|   |   | 

Temizlikte Yeni Zirve: GROHE Spalet

Yeni Sensia® Arena klozet sistemi akıllı teknolojiler ile geliyor.

Temizlikte Yeni Zirve: GROHE Spalet

Günlük yaşamımızı,sabahın ilk anlarından gecenin geç saatlerine kadar her an bizimle olan akıllı teknoloji olmaksızın hayal etmek neredeyse imkansız. Son olarak, banyo gibi kişisel kullanım alanlarında dahi yaşam kalitemizi geliştiren yeni teknolojilerin kullanımına şahit olduk. GROHE’de, bu gelişimin en son halkasını “Akıllı Bakım” oluşturuyor: Üreticinin yeni GROHE Spalet ürün kategorisi, en mahrem anımızı dahi hem tazeleyici hem hoş bir deneyime dönüştürmek için akıllı teknolojilerden yararlanıyor. Bu gelişmiş klozet sistemleri, bir yanda Alman tasarım ve mühendisliği, diğer yanda ise Japon spa kültürü olmak üzere, her iki dünyanın en iyi özelliklerini bir araya getiriyor. Kusursuz vücut bakımı ve en üst düzeyde hijyen ve kişisel konfor sunan Sensia® Arena, klozet sistemlerini temizlik ve sağlıkta yepyeni bir boyuta taşıyor.

Yıkamak mı ,yoksa silmek mi?

Hiçbir şey su kadar derinlemesine ve hassas bir temizlik sağlamaz. Kimse tuvalet kağıdı ile silme işleminden sonra kendini “temiz” hissetmez. Ellerimizi yıkamak veya duş almak söz konusu olduğunda, bugüne kadar normal karşıladığımız her şey artık tuvaleti kullanırken de gitgide daha fazla kabul görüyor. Sensia® Arena, hassas cildinizi kağıt veya kimyasalların sertliğine maruz bırakmadan temizleyip tazeliyor. Su ile temizlik ve sıcak hava ile hassas kurulamanın gücünden yararlanmaktan daha doğal ne olabilir? İşte yeni GROHE Spalet tam olarak bunu sunuyor.

Yeni Sensia® Arena sadece en üst düzeyde emizlik sunmakla kalmıyor, aynı zamanda görsel duyulara da de hitap ediyor. Ünlü GROHE Design Studio’da şekillendirilen Sensia® Arena’nın ağırlığı yokmuş gibi görünen silüeti, her banyo dekoruna pürüzsüz şekilde karışıyor. Tasarım ve mühendislik süreci, sadece kullanıcı ihtiyaçları ve tamamen sezgisel bir kullanıcı ara yüzü yaratma kararlılığı ile şekillendirildi. Sonuç olarak , ortaya kullanıcıların kendilerini anında evde hissetmesini sağlayan şık bir banyo cihazı çıkıyor.

Tamamen kişiye özel bakım

Sensia® Arena, standartlaşma durarak , tamamen kişiselleştirmeye odaklanıyor. Akış gücünden akış konumuna, su sıcaklığından temizleme döngüsü süresine kadar her ozellik ayarlanabiliyor. Klozet, bünyesindeki ani ??? termostatik ?*su ısıtıcısı ile sınırsız miktarda sıcak su sağlayabiliyor. Akış tipi ve modu, kişisel tercihlerine uyacak şekilde seçilebiliyor. Her kullanıcı, standart duştan kadınlara özel duşa veya ikili duşa, titreşimli veya masajlı akışa kadar, kişisel ihtiyaçlarını karşılayacak tazeleyici bir temizleme rutinini kişiselleştirebiliyor.

Sonuna kadar temiz ve güvenli

Sensia® Arena klozet sistemi, evin en temiz noktalarından biri olmak üzere tasarlandı. Klozetin biçiminden gelişmiş kaplamalara kadar her şey, son derece yüksek temizlik ve hijyen düzeylerini sağlamak üzere ayarlandı. Yeni GROHE AquaCeramic teknolojisi, seramik yüzey üzerinde kir ve kirecin yapışamayacağı pürüzsüz bir su emici tabaka yaratıyor. Ayrıca, gelişmiş GROHE HyperClean de, bakterilerin gelişimini yüzde 99 oranında önleyen, doğal anti-bakteriyel gümüş iyonlarını kullanıyor. Bu sayede, çok az bir çaba ile, seramik klozetin temiz ve mikropsuz kalması sağlanabiliyor. Bu yenilikçi teknolojinin etkinlik ve güvenilirliği, Antimikrobiyal Malzemeler için Sınai Teknoloji Derneği tarafından da onaylandı.

Temizlik üçe katlanıyor

Yeni Triple Vortex®sisteminin eşsiz yıkama etkisi, Sensia® Arena’nın en üst düzey hijyen saglamasında da önemli bir katkıda bulunuyor. Aynı anda üç farklı su çıkışından yıkama sağlayan bu sistem, geride hiçbir şey bırakmayan güçlü bir girdap yaratıyor. Kenarsız klozet, yıkama sırasında sıçramaya yol açmazken temizlemeyi de daha kolay hale getiriyor. Aynı zamanda, son derece etkin Triple Vortex® sistemi her damlayı en verimli şekilde kullanarak su tüketimini de azaltıyor.

