|   |   | 

Sur Yapı Marka Rezidans & AVM Bursa'da ilgi odağı!

Sur Yapı’nın Bursa’da yapımına devam ettiği rezidans, ofis ve AVM projesi “Marka”, ev sahibi olmak isteyenleri benzersiz bir yaşama davet ediyor.

Sur Yapı Marka Rezidans & AVM Bursa'da ilgi odağı!

650 milyon dolarlık yatırımla Bursa’nın yeni konut ve alışveriş merkezi projeleri arasındaki yerini alan Sur Yapı Marka Rezidans ve Alışveriş Merkezi, sakinlerine her aradıklarını bulabilecekleri eşsiz bir yaşam alanı vaad ediyor. Rezidansındaki lüks daireleriyle konfor sunan Marka, Alışveriş Merkezi’ndeki mağazaları ve sosyal olanaklarıyla da günlük yaşamda ihtiyaç duyulanları, dünyaca ünlü markaları sakinlerinin ayağına getiriyor. Marka Alışveriş Merkezi perakende sektörünün Bursa’daki ilgi odağı olmaya devam ediyor.

PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Kasım 2014’de lansmanı yapılan Marka Rezidans ve AVM, bir yıl içerisinde, alışveriş merkezi kiralamalarında yüksek talep alırken, home office ve rezidans dairelere de beklenenin çok üzerinde talep gerçekleşti. Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi, Bursa’da henüz mağazası bulunmayan dünyaca ünlü markaların tek buluşma noktası olma özelliği ile de Bursalılara ayrıcalıklar sunacak. Proje 65 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 220 mağaza olarak planlandı ancak hem ulusal hem de uluslararası perakendeciler tarafından gördüğü yoğun talep sonrası 75 bin metrekarelik alanda mağaza sayısı 250’ye çıkarıldı. Marka Rezidans ve AVM, Bursa’da sevilen markaların buluşma noktası olacak. 

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas; hem rezidans hem de AVM tarafında Bursalılardan ve Körfez Ülkelerinden gördükleri ilgiden memnun olduklarını belirtti. “Bursa’da inşaat sektöründe uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübemizin simgesi olacak olan Bursa Marka AVM, perakende sektöründen gördüğü ilgi bizi son derece heyecanlandırıyor. Yaptığımız görüşmelerde kiralama konusunda son derece olumlu geri dönüşler alıyor, önemli işbirliklerine imza atıyoruz.  Buna bağlı olarak dünyaca ünlü birçok markayla  anlaştığımızın müjdesini de vermek isteriz. Şu ana kadar anlaşma yaptığımız markalar arasında Bursa’da henüz mağazası bulunmayan bir çok A plus marka yer alıyor. 2017 yılının yaz aylarında alışveriş merkezimizi açmayı planlıyoruz. 

Rezidanslarda ise D bloktaki satışların %80’i geçtiğini, C blokta ise %50’ye ulaştığını söyleyen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas; “ Bursalı sanayici, tekstilci ve iş adamları     ile birlikte projemize doktorlar, hukukçular, malimüşavirler ve serbest meslek erbablarının da ilgi gösterdiğini görüyoruz. Yeni satışa açtığımız B bloktada kısa sürede %20 oranında bir satışa ulaştık. Projemizin toplamında yaklaşık %20 oranında Suudi Arabistan, Kuveyt ve Katar olmak üzere körfez ülke vatandaşlarına satış yaptık. 

Lüksün Bursa’daki yeni simgesi!

Uludağ manzaralı dairelerden oluşan proje Sur Yapı Marka Rezidans & AVM 21, 18 ve 14 katlı rezidans ve home office bloğundan oluşuyor. Kulelerin alt kısmında bir alışveriş merkezinin bulunacağı proje, bölgenin en görkemli ve ayrıcalıklı yaşam alanı... Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM, 63 metrekare ile 293 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı üç kulenin yanı sıra alışveriş merkezinde bulunan 250 mağazasıyla Bursa’nın en prestijli karma projesi olarak satış ve inşasına hızla devam ediyor. Sosyal tesisleri, dağ manzarası ve içerisinde sevilen, seçkin markaların yer alacağı alışveriş merkezi ile Marka, “lüks”ün Bursa’daki yeni simgesi haline gelecek. 

Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM 4 kategoride ödül aldı!

Şehrin Yıldızları 2016 - Bursa Gayrimenkul Ödülleri" Crowne Plaza Bursa'da gerçekleşen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Seçkin ve deneyimli bir jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda, 23 kategoride 26 adet proje ödüle layık görüldü. Marka Rezidans ve AVM projesi ile Bursa'da ilk projesini hayata geçiren Sur Yapı da “Şehrin Yıldızları 2016 Gayrimenkul Ödülleri”nde 4 kategoride birden ödül almayı başaran tek proje oldu. Sur Yapı ‘En iyi Karma Kullanımlı Proje, En iyi Rezidans, En iy Bölgesel Merkezli AVM ve En iyi Çok Katlı Konut projesi kategorilerinde aldığı dört ödül ile önemli bir başarıya imza atarak geceye damgasını vurdu.

Güncel Emlak Haberleri

Marka Rezidans Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Güncel Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Mod İstanbul’da 60 ay sıfır faiz fırsatı
  Mod İstanbul’da 60 ay sıfır faiz fırsatı

  İstanbul’un farklı ilçelerinde orta ve üst gelir grubuna yaptığı projelerle adından sıkça söz ettiren Ortadoğu Grup, Kâğıthane’de hayata geçirdiği Mod İstanbul projesinde, bahar aylarına özel vade farksız 60 ay taksit imkanı sunuyor.

 • Babacan Port Royal'de fiyatlar 240 bin liradan başlıyor
  Babacan Port Royal'de fiyatlar 240 bin liradan başlıyor

  Babacan Holding imzasıyla hayata geçirilen ‘Babacan Port Royal’, bölgenin en iddialı, en prestijli, en kaliteli projelerinden biri olmasının yanı sıra, bölgenin en hesaplı projesi olma özelliğiyle de dikkat çekiyor.

 • Milas'ta 40'a Yakın Binanın Tescili Yapılıyor!
  Milas'ta 40'a Yakın Binanın Tescili Yapılıyor!

  Muğla'nın Milas ilçesinde bulunan 40'a yakın bina tescilleniyor. Binaların tescillenmesi konusu Muğla Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu tarafından düzenlenen toplantıda belirtildi...

 • Kınık’a İki Yeni Yatırım Müjdesi
  Kınık’a İki Yeni Yatırım Müjdesi

  İzmir Kınık’ta, Hazine’ye ait olan arazide plan değişikliğine gidildi, arazi ‘sağlık tesis alanı’ ve ‘kapalı spor tesis alanı’na dönüştürüldü. İlçeye, spor salonu ve 25 yataklı hastane yapılacak.

 • Düşen Kiralar Ofis Piyasasını Hareketlendirdi
  Düşen Kiralar Ofis Piyasasını Hareketlendirdi

  İstanbul’da ofis piyasası hareketlendi. Bunun nedeni yeni yabancı yatırımlar değil, fiyatlardaki düşüşü fırsat olarak değerlendiren şirketlerin pazarlık masasına oturması. İstanbul’un merkezi iş alanlarında boş ofislerin oranı %17’ye ulaşırken dip nokta için 12 aylık süreç olduğu vurgulanıyor.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.