Projeyi 3 boyutlu olarak gezebilmek için, "Google Earth eklentisini" yüklemeniz gerekmektedir.
 

Alya Evleri Sarıyer

Doğayla bütünleşmiş sıcacık bir yaşam...

Alya Evleri Sarıyer 3 Boyutlu Görünüm, Resimleri, Kat Planları, Vaziyet Planı ve Videoları


Projeyi 3D olarak gezebilmeniz için GoogleEarth plug-in yüklemeniz gerekmektedir.

GoogleEarth Plug-in Yüklemek için tıklayın!
Eklendi!
Embed

Alya Evleri Sarıyer projesini internet sitenizde 3 boyutlu olarak sunabilmek için aşağıdaki kodlardan istediğiniz versiyonu, internet sitenize yerleştirmeniz gerekmektedir. Sayfayı tüm olarak sunmak için Tüm Sayfa kodlarını, sadece haritayı sunmak için Harita kodlarını kullanabilirsiniz.

Tüm Sayfa :

Harita :

Alya Evleri Sarıyer Projesine Soru Sor

Alya Evleri Sarıyer Hakkında

Yollarda kaybettiğiniz vakti sevdiklerinize ayırabilmeniz için ana arterlere yakın kalmaya özen gösterdik. Sıcak komşuluklara yeniden kavuşabilmeniz için keyifle vakit geçirebileceğiniz ortak mekanlar tasarladık. Çocuklarınızı huzurla büyütebilmeniz için güvenli oyun alanları oluşturduk. Kısacası, metropol hayatını sizler için yeniden tanımladık.

Burada doğal güzelliklerle birlikte kent kültürünün tüm zenginliklerini birarada bulacaksınız : Bir yanımızda İstanbul'un en büyük ormanı, diğer yanımızda birbirinden şirin kasabalarıyla Karadeniz sahil şeridi. Üstelik özel ve devlet hastaneleri, okulları ve alışveriş merkezleri ile kentin tüm artıları yanı başımızda.

Projemiz, ana arterlere yakınlığı sayesinde şehir merkezine rahat ulaşım için pek çok alternatif sunarken eve dönüş yolunda şarkımız hep aynı : "Merhaba tatlı hayat!"

Alya Evleri @Sarıyer'de her bir blok, dairelerin güneş ışığından en fazla derecede faydalanması esas alınarak araziye göre özenle tek tek konumlandırıldı.

Projede kullanılan güçlü ısı ve ses yalıtımı sistemleri sayesinde dairelerin geniş pencerelerinden içeri sadece gün ışığına izin var.

Blokların arka cephelerinde yer alan büyük girişler ise adeta evin devamı niteliğinde gün boyu başka bir ışık kaynağına ihtiyaç duyulmaksızın sizleri karşılamak üzere geniş camekanlarla donatıldı.

Alya Evleri Sarıyer Resim Galerisi

Alya Evleri Sarıyer Kat Planları

Alya Evleri Sarıyer Vaziyet Planı

Neden Alya Evleri Sarıyer?

Alya Evleri @Sarıyer'de kullanılan tüm malzemeler en güvenli yaşam alanlarını oluşturmak üzere özenle belirlendi. Üstün yalıtımın yanısıra olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklılığı yüksek malzemeler seçilirken pay ölçerli merkezi sistem ısıtma, su deposu ve jereratör de konfor elemanları arasında yerini aldı.

Detaylara gösterilen özen ise projenin her köşesinde kendini belli ediyor; küçük bir aksesuvarda, köşelerin işlevsel kullanımında, depolama alanlarının akılcı çözümlerinde. ev yaşamı kolaylaştırılırken aynı zamanda ince zevklerle donatılıyor.

Her yaşamın farklı alanlara ihtiyacı vardır. biz de bu ihtiyaçtan yola çıkarak 5 blokta toplam 118 daireden oluşan portföyümüzde stüdyo daireden, 2+1 ve 3+1 dubleks dairelere kadar bir çok seçenek tasarladık.

Yalnız ya da arkadaşlarınızla, yeni evli bir çift ya da kalabalık bir aile olarak; burada dilediğiniz metrekarelerde bir yaşamın anahtarı mutlaka mevcut.

24 ayda teslim edilecek projenin detaylarını yakından incelemenin ve banka kredisi kolaylıkları hakkında bilgi sahibi olmanın şimdi tam zamanı.


