|   |   | 

Trios 2023 Hızla Satılıyor

Trios 2023’ün yüzde 50’den fazlası 1.5 yıl içinde satıldı.

Trios 2023 Hızla Satılıyor

Pulsar İnşaat’ın İkitelli OSB içinde 320 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği Trios 2023’ün yüzde 50’den fazlası 1.5 yıl içinde satıldı. Yeni etapların satışa sunulduğu projenin bitiş tarihi Haziran 2017 olarak belirlendi. Sanayicilerin ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarlanan Trios 2023, 7 metrelik tavan yüksekliği, her kata TIR çıkabilmesi, metrekarede 2 ton yük kaldırabilmesi gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. Plaza görünümlü tesiste helikopter pisti bile olacak.

PROJE İLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ!
 
Pulsar İnşaat’ın İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde hayata geçirdiği Trios 2023 projesi, modern ve sağlam altyapılı sanayi projelerinin öncüsü olmaya hazırlanıyor. 320 milyon TL’lik yatırımla inşa edilen projede, satışa çıkan bölümlerin yüzde 50’den fazlası bir yıl gibi kısa bir sürede satılırken, projenin bitiş tarihi Haziran 2017 olarak belirlendi. Taşıdığı özellikleriyle sadece Türkiye’nin değil dünyanın sayılı modern sanayi ve ticaret projeleri arasına şimdiden giren Trios 2023,üç ayrı bloktan oluşuyor. Bu blokların ikisinde atölye ve dükkanlar, üçüncüsünde ise Çarşı ve kuleler yer alıyor. Birinci atölye bloğu 102 bin metrekare, ikinci atölye bloğu 138 bin metrekare ve kule bloğu ise 81 bin metrekare olmak üzere projedeki toplam inşaat alanı yaklaşık 321 bin metrekareye ulaşıyor. Projede toplam 594 adet bağımsız bölüm bulunuyor. 336 adet atölye, 146 adet mağaza, 112 adet bağımsız bölümden oluşan 11’er katlı ofis-otel-iş merkezi kullanımlarına uygun 2 kule bina yer alıyor. 
 
7 metrelik tavan yüksekliği  
İngiltere’de karma üretim merkezleri dalında şimdiden iki dalda ödül alan Trios 2023, reel sektörün ihtiyaçlarına fazlasıyla yanıt verebilecek altyapı özellikleriyle dikkat çekiyor.  Bunlar arasında 7 metrelik tavan yüksekliğine sahip olması ve metrekarede 2 ton yük kaldırabilen güçlü beton sistemi yer alıyor. Proje ayrıca yan yana 3 TIR’ın yol alabileceği araç yolları da sanayicilerin ihtiyaçlarına göre hazırlanırken, nakliye gibi giderleri en aza indirebilmek için her kata TIR çıkma imkânı bulunuyor. 
 
Türkiye’de örnek olacak
Projeyle ilgili bilgi veren Pulsarİnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sami Bektaş, Trios 2023’ün, Türkiye’nin 2023 yılı ekonomi hedeflerinin gerekliliklerini karşıladığını, hem İkitelli, hem tüm Türkiye için örnek bir sanayi ve ticaret kompleksi olacağını belirtti. Bektaş, projeyle mimarisi, altyapısı, lokasyonu ve teknolojisi ile sadece bir sanayi sitesi değil aynı zamanda ticaret ve sosyal alanlarıyla komple bir yaşam alanı oluşturmayı hedeflediğini ifade etti. 
 
150 milyon TL’lik demir ve beton
Projenin yatırım bütçesinin 320 milyon TL olduğunu hatırlatan Bektaş, şunları söyledi: “Bunun 150 milyon TL’si demir, beton ve işçilik. Bizim projemiz standart bir işyeri projesinden maliyet olarak yüzde 30-35 daha maliyetli. Ancak bu maliyeti müşterilerimize yansıtmıyoruz. Bu projede kullanılan demir ve betonla 5 bin konut yapılırdı.” 7 metrelik kat yüksekliğinin ve TIR’ların tesis içine girip çıkabilme imkanının Türkiye’de diğer tesislerde olmadığını kaydeden Bektaş, “TIR’lar inerken ve çıkarken birbirlerini görmüyorlar, birbirlerine engel çıkarmıyorlar. -3’üncu kattan 4. Kata kadaryani her kata rahatlıkla çıkabiliyor. Buranın tamamı TIR dolu olduğunda bile taşıyabilecek statik hesabı var. Ortadoğu’da, Avrupa’da, Balkanlar’da bir eşi daha olan bir proje değil. Sosyal tesis bölümünde helikopter pistimiz bile var.”
 
