|   |   | 

Temizlikte Yeni Zirve: GROHE Spalet

Yeni Sensia® Arena klozet sistemi akıllı teknolojiler ile geliyor.

Temizlikte Yeni Zirve: GROHE Spalet

Günlük yaşamımızı,sabahın ilk anlarından gecenin geç saatlerine kadar her an bizimle olan akıllı teknoloji olmaksızın hayal etmek neredeyse imkansız. Son olarak, banyo gibi kişisel kullanım alanlarında dahi yaşam kalitemizi geliştiren yeni teknolojilerin kullanımına şahit olduk. GROHE’de, bu gelişimin en son halkasını “Akıllı Bakım” oluşturuyor: Üreticinin yeni GROHE Spalet ürün kategorisi, en mahrem anımızı dahi hem tazeleyici hem hoş bir deneyime dönüştürmek için akıllı teknolojilerden yararlanıyor. Bu gelişmiş klozet sistemleri, bir yanda Alman tasarım ve mühendisliği, diğer yanda ise Japon spa kültürü olmak üzere, her iki dünyanın en iyi özelliklerini bir araya getiriyor. Kusursuz vücut bakımı ve en üst düzeyde hijyen ve kişisel konfor sunan Sensia® Arena, klozet sistemlerini temizlik ve sağlıkta yepyeni bir boyuta taşıyor.

Yıkamak mı ,yoksa silmek mi?

Hiçbir şey su kadar derinlemesine ve hassas bir temizlik sağlamaz. Kimse tuvalet kağıdı ile silme işleminden sonra kendini “temiz” hissetmez. Ellerimizi yıkamak veya duş almak söz konusu olduğunda, bugüne kadar normal karşıladığımız her şey artık tuvaleti kullanırken de gitgide daha fazla kabul görüyor. Sensia® Arena, hassas cildinizi kağıt veya kimyasalların sertliğine maruz bırakmadan temizleyip tazeliyor. Su ile temizlik ve sıcak hava ile hassas kurulamanın gücünden yararlanmaktan daha doğal ne olabilir? İşte yeni GROHE Spalet tam olarak bunu sunuyor.

Yeni Sensia® Arena sadece en üst düzeyde emizlik sunmakla kalmıyor, aynı zamanda görsel duyulara da de hitap ediyor. Ünlü GROHE Design Studio’da şekillendirilen Sensia® Arena’nın ağırlığı yokmuş gibi görünen silüeti, her banyo dekoruna pürüzsüz şekilde karışıyor. Tasarım ve mühendislik süreci, sadece kullanıcı ihtiyaçları ve tamamen sezgisel bir kullanıcı ara yüzü yaratma kararlılığı ile şekillendirildi. Sonuç olarak , ortaya kullanıcıların kendilerini anında evde hissetmesini sağlayan şık bir banyo cihazı çıkıyor.

Tamamen kişiye özel bakım

Sensia® Arena, standartlaşma durarak , tamamen kişiselleştirmeye odaklanıyor. Akış gücünden akış konumuna, su sıcaklığından temizleme döngüsü süresine kadar her ozellik ayarlanabiliyor. Klozet, bünyesindeki ani ??? termostatik ?*su ısıtıcısı ile sınırsız miktarda sıcak su sağlayabiliyor. Akış tipi ve modu, kişisel tercihlerine uyacak şekilde seçilebiliyor. Her kullanıcı, standart duştan kadınlara özel duşa veya ikili duşa, titreşimli veya masajlı akışa kadar, kişisel ihtiyaçlarını karşılayacak tazeleyici bir temizleme rutinini kişiselleştirebiliyor.

Sonuna kadar temiz ve güvenli

Sensia® Arena klozet sistemi, evin en temiz noktalarından biri olmak üzere tasarlandı. Klozetin biçiminden gelişmiş kaplamalara kadar her şey, son derece yüksek temizlik ve hijyen düzeylerini sağlamak üzere ayarlandı. Yeni GROHE AquaCeramic teknolojisi, seramik yüzey üzerinde kir ve kirecin yapışamayacağı pürüzsüz bir su emici tabaka yaratıyor. Ayrıca, gelişmiş GROHE HyperClean de, bakterilerin gelişimini yüzde 99 oranında önleyen, doğal anti-bakteriyel gümüş iyonlarını kullanıyor. Bu sayede, çok az bir çaba ile, seramik klozetin temiz ve mikropsuz kalması sağlanabiliyor. Bu yenilikçi teknolojinin etkinlik ve güvenilirliği, Antimikrobiyal Malzemeler için Sınai Teknoloji Derneği tarafından da onaylandı.

Temizlik üçe katlanıyor

Yeni Triple Vortex®sisteminin eşsiz yıkama etkisi, Sensia® Arena’nın en üst düzey hijyen saglamasında da önemli bir katkıda bulunuyor. Aynı anda üç farklı su çıkışından yıkama sağlayan bu sistem, geride hiçbir şey bırakmayan güçlü bir girdap yaratıyor. Kenarsız klozet, yıkama sırasında sıçramaya yol açmazken temizlemeyi de daha kolay hale getiriyor. Aynı zamanda, son derece etkin Triple Vortex® sistemi her damlayı en verimli şekilde kullanarak su tüketimini de azaltıyor.

