|   |   | 

Sinpaş GYO İncek Life proje detayları

Sinpaş GYO İncek Life, 5 farklı tip blok ve 2 farklı tip villa seçeneğiyle zengin bir yaşam yelpazesi sunuyor..

Sinpaş GYO İncek Life proje detayları

Doğadan İlham Alan Tasarım,Benzersiz Bir Mimari...

Sinpaş GYO İncek Life,bir döneme damgasını vurmuş Cumhuriyet Dönemi Türk mimarisinden ve Ankara'nın kişilik sahibi özgün konut yapılaşması olan Ankara evinden esinlenerek modern mimarinin çok özel peyzaj yaklaşımı ile yorumlanmasıyla tasarlanmıştır.

5 farklı tip blok ve 2 farklı tip villa seçeneğiyle Sinpaş GYO İncek Life, zengin bir yaşam yelpazesi sunuyor. Çocukların özgürce oynayabildiği, anne-babaların keyifle vakit geçirebildiği, gençlerin spor ve sosyal alanlarda kendilerini geliştirebildiği bu özel proje, kendine özgü mahalle yapısı ve zengin sosyal yaşamıyla Ankara'ya geleceği şimdiden sunuyor.

Yeşilin Maviye Kavuştuğu Bu Yeri Hayal Etmeyecek Yaşayacaksınız...

Ankara'yı yepyeni bir hayata taşıyacak Sinpaş GYO İncek Life'ı, yeşil ve mavinin dengesinden ilham alarak tasarlandı. Mavisiyle hayatınıza dinginlik, yeşiliyle huzur getirecek bu özel proje; şehrin stresinden tamamen uzak, gölün kenarında doğayla iç içe bir yaşam sunuyor. 

İncek Life Peyzaj alanında sizi neler bekliyor? Tropik Bahçe - Kafe

Palmiye ağaçlarıyla örtülü tropikal iklimlerde bulunan bitki türlerine ve kuşlara da ev sahipliği yapabilecek özel tasarımlı kapalı bir kış bahçesidir. İçinde ayrıca kafe bulunacaktır.

Akdeniz Bahçe

İçinde meyve ağaçlarının bulunacağı Akdeniz bitki örtüsünden örnekler barındıran özel tasarımlı kapalı bir kış bahçesidir.

Botanik Bahçe

İçinde çiçekli ve kokulu özel bitki çeşitlerinin yetiştirilebileceği özel tasarımlı bir kış bahçesidir.

Gezinti Göleti - Sandalla Gezinti

Sandalla gezintiye özel, içinde adaları barındıran ve iskelesi olan gölet alanıdır.

Dinlenme ve Seyir Alanları

Site alanının farklı noktalarında bitkilerle çevrili ve yansıma havuzlarını barındıran özel alanlardır. Kitap okuyup çevredeki doğal bitki örtüsünün keyfine varılabileceği manzaraya sahip seyir ve dinlenme alanlarıdır. 9 Bölgede tanımlanmaktadır.

Duyu Parkı

İşitme duyusuna yönelik müzik, fıskıye, eko, dokunma duyusunu uyandıran saman, kum, çakıl gibi farklı malzemeden yürüyüş yolları, koklama duyusu için koku yayan bitkiler, görme duyusunu harekete geçiren rengarenk çiçekler ve tat duyusu için meyve ağaçlarının yer aldığı özel park alanıdır.

Yeşil Meydan

Çocuk ve gençlerin uçurtma uçurup minyatür kale futbol oynayabileceği açık alanda ağaçlarla çevrili doğal çim alandır.

Botanik Göl

Park alanının içinde, suyun doğasına uygun olarak tasarlanmış, kimyasal içermeyen ve kendi kendini temizleyen doğanın içinde yüzülebilir doğal bir su ortamıdır.

Plaj

Göl ile bütünleşik ve gölü kısmen çevreleyen, sırtını park alanının eşsiz doğasına vermiş plaj alanıdır.

Renk Bahçeleri

Yılın farklı dönemlerinde renklenmeler gösterecek otsu, soğanlı ve çalı türü bitkilerden oluşan özel tasarımlı bahçelerdir. Mor, pembe, sarı, eflatun gibi renkli çiçeklerle doğanın pastel renklerini taşıyan özel tasarımlı çiçek bahçeleridir.

Koku ve Şifa Bahçeleri

Kekik, rosmarin, lavanta, adaçayı gibi şifalı ve kokulu bitkilerin bir arada sunulduğu sağlıklı yaşamdan ilham alan ve doğa unsurlarını maksimum düzeyde yansıtan özel bahçelerdir.

Yeşilin Tam Ortasında, Şehrin Merkezine Yakın Konumda...

Tertemiz havası ve özel konumuyla Ankara'nın gelecek vaat eden yeni cazibe merkezi İncek, birçok sosyal yaşam merkezine yakın konumda bulunuyor.

Adeta bir vaha değerinde yüzülebilir biyolojik göleti, sayısız spor aktivitesi ve zengin bitki örtüsüyle tertemiz ve doğal bir ortamda keyifli bir yaşam vadediyor. Ayrıca çevre düzenlemesi ve peyzajında, engelli sakinlerin çoğu sosyal alandan rahatlıkla yararlanabilmesi düşünüldü.

Aktivite alanlarında sizi neler bekliyor? 
Yoga ve Pilates Alanı

Doğanın içinde manzaraya hakim bir noktada ağaçlarla dolu park alanının ortasında topluca yoga ve pilates aktivitelerinin yapılabileceği, içinde Uzakdoğu esintilerini barındıran bitkiler ile çevrili doğal çim ile örtülü özel alandır.

