|   |   | 

Propa Plus Kartal’da Ruhsat Alındı, İnşa Süreci Başlıyor

Sektördeki 43 yıllık deneyimini estetik ve teknoloji ile birleştirerek bugüne kadar 26 farklı projeyi hayata geçiren Propa İnşaat, çok özel bir projeye daha hazırlanıyor. Anadolu Yakası’nın parlayan yıldızı Kartal’da inşa edeceği yeni projesinin yapı ruhsatını alan şirket, konut ve ticari birimlerden oluşacak Propa Plus Kartal projesinin satışlarına çok yakında başlayacak.

Propa Plus Kartal’da Ruhsat Alındı, İnşa Süreci Başlıyor

Propa İnşaat, İstanbul’un markalı konut, ofis ve rezidanslarının yeni gözdesi haline gelen Kartal’a yepyeni bir proje daha kazandırmayı hedefliyor. İstanbul’un kalbi Zincirlikuyu’da ayrıcalıklı bir yaşam vaat eden özel projelere imza atan Propa İnşaat, Anadolu Yakası’nın yükselen değeri Kartal’da da farkını ortaya koymaya hazırlanıyor.

Propa Plus Kartal projesi için ilk adımı atan şirket, projenin yapı ruhsatını aldı. 2016 yılı içinde inşa sürecine start verilecek olan Propa Plus Kartal’ın satışlarına ise önümüzdeki günlerde başlanacak.

Propa Plus Kartal, 2 blokta 198 konut ve 13 ticari ünite olmak üzere toplam 211 bağımsız bölüm olarak tasarlanıyor. Kartal’ı iyi bilen ve sektördeki deneyimini hayata geçirdiği projelere yansıtan Propa İnşaat, özel konumu ve mimarisi ile öne çıkan Propa Plus Kartal’ı 7 bin 500 metrekare arsa üzerine inşa edecek.


Güncel Emlak Haberleri

Propa Plus Kartal Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Güncel Emlak Kategorisindeki diğer haberler

  • Riskli Yapı Nedir!?

    Riskli Yapı Nedir!?

    Riskli yapı tespiti ve riskli yapı tespitine itiraz nasıl yapılır? Riskli yapı sürecinde yıkım sonrası uygulamalar hakkında bilgi...

  • Gayrimenkul Sektörü Gelecek Vaad Ediyor

    Gayrimenkul Sektörü Gelecek Vaad Ediyor

    Realty World Elfi Gayrimenkul brokerı Özkan Aydemir, tüm olumsuz koşullara rağmen 2015 ve 2016 yıllarında ülke ekonomisine adete nefes aldıran konut sektörü yükselişini 2017’de sürdüreceğini söyledi.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.