Yeni klozet sisteminin her detayı, günlük kullanım sırasında hijyenik kalmasını sağlamak amacıyla gözden geçirildi. Akış kolları anti-bakteriyel malzemeden yapılmasının yanı sıra, her kullanım öncesi ve sonrasında otomatik olarak durulanıyor. Dahası, akış başlığının kolaylıkla değiştirilebilmesi yıllar boyunca kullanıldıktan sonra bile sürekli temiz ve güvenli kalmasını sağlıyor. Kullanılmadığında ise, akış kolları bir su çıkış muhafazasının arkasında kirlenmeye karşı korunuyor.

Banyoda kokuya yer yok

Daha fazla kişisel konfor için birçok kullanışlı özellik sağlanıyor. Yenilikçi koku giderme sistemi ise kötü kokuları dışarıda tutuyor. Klozetin iç kısmını saran hava kalkanı ile klozetin içinde tutulan hava ikinci bir hava çıkışı ile özel bir karbon filtre üzerinden klozetin dışına çıkarılıyor. Klozet yakınlarda birinin varlığını tespit ettiğinde,“akıllı” özellikler devreye girerek kişi yaklaşırken kapak açılıyor. Klozet kapağı, kullanım sonrasında kullanıcının dokunmasına gerek kalmaksızın otomatik olarak kapanıyor. Hatta geceleri dahi, kullanıcılar GROHE Spalet’e yumuşak gece ışığı ile yönlendiriliyorlar.

Toplam kontrolün lüksü – analog ve dijital

Akıllı kontrol teknolojisi, kullanıcılara tüm seçenek ve ayarların tam kontrolünü verebilmek için hayata geçirildi. Rahat erişim için duvara monte edilebilen uzaktan kumanda ünitesi, akış tipi, su basıncı ve sıcaklığın kişiselleştirilebilmesine imkan veriyor. Alternatif olarak, bu fonksiyonlar oturma yerinin yan paneli üzerinden de kontrol edilebiliyor.

Sensia® Arena, dijital geleceğe de hazır. Akıllı telefon kullanıcıları, dünyanın her yerindeki tüm Sensia® Arena tuvaletlerinin tercih ettikleri bakım tipini otomatik olarak sağlayabilmesi için tercihlerini bireysel profillerine programlamalarına imkan veren GROHE Spalet uygulamasını indirebiliyorlar.

yeni GROHE Sensia® Arena Spalet: kişiye özel temizlik, üstün hijyen ve tam konfor ile akıllı bakım şimdi sizlerle.

Dekorasyon Haberleri

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • Yatağınızın Daha Uzun Ömürlü Olması İçin...
  Yatağınızın Daha Uzun Ömürlü Olması İçin...

  Evinizdeki en kıymetli eşyalarınızdan birisi yatağınız. Yaşamımızın büyük bölümünü geçirdiğimiz ve uyku kalitemizi belirleyen yataklarımızın daha sağlıklı ve uzun ömürlü olması elimizde...

 • Kauçuk Ağacından Gelen Doğallık
  Kauçuk Ağacından Gelen Doğallık

  By Tonino Lamborghini markasının Le Mans model yatağı, kauçuk ağacının öz sütünden üretilen waterlatex özellikli natürel yapısı sayesinde “doğal uykuyu” yatak odalarına getiriyor. İtalya’daki tesislerde el değmeden üretilen Le Mans, “5 zonlu elio form” özelliği sayesinde, uyku sırasında bedeni sararak, vücudun tüm kıvrımlarını dolduruyor.

 • Dar Alanda Küçük Depolama Çözümleri
  Dar Alanda Küçük Depolama Çözümleri

  Kentlerde süren modern yaşam, pratik ve oldukça küçük alanlarda barınmayı gerektiriyor. Yüksek barınma giderleri ve genellikle de lokasyon nedeniyle terci edilen küçük evlerinizde pratik depolama çözümlerini nasıl üreteceksiniz?

 • Beyaz Eşya Satışı Uçtu!
  Beyaz Eşya Satışı Uçtu!

  Ocak ayında 481 bin civarında seyreden beyaz eşya satışları, şubat başında Bakanlar Kurulu kararı ile beyaz eşya ve küçük ev aletlerinden alınan Özel Tüketim Vergisinin (ÖTV) sıfıra çekilmesinin ardından tırmanışa geçti. ÖTV indirimi ile beyaz eşya satışları şubatta 600 bine, martta 734 bine yükseldi.

 • GROHE Red, Tek Dokunuşla Anında Kaynar Su Sağlıyor
  GROHE Red, Tek Dokunuşla Anında Kaynar Su Sağlıyor

  Ebeveynlere gönül rahatlığı sağlayan elektronik çocuk kilidine sahip GROHE Red, mükemmel yalıtım ve ‘tatil’ modu ile enerji maliyetlerini düşürüyor, ihtiyacın üzerinde doldurulan su ısıtıcılarının yol açtığı su israfına son veriyor.

 • Rational Mutfak İle Gizli Köşeler Fark Yaratıyor
  Rational Mutfak İle Gizli Köşeler Fark Yaratıyor

  Ayrıcalıklı yaşam tarzı konsepti ile hizmet veren ve dünyaca ünlü mutfak markalarını tek çatı altında toplayan AYT Home, Rational’in modern yaşamın hızına uyum sağlayan pratik dizayna sahip tasarım harikası ödüllü mutfakları ile farkını hissettiriyor.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.