|   |   | 
 Çiftlikköy ilçesindeki yeni projeler ve yeni kampanyalardan haberdar olmak için, Çiftlikköy ilçesini favorilerinize ekleyin. Çiftlikköy İlçesini Favorilerime Ekle

Çiftlikköy Güncel Konut Projeleri

Çiftlikköy Konut Projeleri Haritası

Çiftlikköy Konut Projeleri

EĞLENCE 

Çiftlikköy İlçesi, Sahil Mahallesi, deniz kenarı boyunca uzanan Sahil Yolu çevresinde, birçok cafe, bar , türkü evi, çay bahçesi ve lokanta bulunmaktadır.

Ayrıca, akşamüstleri kurulup gecenin geç saatine kadar açık olan standlardan, çok çeşitli hediyelik eşyalar bulabilirsiniz.

Bu Sahil Yolu , başlı başına, sabah ve akşam yürüyüşlerinde, bisiklet yolu ve yürüme yolu ile hem spor hem de gezinti amaçlı olsun, çok keyifli bir atmosfere sahiptir.

Özellikle hafta sonlarında, Sahil Yolu ve Halk Plajı, sahip olduğu Piknik ve Mesire Alanları ile çevre illerdeki birçok insanın uğrak yeri olmuştur.

ALIŞVERİŞ 

Çiftlikköy İlçesi, yerleşim alanı olarak, Türkiye’nin en işlek yollarından biri olan, Yalova-İzmit E-5 Karayolu üzerinde olması sebebiyle, bu yol üzerinde çok çeşitli lokantalar, “kendin pişir kendin ye”, “piliç çevirme” tipi restoranlar, tatlıcı ve lokumcular, hediyelik eşya satan marketler, yüksek bir kalite seviyesine sahip olan sera ve saksı çiçekçileri bulunmaktadır.

Ayrıca büyük markaların alış-veriş merkezleri de bu yol kenarında bulunmaktadır.

Türkiye’nin gözde mekanlarından biri olan, Çiftlikköy İlçesi sınırları içinde yaklaşık 12 adet firmanın benzin istasyonları, çoğu ihtiyacınızı giderecek kapasitededir.
Çiftlikköy Konut Projeleri
daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.