|   |   | 

Rönesans Konut’un ‘Sayfiye’deki Kampanyasında Son Gün 31 Aralık

Hayatınızın iklimini değiştirecek ‘Sayfiye’de fiyat artışından etkilenmeden avantajlı ödeme seçeneklerinden faydalanma fırsatı 31 Aralık itibariyle sonlanıyor.

Rönesans Konut’un ‘Sayfiye’deki Kampanyasında Son Gün 31 Aralık

Rönesans Konut’un İstanbul Kartal’da gerçekleştirdiği ilk konut projesi Sayfiye ile “hayatınızın iklimini” değiştirecek dairelere cazip fiyat ve ödeme avantajlarıyla sahip olmak için zaman daralıyor. İstanbul’un en yeşil yerlerinden Aydos Ormanı yanındaki “Sayfiye” de konut sahibi olmak için avantajlı ödeme seçenekleri yılın son günlerine kadar devam edecek. 

Şehrin gürültüsünden uzak doğayla içiçe yaşama hayalleriniz Sayfiye Projesi ile gerçeğe dönüşüyor. “Hayatınızın iklimini” değiştirecek Sayfiye ile yemyeşil ağaçlar, tertemiz bir hava, ve kuş cıvıltıları sizinle olacak. Kısa bir  sürede yoğun bir ilgi gören ve başarılı bir satış grafiği yakalayan Rönesans Konut’un Sayfiye Projesi’nden avantajlı fiyat ve ödeme seçenekleriyle ev sahibi olmak isteyenler için zaman gittikçe daralıyor. İstanbul’un en yeşil yerlerinden Aydos Ormanı kenarındaki “Sayfiye” de konut sahibi olmak için avantajlı ödeme seçenekleri yılın son günlerine kadar devam edecek.  Esnek ödeme planlarının oldukça büyük ilgi gördüğü Sayfiye’de ev sahibi olmak isteyenler için 4 farklı ödeme seçeneği sunuldu. Seçeneklerde; flexi ödeme modeliyle peşinat miktarı müşteri tarafından belirlenebilirken, konut sahibi olmak isteyenler kendi gelirlerine ve ödeme tarihlerine göre bütçelendirme yapabiliyor. Teslimde evini satıp taşınmak isteyen, primleriyle yatırım yapmak isteyen ve elindeki mevcut birikimini değerlendirmek isteyenlere özel ödeme planları oluşturuldu. 

“2015’te 3 yeni proje ile giriliyor”

Rönesans Gayrimenkul Yatırım Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özgümüş, “Rönesans Holding, Türkiye ve Rusya’daki 21 yıllık müteahhitlik ve 15 yıllık gayrimenkul geliştirme tecrübesini konut sektörüne taşıdık birinci sınıf malzeme ve yetkin iş gücü ile dünya standartlarındaki inşaat teknolojilerini kullanan Rönesans kaliteli, sosyal nitelikli ve sürdürülebilir konutlar üretmeyi hedeflemektedir. “Rönesans Neva Konakları” ile Ankara’da yaşamın sürdüğü bir projemiz bulunmakta İstanbul’daki ilk konut projemiz Sayfiye'yi de Anadolu Yakası'nda Kartal’da inşa ediyoruz” dedi. 

Murat Özgümüş; “Rönesans Gayrimenkul olarak son bir kaç yıldır arsa yatırımlarına ağırlık verdik. Türkiye genelinde ciddi bir arsa stokumuz bulunuyor. Kartal projesinin yanı sıra, 2015 yılında lansmanlarını gerçekleştirmeyi planladığımız İstanbul Maltepe, İzmir Konak ve İzmir Turan’da geliştirmekte olduğumuz karma kullanımlı projelerimiz bulunuyor. Portföyümüze eklemeyi planladığımız projelerle ticari gayrimenkul sektöründe olduğu gibi konut sektöründe de seçkin bir yer hedefliyoruz” ifadelerini kullandı. 

Sayfiye’de “Buçuklu daireler” büyük ilgi görüyor 

Günümüz konut tiplerinde, çocuklu ailelerin ve gençlerin eşyalarını rahatlıkla koyabilecekleri oda sayıları çok az. Sayfiye projesi “Buçuklu daire seçenekleri” ile bu sorunu ortadan kaldırıyor. Sayfiye’de 1,5 +1 ve 2,5+1 gibi daire seçenekleri ailelere derin bir nefes aldırıyor. Çamaşır odası, giyinme odası, kiler veya saklama alanları hatta çalışma odası olarak farklı ve fonksiyonel değerlendirilebilecek bu alanlar, ev sahiplerine günlük hayatta çok sık kullanmadıkları eşyalara kolay ulaşabilme imkanı sunuyor. 

Sayfiye’de bahçeli 1+1, bahçeli dubleks, kat bahçeli dubleks, teraslı 2+1, teraslı 3+1 gibi birbirinden farklı daireler sunuluyor. Ayrıca Sayfiye Projesi’nde 1+1’den 3+1’e kadar 68 ile 186 m2 arasında farklı tip ve büyüklükte daireler yer alıyor. Hem Adalar hem de orman manzarasının keyfini doyasıya sunmak üzere, Sayfiye’de bazı dairelerde 10 m2 büyüklüğe varan geniş balkonlar bulunuyor. Teraslar ise 20 m2’den başlayıp 70 m2’ye kadar çeşitlilik gösteriyor. 

Kaba inşaatının yüzde 80’i tamamlanan Sayfiye’de daireler Aralık 2015’te sahiplerine teslim edilmeye başlanacak. Yıl sonu kampanyasından yararlananlar bir sene içinde evlerine taşınmış olacaklar.

Adalar manzarasıyla da diğer projelerden farkını ortaya koyan Sayfiye Aydos Ormanı’nda yürüyüş yapmak ve doğayla iç içe bir yaşam sürmek isteyenlerin özlemle beklediği Sayfiye TEM-E5 bağlantı yolu, E-5 ve Kartal Metro istasyonuna olan yakınlığı  ile ulaşım rahatlığına da sahip. 

Yürüyüş parkurları ile günün stresinden kurtulacaksınız 

Sayfiye, şehir stresinden uzaklaştıracak bir doğa cennetinin içinde yer alıyor. Aydos Ormanı’na komşu Sayfiye’de, ev sahibi olanlar orman içinde yürüyüş yapabilecek, günün yorgunluğunu unutacaklar. Yaklaşık 14 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen Sayfiye  8 bin 500 metrekare yeşil alan, bin 500 metrekare  sosyal tesis alanı ile de dikkat çekiyor. Sosyal hayata yönelik zengin bir kompleks olan Sayfiye, kapalı havuz, sauna, fitness; basketbol, voleybol oynanabilen çok amaçlı saha, sinema salonu ve çocuk oyun alanları gibi geniş sosyal imkanları konut sahiplerine sunuyor.

 

Güncel Emlak Haberleri

Rönesans Sayfiye Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Güncel Emlak Kategorisindeki diğer haberler

  • Konut Dışı İnşaat Faaliyetleri Zayıflıyor
    Konut Dışı İnşaat Faaliyetleri Zayıflıyor

    Türkiye İMSAD tarafından her ay düzenli olarak yayınlanan Sektör Raporu’nun nisan ayı sonuçlarına göre, yapı ruhsatlarında gerileme yaşanan konut dışı faaliyetlerin zayıfladığına dikkat çekildi.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.