|   |   | 

Uzunal Tau'dan Yeni Projeler Geliyor!

İnşaat sektöründeki 40 yıllık deneyim ve birikimiyle önemli projelere imza atan Uzunal Tau Yapı, kalite ve guveni harmanlayarak oluşturduğu projelerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

Uzunal Tau'dan Yeni Projeler Geliyor!

40 yıllık köklü geçmişiyle ülkemizin yapı ve inşaat sektöründe önemli isimlerinden biri olan Uzunal Tau Yapı, bugüne kadar üstlendiği projelerin tümünde güveni ve kaliteyi harmanlayarak, birçok başarılı projeye imza attı. Yaşam alanlarını “hayatın yükselen değerleri” olarak gören ve bu anlamda insan yaşamının huzurlu ve konforlu ortamlarda çok daha üretken ve mutlu sürdürülebildiğine inanan Uzunal Tau Yapı, tecrübesi ve dinamik yapısıyla bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerle toplamda 100.000 metrekare inşaat alanında 1200’den fazla kişiyi ev sahibi yapmış bir marka.
 
Yaşam alanlarının gu¨venli ve huzurlu ortamlara dönu¨şebilmesi için gereken  yu¨ksek standartlarla yapılar inşaa eden Uzunal Tau Yapı, deprem tehlikesini en aza indiren yeni nesil teknolojilerle ev sahibi olmak isteyenlere güvenli ve huzurlu mekanlar sunuyor. 
 
En yeni projeler: Çiftehavuzlar, Erenköy ve Fenerbahçe’nin yükselen değerleri
 
Yüksek standartlarda ve en yeni teknolojiler kullanarak kaliteli ve güvenli yaşam alanları sunan Uzunal Tau Yapı, 2014 yılında Anadolu Yakası’nın seçkin semtlerinden Çiftehavuzlar, Erenköy ve Fenerbahçe’de yepyeni üç lüks konut projesine daha imza atıyor. 
 
Uzunal Tau Yapı, yaşam alanlarında sunduğu güven ve huzurun yanı sıra yenilikçi ve dinamik yapısıyla konut sahibi olmak isteyenlere en yüksek kalitede hizmet sunuyor. İnşaatlarında kullanılan tüm malzemelerinde birinci sınıf ürünler kullanan Uzunal Tau Yapı’nın Erenköy ve Fenerbahçe projelerinde en son teknolojilerden biri olan ısı, su ve ses yalıtımlarına dayanıklı ve estetik malzeme olan Precast cephe sistemi kullanılıyor.
 
İnşaatına Şubat 2014’de başlanan Erenköy Abdulhalik Renda ve Temmuz 2014 ayında inşaatına başlanacak olan Fenerbahçe 18 Mart ve yapımı yeni biten Çiftehavuzlar Lal Apartmanı projelerinde konut alanları 105 ila 320 metrekare arasında değişkenlik göstermektedir. Uzunal Tau Projeleri, 2+1’den 5+1’e kadar farklı ve fonksiyonel konut tipleri ve leb-i derya deniz manzaraları ile aileleri cezbedecek. İstanbul Anadolu Yakası’nın gözde semtlerinde bulunan konutların fiyatları 800 Bin TL ile 3,6 Milyon TL arasında değişiklik gösteriyor. 
 
Tüm projelerinde ev sahiplerine 5 yıl garanti süresi veren Uzunal Tau Yapı, daire içinde seramiklerden, parkelere, pencerelerden, tesisata ve boyalara kadar her konuda sorgusuz sualsiz arsa sahibinin veya müşterinin tüm sorunlarına çözüm buluyor.
 
Tüm projelerini zamanından önce teslim ederek, teslim tarihlerine ayrı bir özen gösteren Uzunal Tau Yapı’nın, inşaatı devam eden Erenköy Abdulhalik Renda projesinin Ocak 2015 tarihinde  ve inşaatına Temmuz 2014 tarihinde başlanacak Fenerbahçe 18 Mart projesinin ise Temmuz 2015 tarihinde tamamlanması planlanıyor. Konumu, mimari yapısı ve tasarımıyla fark yaratan  konut projelerinde tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülerek ev sahiplerine rahat ve konforlu bir hayat sunuluyor.
 
