|   |   | 

Sinpaş’ın Ödüllü Projesine Mektebim Koleji Geldi

Sinpaş Yapı’nın Ankara’ya marina yaşamını sunan Marina Ankara projesi ile eğitim dünyasının yükselen markası Mektebim Koleji önemli bir işbirliğine imza attı.

Sinpaş’ın Ödüllü Projesine Mektebim Koleji Geldi

Mektebim Koleji, Sinpaş Yapı’nın Marina Ankara projesi içerisinde yaklaşık 10 bin metrekare alan üzerine kurulu yeni bir kampüs açacak.  Kolej’de, cep sinemasından, buz pisti ve yüzme havuzuna birçok olanak yer alırken, seçmeli dersler kapsamında Marina konseptine uygun olarak yelken eğitimlerinin de verilmesi planlanıyor.  Anlaşma kapsamında, Mektebim Koleji geniş kampüs alanının yanı sıra, bugün Marina Ankara bünyesinde yer alan ve daha önce Sinpaş’ın Ankara Genel Müdürlük Binası olarak kullanılan ödüllü binasında hizmet verecek.

Sinpaş’ın 40 yılı aşkın birikimi ve geliştirdiği yüksek kalite ve konfor standartlarıyla, Ankaralıların ihtiyaçları ve beklentileri tespit edilerek geliştirilen Marina Ankara, rengârenk yaşamıyla ve yenilikçi sosyal olanaklarıyla da başkentin yeni yaşam merkezi olarak dikkat çekiyor.

Marina Ankara bünyesinde, yılın dört mevsimi kayak yapılabilecek, dünyanın en heyecanlı ve en modern kayak pisti Snowland; açık ve kapalı profesyonel tenis kortları ve uzman antrenörleriyle Çankaya Tenis Kulübü; zeytin iskelelerinden turunç seralarına pek çok güzelliğin eşlik ettiği 2,5 kilometrelik bisiklet ve koşu parkuru Başkentlilerin yaşamına keyif katacak yeni sportif olanaklar arasında yer alıyor.

Tüm bu sosyal yaşam içinde Türkiye’nin en değerli markaları yerini almaya başladı. Sport International’dan sonra eğitim sektörünün yükselen markası Mektebim Koleji ile Marina Ankara sakinleri spordan, eğitime her türlü imkanı bulabilecekler.

Sinpaş Yapı ile Mektebim Koleji arasındaki işbirliği anlaşması, Sinpaş Holding binasında 4 Haziran Perşembe günü Sinpaş Yapı İcra Kurulu Başkanı Ahmet Çelik, Sinpaş Yapı İcra Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, Mektebim Koleji Kurucusu Ümit Kalko ve Mektebim Koleji Genel Müdürü Okan Dirik tarafından imzalandı. 

Sinpaş Yapı ve eğitim sektörünün yeni yıldızı Mektebim Koleji arasında gerçekleştirilen işbirliği kapsamında Sinpaş Yapı’nın Marina Ankara projesi içerisinde yer alacak yaklaşık 10 bin metrekare alan üzerine kurulu yeni kampüs projesi hayata geçirilecek.

Yaklaşık 1.000 kontenjanı olan Mektebim Koleji’nin Marina Ankara Kampüsü, Aralık 2015’de hizmet vermeye başlayacak. Mektebim Koleji’nin eğitimdeki farkıyla anaokulu, ilkokul ve ortaokul kayıtlarının Ocak 2016’dan itibaren alınacağı ve eğitimin Eylül 2016’da başlayacağı kampüste, konferans salonları, cep sineması, buz pisti, yüzme havuzu, robotik sınıfı, sanat atölyeleri, yaşam beceri sınıfları ve 3D laboratuvarlar bulunacak. Marina Ankara bünyesindeki Kampüs projesi başkent için birçok ilki barındırırken, 4 yıl içinde 100 kampüs hedefiyle ulusal büyümesini sürdüren ve kampüs sayısını arttıran Mektebim Koleji,  Sinpaş Yapı ile yaptığı işbirliği kapsamında yapılacak yeni kampüslerinde, teknolojinin ve mimarinin tüm imkânlarını kullanarak modern-çağdaş eğitim ortamları hayata geçirecek. Anaokulundan liseye kadar tüm kademelerde eğitim veren Mektebim Koleji, ulusal büyümesini sürdürürken sektörün lideri Sinpaş’ı tercih etti.