En küçük 260 metrekare 
Satışa sunulan bölümler arasındaarasında en küçüğünün 260 metrekare olduğunu dile getiren Bektaş, şöyle devam etti: “En düşük fiyatımız da 1 milyon 200 binTL civarında. Metrekare olarak her talebe yanıt verebiliyoruz. Bir de 7 metre yüksekliğimiz olması çok önemli. Hep metrekare fiyatları söylüyoruz ama metreküp üretim yapıyoruz. Metrekare fiyatlarıyla satıyoruz metreküp veriyoruz.”
 
Lokasyon çok cazip
Bektaş, Trios 2023’ün şehrin içindeki tek organize sanayi bölgesi konumundaki İkitelli OSB’de yer almasının sağladığı ulaşım ve lojistik olanaklarıyla orta boy sanayi kuruluşları için büyük bir cazibe oluşturacağını ifade etti.Bektaş, “Metro, Atatürk Havalimanı, TEM bağlantı yollarının ortasında olması ve yeni Türkiye’nin gözde yatırımları 3. köprü, 3. Havalimanı, Kanal İstanbul projelerine olan yakınlığıyla sanayici ve yatırımcıların şimdiden gözdesi oldu. Trios 2023 sanayi blokları için hem altyapı hem görünüm olarak plazalarla yarışabilecek bir anlayışla tasarlandı. Proje tamamlandığında Türkiye’deki sanayi sitelerine örnek olacak, büyük bir yenilenmeye öncülük edecektir” diye konuştu. 
 
1.5 yılda yüzde 40 değer kazandı 
Projenin 1.5 yılda yüzde 40’ın üzerinde değer kazandığına işaret eden Bektaş, “Başlangıçta metrekare birim fiyatı 2 bin 500 TL civarındaydı. Şu anda 4 bin 280 TL’nin altında yerimiz yok. dolar fiyatından daha iyi bir trend. Bu proje bittiğinde burada metrekare birim fiyatları ortalama 6 bin TL’nin altında olmayacaktır” dedi. Müşterinin tapusunu hemen alabildiğini kaydeden Bektaş, satın alma uygun satın alma koşullarına da dikkat çekti. Bektaş, “Banka kredisi kullanılabiliyor. Faiz oranları 0.85’den başlıyor. 120 aya kadar devam eden vadeler var. Ayrıca şu anda sınırlı sayıda müşteri için yüzde 35 peşin, 36 ay sıfır faiz var kampanyamız da var” diye konuştu.

Güncel Emlak Haberleri

Trios 2023 Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Güncel Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Gayrimenkul Değerleme Raporu’nun Önemine Vurgu
  Gayrimenkul Değerleme Raporu’nun Önemine Vurgu

  TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Bursa Şubesi Teminat Değerleme Departmanı Yöneticisi Miray Beğendi, yatırımlarını gayrimenkul alarak değerlendirecekler için gayrimenkul değerleme raporunun önemine dair görüşlerini paylaştı.

 • Park MOZAİK’te yaşam başladı!
  Park MOZAİK’te yaşam başladı!

  Ankara’nın TEPE ve MESA gücüyle fark yaratan konut projesi Park MOZAİK’te yaşam başladı. Başkentin yatırım değeri sürekli artan bölgesi Yaşamkent’te yükselen Park MOZAİK’te teslimler geçtiğimiz Aralık ayında başladı.

 • ABD, inşaat malzemesi ihracatında zirveye oturdu
  ABD, inşaat malzemesi ihracatında zirveye oturdu

  Türkiye İMSAD tarafından her ay düzenli olarak yayınlanan Sektör Raporu’nun mart ayı sonuçlarına göre, Türkiye inşaat malzemeleri sektöründe ihracat 2016 yılında yüzde 10,2 gerileyerek 15,2 milyar dolara indi.

 • Sinpaş Yapı, Çadır Kampanyasına Devam Ediyor
  Sinpaş Yapı, Çadır Kampanyasına Devam Ediyor

  Sinpaş Yapı tarafından konut satışında ilk kez gerçekleştirilen ‘Altınoran Çadır Günleri’ Ankaralılardan çok yoğun ilgi gördü. Türkiye gayrimenkul sektörünün temalı en büyük yaşam projesi olan Altınoran’da başlatılan yüzde 30 indirimli çadır günleri, son stokları hızla bitiriyor.

 • Manisalı Engellilere Ev Müjdesi
  Manisalı Engellilere Ev Müjdesi

  Manisa Bedensel Engelliler Derneği’ni ziyaret ederek dernek üyeleriyle buluşan Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, engelli ailelerine bir de müjde verdi, 5 bin 500 konutluk Toplu Konut Projesi’nin 2. etabında onlara kontenjan ayıracaklarını duyurdu.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.