Yeni teslim edilen Çiftehavuzlar “Lal Apartmanı”ndaki son fırsatları kaçırmayın!
 
Butik inşaat firması Uzunal Tau Yapı’nın yakın zamanda teslim edilen en yeni konut projelerinden Çiftehavuzlar semtindeki “Lal Apartmanı” ev sahibi olmak isteyen aileler tarafından çok beğenilen ve tercih edilen projelerden biri oldu. Bina betonarmesindeki yüksek sınıf beton kalitesinden, sertifikalı nervürlü demirlere, izolasyondan, güvenlik kameraları, elektronik cihazlar, mekanik katlı otoparklar ve ankastre setlerine kadar tüm malzemelerinde birinci sınıf ürünler kullanmasıyla fark yaratan Uzunal Tau Yapı’nın Çiftehavuzlar Lal Apartmanı projesinde son kalan daireyi kaçırmayın.
 
Uzunal Tau Yapı son üç konut projesinin haricinde yine aynı lokasyonlarda 2014 yılı sonunda ve 2015 yılı başlarında üç lüks konut projesini daha hayata geçirmeyi planlıyor. Milliyet

Yeni Proje Haberleri

Yeni Proje Kategorisindeki diğer haberler

 • Piazza Görücüye Çıktı

  Piazza Görücüye Çıktı

  Rönesans Gayrimenkul Yatırım’ın karma proje olarak hayata geçirdiği Piazza, adalar manzaralı konutlarıyla sahiplerine farklı bir deneyim sunuyor.

 • Yedi Mavi’de satışlar muhteşem kampanya ile başladı

  Yedi Mavi’de satışlar muhteşem kampanya ile başladı

  Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat ve Gül Yapı Gayrimenkul Geliştirme İş Ortaklığı’nda, İstanbul’un en değerli arazilerinden TOBB’un Zeytinburnu arazisi üzerinde hayata geçirilecek Yedi Mavi Projesi’nde satışlar başladı.

 • Kartal’ın En Yeni Projesi Okkalar İnşaat’tan: Armamenta

  Kartal’ın En Yeni Projesi Okkalar İnşaat’tan: Armamenta

  Okkalar İnşaat 40 yıllık tecrübesiyle İstanbul’un yükselen değeri Kartal’da yepyeni bir projeye başlıyor. Bugüne kadar Pendik, Kurtköy ve Konya’da yaptığı yeni nesil projeleriyle 5 binden fazla kişiyi ev sahibi yapan Okkalar İnşaat’ın yenigözdesi ArmaMenta yakında satışa sunulacak.

 • Geleceğin Yaşam Stili Mina Towers Tanıtıldı

  Geleceğin Yaşam Stili Mina Towers Tanıtıldı

  Başaran Yatırım Holding, “Dünya standartlarında bir yıldız şimdi Kadıköy’de” sloganıyla Anadolu Yakası’nın en değerli lokasyonlarından Fikirtepe’de hayata geçirdiği Mina Towers projesinin lansmanını gerçekleştirdi.

 • Dev projede ihale günü

  Dev projede ihale günü

  Yıllardır mahrumiyet bölgesi olarak gösterilen Uludağ Üniversitesi Görükle Kampüsü’nde öğrenciler, hasta yakınları ve çalışanların otopark, alışveriş, eğlence, sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak dev proje 21 Eylül (yarın) ihaleye çıkarılıyor.

 • Varyap’tan Yalıkavak’ı Değiştirecek Yepyeni Bir Proje

  Varyap’tan Yalıkavak’ı Değiştirecek Yepyeni Bir Proje

  Türkiye’nin lider inşaat şirketlerinden Varyap; Bodrum Yalıkavak’a yeni bir proje kazandırıyor. Son dönemin en popüler bölgesi Tilkicik Koyu’nda yapımına başlanan “Varyap Yalıkavak” projesinin tanıtımı, Eylül ayı sonunda gerçekleştirilecek.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu bir 3DVisualEarth iştirakidir. | Her Hakkı Saklıdır.