Bisiklet-Yürüyüş-Koşu Parkı

Koşu, bisiklet ve yürüyüş yollarının ayrı ayrı tanımlanmış ve kullanıma özel zemin malzemeleriyle kaplanmış yaklaşık 850 m uzunluğunda bir parkurdur.

Tenis Kortu

Çevresinde yeşil alana sahip park alanı içindeki tenis kortudur.

Golf Pratik Alanı

Golf alanında kum, tepe ve su gibi doğal öğeleri içeren golf pratiği yapılabilecek doğal çim alandır.

Adrenalin Arena

Yazın konser, tiyatro gibi açık hava etkinliklerinin yapılacağı, kışın ise buz pateni pisti olarak da kullanıma imkan veren ve bir seyir amfisinin olacağı performans alanıdır.

Kulüp Evi

İçinde bilardo ve masa tenisi gibi sporlar ile bilgisayar oyunlarının da oynanabileceği, TV'si ve kafe'si olan sosyalleşme alanıdır.

Oksijen Kulüp

İçinde kapalı yüzme havuzunun da olacağı profesyonel bir grup tarafından işletilecek fitness, wellness, spa tesisidir. Yaklaşık 2700 metrekaredir.
Proje gelişim süreci devam eden bu tesisin içinde bulunması planlanan birimler:

SPA Alanı

Hamam, Sauna ve Buhar Odaları
Çocuk Kulübü
Fitness Alanı
Stüdyolar
Yarı olimpik kapalı havuz
Squash salonu
Basketbol alanı

Macera Parkı

İçinde tırmanma parkuru, ağaç evler ve oyun mağaralarını barındıran özel alandır.

Ağaç Evler : Ağaçların arasında ahşaptan yapılmış oyun evleridir.
Oyun Mağraları: Doğal çim alanının içerisine gizlenmiş oyun alanlarıdır.
Tırmanma Parkuru: Farklı yaş gruplarına özel tırmanma pratik alanlarıdır.

Çocuk Oyun Alanları

Salıncak, kaydırak ve tahteravalli gibi çocuk oyun elemanlarının yer alacağı alanlardır.

Atölye İncek

İçinde kafe'si olan, çocukların bakımına ve farklı türde aktivitelere ev sahipliği yapabilecek atölyeye sahip alandır. Önünde peyzaj alanına sahip oturma terası bulunmaktadır.

Piknik-Barbekü Alanı

Site sakinlerinin aileleriyle ve misafirleriyle açık alanda ağaçların altında mangal keyfini yaşayabilecekleri özel bir alandır.

Alışveriş

Sinpaş GYO İncek Life'ta bulunan kuaför, market ve eczane gibi çeşitli dükkanlarda günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Sinpaş GYO İncek Life,benzersiz mimari konseptinin yanında sosyal yaşamı ve alışveriş zenginliği ile hayatınızı keyifle yaşamanızı sağlayacak.


GYO Haberleri

GYO Kategorisindeki diğer haberler

 • İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes; İnşaatta 2.0'a geçilmeli
  İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes; İnşaatta 2.0'a geçilmeli

  YEM işbirliğiyle düzenlenen “Yapı Sektöründe Yeni Açılımlar İçin Fırsatlar” paneline katılan İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, büyümenin lokomotifi gayrimenkul sektörünün genel durumu ve geleceği hakkında önemli saptamalarda bulundu.

 • Mall of İstanbul'dan Gurur Veren Başarı
  Mall of İstanbul'dan Gurur Veren Başarı

  Mall of İstanbul, dünya çapında önemli bir başarıya imza attı. Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi tarafından dünyanın en iyi AVM’leri arasında düzenlenen VIVA Best of the Best 2017 Awards’ta Mall of İstanbul “En İyilerin En İyisi” seçildi.

 • Emlak Konut’tan 1.3 milyon M2’lik 5 dev ihale
  Emlak Konut’tan 1.3 milyon M2’lik 5 dev ihale

  Yılın ilk çeyreğinde satış rekorları kırarak sektöre yön veren Emlak Konut GYO 5 dev proje için ihaleye çıkıyor. Haziran ve Temmuz aylarında ihalesi gerçekleştirilecek; İstanbul Riva, Zeytinburnu, Tuzla ve 2 Etap şeklinde ihale edilecek olan İzmir Alsancak’taki projeler toplamda 1 milyon 327 bin m2’lik araziyi kapsıyor.

 • Akıllı Şehirler Geleceğin Yaşam Biçimi Olacak
  Akıllı Şehirler Geleceğin Yaşam Biçimi Olacak

  Halk GYO Genel Müdürü Dr. Feyzullah Yetgin, “Türkiye Geleceğini Yeniden Tasarlıyor” ana teması ile bu yıl 16. kez düzenlenen Forum İstanbul 2023 Konferansı’nda akıllı şehir uygulamaları hakkında bilgi verdi.

 • Nurol GYO’dan İnsan Odaklı Çözümler
  Nurol GYO’dan İnsan Odaklı Çözümler

  Kurulduğu ilk günden itibaren kalite ve güven esaslarına bağlı kalarak, yaşadığı topluma ve dokunduğu her bireye fayda sağlamayı misyon edinen Nurol GYO, geliştirdiği insan odaklı yaklaşımlarını, “Nurol Çözümleri” (N Çözümleri) başlığı altında tanıttı.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.