Yeni klozet sisteminin her detayı, günlük kullanım sırasında hijyenik kalmasını sağlamak amacıyla gözden geçirildi. Akış kolları anti-bakteriyel malzemeden yapılmasının yanı sıra, her kullanım öncesi ve sonrasında otomatik olarak durulanıyor. Dahası, akış başlığının kolaylıkla değiştirilebilmesi yıllar boyunca kullanıldıktan sonra bile sürekli temiz ve güvenli kalmasını sağlıyor. Kullanılmadığında ise, akış kolları bir su çıkış muhafazasının arkasında kirlenmeye karşı korunuyor.

Banyoda kokuya yer yok

Daha fazla kişisel konfor için birçok kullanışlı özellik sağlanıyor. Yenilikçi koku giderme sistemi ise kötü kokuları dışarıda tutuyor. Klozetin iç kısmını saran hava kalkanı ile klozetin içinde tutulan hava ikinci bir hava çıkışı ile özel bir karbon filtre üzerinden klozetin dışına çıkarılıyor. Klozet yakınlarda birinin varlığını tespit ettiğinde,“akıllı” özellikler devreye girerek kişi yaklaşırken kapak açılıyor. Klozet kapağı, kullanım sonrasında kullanıcının dokunmasına gerek kalmaksızın otomatik olarak kapanıyor. Hatta geceleri dahi, kullanıcılar GROHE Spalet’e yumuşak gece ışığı ile yönlendiriliyorlar.

Toplam kontrolün lüksü – analog ve dijital

Akıllı kontrol teknolojisi, kullanıcılara tüm seçenek ve ayarların tam kontrolünü verebilmek için hayata geçirildi. Rahat erişim için duvara monte edilebilen uzaktan kumanda ünitesi, akış tipi, su basıncı ve sıcaklığın kişiselleştirilebilmesine imkan veriyor. Alternatif olarak, bu fonksiyonlar oturma yerinin yan paneli üzerinden de kontrol edilebiliyor.

Sensia® Arena, dijital geleceğe de hazır. Akıllı telefon kullanıcıları, dünyanın her yerindeki tüm Sensia® Arena tuvaletlerinin tercih ettikleri bakım tipini otomatik olarak sağlayabilmesi için tercihlerini bireysel profillerine programlamalarına imkan veren GROHE Spalet uygulamasını indirebiliyorlar.

yeni GROHE Sensia® Arena Spalet: kişiye özel temizlik, üstün hijyen ve tam konfor ile akıllı bakım şimdi sizlerle.

Dekorasyon Haberleri

Dekorasyon Kategorisindeki diğer haberler

 • Parke seçerken nelere dikkat edilmeli?

  Parke seçerken nelere dikkat edilmeli?

  Zemin dekorasyonunda sık kullanılan parkenin, yüksek maliyetli ve tamiratının kolay olmaması nedeniyle vatandaşın satın alma sürecinde zaman zaman problem yaşadığı belirtildi. Hüni Parke Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Kaya, parke döşerken zemine dikkat edilmesi gerektiğini vurguladı.

 • Peli Parke’ye Woodex’te İlgi Büyüktü

  Peli Parke’ye Woodex’te İlgi Büyüktü

  İran’ın Tahran şehrinde düzenlenen İran Woodex 2017 Fuarı 15-18 Şubat 2017 tarihleri arasında düzenlendi. Peli Parke Woodex Fuarı'nda, innovatif ürünlerini sektör profesyonelleri ve nihai tüketici ile buluşturdu.

 • Evin Havasını Temizleyen Bitkiler

  Evin Havasını Temizleyen Bitkiler

  Evlerde yetiştirilen çiçekler sadece görsel olarak ortamı değiştirmez aynı zamanda evinizin havasını da temizler. Üstelik bu ev bitkilerinin bazıları, konutlarda sıklıkla kullanılan bazı kimyasal maddelerin giderilmesinde de faydalıdır. Evde yetiştirebileceğiniz ve havayı temizleyen bitkiler hangileridir?

 • Armatür Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

  Armatür Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

  Banyo ve mutfak gibi su olan alanlarda kullanılan armatürlerin hem uzun ömürlü hem de estetik olması için seçimlerinizi özenle yapmanız gerekir. Beğenilerinizi yansıtacak ama aynı zamanda işlevsel, bütçenize de uzun vadede zarar vermeyecek armatür seçimleri için dikkat etmeniz gereken bazı özellikler var.

 • Doğtaş Kelebek Mobilya’dan İstihdam Seferberliğine Destek

  Doğtaş Kelebek Mobilya’dan İstihdam Seferberliğine Destek

  Devletin başlattığı istihdam seferberliğine büyük destek veren Doğtaş Kelebek Mobilya, İstanbul’daki Genel Merkezi ile Biga ve Düzce’de yer alan üretim tesislerine 2017 için kararlaştırdığı 215 kişilik işe alım planını yeniden düzenleyerek 300 kişiye çıkardı.

 • Her Eve Uygun Giyinme Odaları

  Her Eve Uygun Giyinme Odaları

  Giyim kuşama verdiğimiz önem arttıkça, gardropların hacimleri büyümeye başladı. Giysilerinizin ömrünü uzatacak bir koruma alanı yaratmak hem de herşeyi görerek tercihlerinizi belirlemek için giyinme odaları büyük ihtiyaç. Her evde kurulabilecek giyinme odaları için ipuçlarını derledik.

 • Tuna Ev İle Geçmişe Yolculuk

  Tuna Ev İle Geçmişe Yolculuk

  Tuna Ev, 1950 - 1980 arası dönemin ruhunu yaşam alanlarına yansıtmak isteyenlere, Goldies koleksiyonuyla ışıltılı bir dünya sunuyor.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.