|   | 
Şeref Sipahi Yapı

Şeref Sipahi Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1989

  • Proje Sayısı : 0

Şeref Sipahi Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Şeref Sipahi Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Şeref Sipahi Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Şeref Sipahi Yapı Hakkında

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma odaklı çalışmayı, müşterilerine sürekli hizmet, vazgeçilmez kalite ve gerçek güven sunmayı kendisine olmazsa olmaz ilkeler edinmiş olan firmamız Şeref Sipahi Yapı 1989 senesinde ticari hayata adım atmış çok tecrübeli ve dinamik bir kuruluştur.
 
Benimsediği ilkelerden asla ödün vermeyerek deneyimlerini, teknik bilgi ve becerilerini, müşterilerinin ihtiyacına doğru olarak cevap verebilecek şekilde kullanabilen firmamız, yurt dışı başta olmak üzere yurt içindeki müşterilerine de farklı sektörlerde bir çok farklı ürün için tedarik ve danışmanlık konularında hizmet sunmaktadır
 
Ayrıca atık bitkisel yağ ithal edip yurt içi ve yurt dışı pazarlarda biodizel üretiminde ve boya sanayinde kullanmak üzere müşterilerine tedarik etmektedir.
 
Şeref Sipahi Yapı temelinde sahip olduğu tecrübeler sayesinde inşaat ve kuyumculuk sektöründe kısa sürede aranılan ve tercih edilen bir firma olmayı başarmıştır ve her geçen gün müşteri ve tedarikçi portföyündeki firmaların sayısını arttırmaktadır.
 
Uluslararası ve yurt içi ticaret faaliyetlerini İstanbul ve İzmir – TÜRKİYE merkezli ofislerinden yürüten firmamız, ortaklarının geçmişten gelen tecrübe ve birikimlerini bugün en iyi şekilde değerlendirerek, yarınlara emin adımlarla yürümektedir. 

Tel: 0232 329 2979
Fax: 
Email: 
Adres: İzmir / Çiğli

Şeref Sipahi Yapı Projeler Haritası

Şeref Sipahi Yapı Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.