|   | 
Tekfen Emlak Geliştirme

Tekfen Emlak Geliştirme

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 2

Tekfen Emlak Geliştirme, konut, ofis ve residence projeleri, Tekfen Emlak Geliştirme hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Tekfen Emlak Geliştirme ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tekfen Emlak Geliştirme Hakkında

 

Tekfen Emlak Geliştirme Tarihçesi Hakkında
Tekfen Emlak Geliştirme Grubu, kalite, sürdürülebilirlik, çevre hassasiyeti, fonksiyonellik ve güvenilirlik olarak belirlediği marka değerlerini özgün çizgisiyle birleştirerek uluslararası standartlarda gayrimenkul projeleri geliştiriyor. 

Yatırım, proje geliştirme, tasarım, inşaat yönetimi ve tesis yönetimi alanında bütünleşik hizmetler sunan Grup, sektörde saygın ve güvenilir bir konuma sahip. Tasarıma büyük önem veren ve daima en iyi mimarlarla çalışan Tekfen Emlak Geliştirme için, yüksek müşteri memnuniyeti kadar, çevreye yönelik sorumluluklar da önem taşıyor. Tekfen Emlak Geliştirme, kentsel dokuyla uyumlu, kente değer katan, konseptiyle fark yaratan ve kullanıcılarının yaşam kalitesini yükselten projelere imza atıyor.

Doğru seçilmiş lokasyonlarda konsept, kalite ve tasarımıyla öne çıkan projeler yaratmayı ayrıştırıcı bir unsur olarak değerlendiren Tekfen Emlak Geliştirme Grubu’nun 2000 yılından bugüne kadar imza attığı Akmerkez, Taksim Residences, Tekfen Tower, Tekfen Yalıkavak Evleri, Bodrum Müşkülüm Çiftliği, Levent Ofis, Kağıthane OfisPark ve Tekfen Bomonti Apartmanları projeleri bu yaklaşımın iyi birer temsilcisi. Tekfen Emlak Geliştirme Grubu, yatırımları devam eden, İzmir Karma Kullanım Projesi’nde de kentsel dokuyla bütünleşen, konseptiyle fark yaratan, tasarımından işletmesine kadar sürdürülebilir bir anlayış çizgisini benimsiyor.

*Tekfen Emlak Geliştirme Residence Projeleri
Hep İstanbul

*Tekfen Emlak Geliştirme İletişim Bilgileri
Adres: Kültür Mah. Tekfen Sitesi Budak Sk. D Blok. No.2 34340 Ulus-Beşiktaş/İst.
Telefon: 0212 359 37 00 (pbx)
www.tekfenemlak.com/

 

Tel: 0212 359 3700 
Fax: 0212 359 3708 
Email: info@tekfenemlak.com
Adres: Kültür Mah. Nispetiye Cad. Akmerkez B3 Blok Kat 12 34337 İstanbul / Beşiktaş

Tekfen Emlak Geliştirme Projeler Haritası

Tekfen Emlak Geliştirme Projeleri

Tekfen Emlak Geliştirme Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.