|   |   | 

Sinpaş’ın Ödüllü Projesine Mektebim Koleji Geldi

Sinpaş Yapı’nın Ankara’ya marina yaşamını sunan Marina Ankara projesi ile eğitim dünyasının yükselen markası Mektebim Koleji önemli bir işbirliğine imza attı.

Sinpaş’ın Ödüllü Projesine Mektebim Koleji Geldi

Mektebim Koleji, Sinpaş Yapı’nın Marina Ankara projesi içerisinde yaklaşık 10 bin metrekare alan üzerine kurulu yeni bir kampüs açacak.  Kolej’de, cep sinemasından, buz pisti ve yüzme havuzuna birçok olanak yer alırken, seçmeli dersler kapsamında Marina konseptine uygun olarak yelken eğitimlerinin de verilmesi planlanıyor.  Anlaşma kapsamında, Mektebim Koleji geniş kampüs alanının yanı sıra, bugün Marina Ankara bünyesinde yer alan ve daha önce Sinpaş’ın Ankara Genel Müdürlük Binası olarak kullanılan ödüllü binasında hizmet verecek.

Sinpaş’ın 40 yılı aşkın birikimi ve geliştirdiği yüksek kalite ve konfor standartlarıyla, Ankaralıların ihtiyaçları ve beklentileri tespit edilerek geliştirilen Marina Ankara, rengârenk yaşamıyla ve yenilikçi sosyal olanaklarıyla da başkentin yeni yaşam merkezi olarak dikkat çekiyor.

Marina Ankara bünyesinde, yılın dört mevsimi kayak yapılabilecek, dünyanın en heyecanlı ve en modern kayak pisti Snowland; açık ve kapalı profesyonel tenis kortları ve uzman antrenörleriyle Çankaya Tenis Kulübü; zeytin iskelelerinden turunç seralarına pek çok güzelliğin eşlik ettiği 2,5 kilometrelik bisiklet ve koşu parkuru Başkentlilerin yaşamına keyif katacak yeni sportif olanaklar arasında yer alıyor.

Tüm bu sosyal yaşam içinde Türkiye’nin en değerli markaları yerini almaya başladı. Sport International’dan sonra eğitim sektörünün yükselen markası Mektebim Koleji ile Marina Ankara sakinleri spordan, eğitime her türlü imkanı bulabilecekler.

Sinpaş Yapı ile Mektebim Koleji arasındaki işbirliği anlaşması, Sinpaş Holding binasında 4 Haziran Perşembe günü Sinpaş Yapı İcra Kurulu Başkanı Ahmet Çelik, Sinpaş Yapı İcra Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, Mektebim Koleji Kurucusu Ümit Kalko ve Mektebim Koleji Genel Müdürü Okan Dirik tarafından imzalandı. 

Sinpaş Yapı ve eğitim sektörünün yeni yıldızı Mektebim Koleji arasında gerçekleştirilen işbirliği kapsamında Sinpaş Yapı’nın Marina Ankara projesi içerisinde yer alacak yaklaşık 10 bin metrekare alan üzerine kurulu yeni kampüs projesi hayata geçirilecek.

Yaklaşık 1.000 kontenjanı olan Mektebim Koleji’nin Marina Ankara Kampüsü, Aralık 2015’de hizmet vermeye başlayacak. Mektebim Koleji’nin eğitimdeki farkıyla anaokulu, ilkokul ve ortaokul kayıtlarının Ocak 2016’dan itibaren alınacağı ve eğitimin Eylül 2016’da başlayacağı kampüste, konferans salonları, cep sineması, buz pisti, yüzme havuzu, robotik sınıfı, sanat atölyeleri, yaşam beceri sınıfları ve 3D laboratuvarlar bulunacak. Marina Ankara bünyesindeki Kampüs projesi başkent için birçok ilki barındırırken, 4 yıl içinde 100 kampüs hedefiyle ulusal büyümesini sürdüren ve kampüs sayısını arttıran Mektebim Koleji,  Sinpaş Yapı ile yaptığı işbirliği kapsamında yapılacak yeni kampüslerinde, teknolojinin ve mimarinin tüm imkânlarını kullanarak modern-çağdaş eğitim ortamları hayata geçirecek. Anaokulundan liseye kadar tüm kademelerde eğitim veren Mektebim Koleji, ulusal büyümesini sürdürürken sektörün lideri Sinpaş’ı tercih etti.