Mektebim Koleji, ödüllü Sinpaş binasında eğitime başlayacak

Sinpaş Marina Ankara projesi içinde yer alan ve Sinpaş’ın çağdaş, yenilikçi ve güvenilir imajını destekleyen bir anlayışla tasarlanan ödüllü bina, Mektebim Koleji Marina Ankara Kampüsü’ne ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Bir dönem Sinpaş’ın Ankara Genel Müdürlük Binası olarak da hizmet veren ve 2013 yılında The European Property Awards’da (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) “OFFICE

ARCHITECTURE TURKEY – HIGHLY COMMENDED” dalında ödüle layık görülen mimariye sahip kampüs binasında eğitime başlayacak. 

GYO Haberleri

Marina Ankara Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

GYO Kategorisindeki diğer haberler

 • Kiler GYO’nun 4 projesinde 240 ay vade fırsatı!

  Kiler GYO’nun 4 projesinde 240 ay vade fırsatı!

  Mimari ve mühendislik alanında birçok projeyi hayata geçiren Kiler GYO, konut seferberliği için bizde varız dedi ve İstanbul’da bulunan 4 projesinde 240 aya kadar çeşitli fırsatlar sunuyor.

 • AKİŞ Ve SAF GYO Birleşmesinden Gayrimenkul Devi Doğdu

  AKİŞ Ve SAF GYO Birleşmesinden Gayrimenkul Devi Doğdu

  Türkiye’de gayrimenkul sektöründe sıralamayı değiştiren dev birleşme Akiş ve SAF GYO arasında gerçekleşti. Akiş GYO A.Ş. Genel Müdürü Gökşin Durusoy, “Bu birleşme ile özkaynak büyüklüğü açısından özel sektör GYO’ları arasında 3. sıraya yükseldik. Yeni şirket temettü potansiyeli, rekabet avantajı ve projelerde hareket kabiliyeti sağlayacak” dedi.

 • Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları Neler Yapar Neler Yapamaz?

  Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları Neler Yapar Neler Yapamaz?

  Sermaye Piyasası Kanunu çerçevesinde, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından düzenlenen gayrimenkul yatırım ortaklıkları gayrimenkullere, gayrimenkule dayalı projelere ve gayrimenkule dayalı sermaye piyasası araçlarına yatırım yapmak suretiyle faaliyet gösteren özel bir portföy yönetim şirketi tipidir.

 • GYODER’den 20 Yıl Vade Kampanyasına Destek

  GYODER’den 20 Yıl Vade Kampanyasına Destek

  ‘Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu’ GYODER, sektöre ve ekonomik büyümeye katkı sağlamak amacıyla başlatılan ‘20 yıl vade ve düşük faizli konut kredisi’ ile orta gelirlinin konut edinmesine yönelik kampanyayı destekliyor. Bugün başlayan ve 31 Mart’a kadar sürecek ikinci kampanya ile GYODER üyelerinin markalı konutları, 240 ay vade, 0.75-0.85 arasında faizle satılıyor.

 • Mistral GYO hisselerine 3 kat talep geldi

  Mistral GYO hisselerine 3 kat talep geldi

  Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB) liderliğinde ve Yatırım Finansman Menkul Değerler (YFAŞ) eş liderliğinde 12-13 Ocak 2017 tarihleri arasında gerçekleşen Mistral GYO halka arzına 3 kat talep geldi.

 • Mistral GYO halka açılıyor

  Mistral GYO halka açılıyor

  İzmir’in önde gelen işadamlarının ortaklığıyla kurulan Mistral GYO, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası (TSKB) liderliği ve Yatırım Finansman Menkul Değerler (YFAŞ) eş liderliğiyle, 12-13 Ocak 2017 tarihleri arasında halka açılıyor.

 • Emlak GYO 2017 Kar Tahminini Açıkladı

  Emlak GYO 2017 Kar Tahminini Açıkladı

  Emlak Konut GYO 2017 yılında toplam 8 milyar lira TL değerinde 9,900 adet bağımsız bölüm satışı ve 1.8 milyar TL net kâr öngörüsünde bulundu.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.