizmet farkının yanı sıra mimari özellikleri ve özenli peyzajıyla da dikkat çekiyor. 

Tüm dairelerinden panoramik bakış açısı sunan çok fonksiyonlu proje 526 dairelik 36 katlı 2 rezidans kulesi, ofisler, alışveriş caddesi ve otelden oluşuyor. 

Her metrekaresinde konfora özen veren, modern çizgiler ile tasarlanan daireler 1+1'den 4+1'e kadar çeşitlere sahip. Crown Plaza Oryapark otelinin yanında yükselen LED sertifikalı ofis kulesi ise çalışma verimliliği ve çalışan güvenliğini ön planda tutan mimari özelliklere sahip.

Aralarında bankadan, kuaföre kadar temel ihtiyaçlara hitap edecek 20 mağazanın hizmet vereceği, açık otoparkı olan "Alışveriş caddesi" de gerek mimarisi gerekse premium markaları ağırlayan mağazaları ile bölgeye kalite ve ayrıcalık katmaya hazırlanıyor. 

Oryapark İstanbul'da rezidanslar metrekaresi lansmana özel 5.200 TL'den başlayan fiyatlar ile satışa sunuldu. 

Ödeme Koşulları:
Proje için TEB, Akbank ve Garanti Bankasından uygun şartlarda faiz ile kredi alınabiliniyor. Ayrıca 2016 yılı sonuna kadar 0 faiz ile şirket vadesi avantajı sunuluyor. 

İlk 4 ay aidatlar Oryapark ödeyecek!
Oryapark İstanbul'da rezidanslar mimari açıdan maksimum konfor sağlamak amacı ile tasarlandı. Daireye özel panoramik manzara sunan proje etrafındaki orman, deniz gibi var olan doğal unsurlarla temas etmeyide sağlıyor. Projede hayatı her yönüyle kolaylaştırmayı amaçlayan sosyal ve renkli yaşam alanları da yaratılıyor. 

Her yol Oryapark İstanbul'a çıkıyor!
Oryapark İstanbul ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alıyor. İstanbul'un ana arterlerinin üstünde, her iki köprünün kesiştiği noktada, 3. köprü bağlantı yoluna 2 kilometre mesafede yer alan Oryapark İstanbul, normal hava ve yol koşullarında Bebek'e de, Bağdat Caddesi'ne de 20 dakika uzaklıktadır. 

Çevre Dostu LED Sertifikalı Ofis Katları
Oryapark projesi içinde önemli bir yere sahip olan 27 katlı ofis kulesi, 5 yıldızlı Crown Plaza'nın yanında 25 ofis katı, lobi ve restaurantlardan oluşuyor. Çevre dostu bina olarak tasarlanan, LED Gold Sertifikasına sahip ofis binaları alışılmışın dışında farklı, aktif, dinamik ve saygın bir iş hayatı sunuyor. 

Premium Alışveriş Caddesi
Oryapark İstanbul'da yer alan ve içinde 20 seçkin markayı barındıran alışveriş caddesinde marketten kuaföre, konsept cafelerden eczaneye kadar farklı alanlarda pek çok mağazanın yanı sıra açık otopark alanı da bulunuyor. 

Güncel Emlak Haberleri

OryaPark Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Güncel Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Çukurova Tower’da Son 10 Daire İçin Kampanya

  Çukurova Tower’da Son 10 Daire İçin Kampanya

  Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da konumlanan deniz ve adalar manzaralı projesi Çukurova Tower’da son 10 daire için yeni bir kampanya başlattı. 60 ay boyunca sıfır faiz uygulanan Çukurova Tower’ın en önemli avantajlarından biri oturuma hemen başlanabiliyor olması…

 • Kira Gelirini Kaçırma, Kazan

  Kira Gelirini Kaçırma, Kazan

  Konutlardan elde edilen kira gelirleri beyan edilmez veya eksik beyan edilirse, konut kira geliri istisnasından yararlanılamaz.

 • Ucuz Ev Kapış Kapış

  Ucuz Ev Kapış Kapış

  Vatandaşın ucuz ve lüks konut sahibi olması için başlatılan tarihi kampanya kapsamında konutlar kapışıldı. 19 günde 2 bin konut satıldı. Ciro 2.1 milyarı buldu. Yüzde 20’lik limit 30’a yükseltildi.

 • Nef’ten 240 ay vadeli kredi fırsatı!

  Nef’ten 240 ay vadeli kredi fırsatı!

  Gayrimenkul sektörünün lideri Nef, "Gayrimenkulde Güç Birliği, Daha Güçlü Türkiye" kampanyasının ikinci adımı olan 240 ay vadeli kredili konut satışı kampanyasına 4 projesi ile katılıyor.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.