RSS

Rss Nedir?

Rss (Rich Site Summary) yeni eklenen içeriğin kolaylıkla takip edilmesini sağlayan özel bir XML dosya formatıdır 

Ne faydası var?

RSS beslemelerine üye olarak www.3dkonut.com sitesindeki son haberlere internet sitesinde gezmeden en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Böylece güncel haberlere yayına giriş anından itibaren ulaşma şansınız olur. 

3DKonut RSS beslemelerini nasıl okuyacağım?

   

Konut Projeleri  :                       3dkonut.com/konut-projeleri.xml

İnşaat Firmaları  :                      3dkonut.com/İnşaat-Firmaları.xml

Haberler  :                                3dkonut.com/haberler.xml

Fırsat Haberleri  :                     3dkonut.com/fırsat-haberleri.xml

Emlak Haberleri  :                    3dkonut.com/emlak-haberleri.xml

Gündem Haberleri  :                3dkonut.com/gündem-haberleri.xml

Yeni Proje Haberleri :              3dkonut.com/yeni-proje-haberleri.xml

Kentsel Dönüşüm Haberleri :  3dkonut.com/kentsel-donusum-haberleri.xml

Toki Kiptaş Haberleri :             3dkonut.com/toki-kiptas-haberleri.xml

Gyo Haberleri  :                       3dkonut.com/gyo-haberleri.xml

Dekorasyon Haberleri  :           3dkonut.com/dekorasyon-haberleri.xml

Şirket Haberleri :                      3dkonut.com/sirket-haberleri.xml

Blog  :                                      3dkonut.com/blog.xml

Kim Kimdir  :                            3dkonut.com/kim-kimdir.xml

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.