Alya Evleri Sarıyer ile İlgili Bilgiler

Alya Evleri Sarıyer projesi, Barış inşaat firması tarafından yapılmaktadır. Projenin sloganı "Doğayla bütünleşmiş sıcacık bir yaşam..." 'dır. Proje internet sitesi http://www.alyaevleri.com/. Alya Evleri Sarıyer, istanbul Avr şehrinin Sarıyer ilçesindedir. Proje, adresinde bulunmaktadır. Alya Evleri Sarıyer projesinde proje başlangıç tarihi 'dir. Alya Evleri Sarıyer projesinde proje teslim tarihi 15/04/2014 'dir. Alya Evleri Sarıyer projesinde hemen teslim vardır. Alya Evleri Sarıyer projesinde m2 aralığı 67 - 278 m2 'dir. Alya Evleri Sarıyer projesinde blok sayısı 5 'dir. Alya Evleri Sarıyer projesinde konut sayısı 118 'dir. Alya Evleri Sarıyer projesinde proje alanı 5000 m2 'dir. Alya Evleri Sarıyer projesinde mağaza/dükkan sayısı 0 'dir. Alya Evleri Sarıyer projesinde ofis sayısı 0 'dir. Alya Evleri Sarıyer projesinde toplu taşıma vardır. Alya Evleri Sarıyer projesinde alışveriş merkezi yoktur. Alya Evleri Sarıyer projesinde eğlence merkezi yoktur. Alya Evleri Sarıyer projesinde restaurant yoktur. Alya Evleri Sarıyer projesinde cafe yoktur. Alya Evleri Sarıyer projesinde açık otopark vardır. Alya Evleri Sarıyer projesinde kapalı otopark vardır. Alya Evleri Sarıyer projesinde yeşil alan vardır. Alya Evleri Sarıyer projesinde 24 saat güvenlik vardır. Alya Evleri Sarıyer projesinde mağaza/ofis yoktur. Alya Evleri Sarıyer projesinde sosyal tesis yoktur. Alya Evleri Sarıyer projesinde fitness salonu yoktur. Alya Evleri Sarıyer projesinde hamam yoktur. Alya Evleri Sarıyer projesinde mini golf yoktur. Alya Evleri Sarıyer projesinde masaj salonu yoktur. Alya Evleri Sarıyer projesinde sauna yoktur. Alya Evleri Sarıyer projesinde spa merkezi yoktur. Alya Evleri Sarıyer projesinde spor salonu yoktur. Alya Evleri Sarıyer projesinde futbol sahası yoktur. Alya Evleri Sarıyer projesinde tenis kortu yoktur. Alya Evleri Sarıyer projesinde basketbol sahası yoktur. Alya Evleri Sarıyer projesinde voleybol sahası yoktur. Alya Evleri Sarıyer projesinde bisiklet yolu yoktur. Alya Evleri Sarıyer projesinde yürüyüş alanları vardır. Alya Evleri Sarıyer projesinde açık yüzme havuzu vardır. Alya Evleri Sarıyer projesinde kapalı yüzme havuzu yoktur. Alya Evleri Sarıyer projesinde Çocuk yüzme havuzu vardır. Alya Evleri Sarıyer projesinde Çocuk parkı vardır. Projenin iç mekan ve dış mekan resimlerini, bu adreste bulabilirsiniz. Projede, 1+1, 2+1, 2+1 Dubleks, 3+1 Dubleks, 4+1, 4+1 Dubleks, 5+1 Dubleks tipinde daireler bulunmaktadır.

Alya Evleri Sarıyer Projesine Yakın Mekanlar

Alya Evleri Sarıyer projesi, Küçük Evim Restoran, Koc Universitesi Divan Kuafor Kuaför / Berber, Noya Göl Evleri Havuz Havuz, Underodeon Gece Kulübü, A101 Kasapcayiri Mağaza & Hizmet, Cevahir Accesorize Hediyelik Eşya Dükkanı, Koç Üniversitesi yurt duşları Su Parkı, Simpaş Çay Bahçesi Café, Bogazici Park Evleri Havuz Basi Havuz, Sarıyer dağları Dağ, mekanlarına yakındır.

Projeye Soru Sor

Park One

İlginizi Çekebilir

Park One