Mektebim Koleji, ödüllü Sinpaş binasında eğitime başlayacak

Sinpaş Marina Ankara projesi içinde yer alan ve Sinpaş’ın çağdaş, yenilikçi ve güvenilir imajını destekleyen bir anlayışla tasarlanan ödüllü bina, Mektebim Koleji Marina Ankara Kampüsü’ne ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Bir dönem Sinpaş’ın Ankara Genel Müdürlük Binası olarak da hizmet veren ve 2013 yılında The European Property Awards’da (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) “OFFICE

ARCHITECTURE TURKEY – HIGHLY COMMENDED” dalında ödüle layık görülen mimariye sahip kampüs binasında eğitime başlayacak. 

GYO Haberleri

Marina Ankara Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

GYO Kategorisindeki diğer haberler

 • Emlak Konut’tan 1.3 milyon M2’lik 5 dev ihale
  Emlak Konut’tan 1.3 milyon M2’lik 5 dev ihale

  Yılın ilk çeyreğinde satış rekorları kırarak sektöre yön veren Emlak Konut GYO 5 dev proje için ihaleye çıkıyor. Haziran ve Temmuz aylarında ihalesi gerçekleştirilecek; İstanbul Riva, Zeytinburnu, Tuzla ve 2 Etap şeklinde ihale edilecek olan İzmir Alsancak’taki projeler toplamda 1 milyon 327 bin m2’lik araziyi kapsıyor.

 • Akıllı Şehirler Geleceğin Yaşam Biçimi Olacak
  Akıllı Şehirler Geleceğin Yaşam Biçimi Olacak

  Halk GYO Genel Müdürü Dr. Feyzullah Yetgin, “Türkiye Geleceğini Yeniden Tasarlıyor” ana teması ile bu yıl 16. kez düzenlenen Forum İstanbul 2023 Konferansı’nda akıllı şehir uygulamaları hakkında bilgi verdi.

 • Nurol GYO’dan İnsan Odaklı Çözümler
  Nurol GYO’dan İnsan Odaklı Çözümler

  Kurulduğu ilk günden itibaren kalite ve güven esaslarına bağlı kalarak, yaşadığı topluma ve dokunduğu her bireye fayda sağlamayı misyon edinen Nurol GYO, geliştirdiği insan odaklı yaklaşımlarını, “Nurol Çözümleri” (N Çözümleri) başlığı altında tanıttı.

 • Sinpaş’ın Katar Çıkarması
  Sinpaş’ın Katar Çıkarması

  43 yıllık deneyimiyle sektörde pek çok ilke imza atan Sinpaş, 300’den fazla Türk firması ve Körfez Bölgesi’nden 3000’den fazla iş adamını bir araya getirecek olan Expo Turkey by Katar 2017’ye katılıyor.

 • Aydos Country’de yüzde 5 peşinat ile ev sahibi olma imkanı!
  Aydos Country’de yüzde 5 peşinat ile ev sahibi olma imkanı!

  Sinpaş GYO’nun, İstanbul Anadolu Yakası’nın en hızlı gelişen ve en çok kazandıran bölgesi Sancaktepe’de hayata geçirdiği Aydos Country’de evler Mayıs ayında teslim ediliyor. Siz de baharı; yalnızca yüzde 5 peşinat ödeyerek ev sahibi olarak karşılayın, bir yıl boyunca bedavaya oturun.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.