|   |  ​​​​​​​Çetsa Yapı Firması
​​​​​​​Çetsa Yapı

​​​​​​​Çetsa Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

​​​​​​​Çetsa Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, ​​​​​​​Çetsa Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve ​​​​​​​Çetsa Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

​​​​​​​Çetsa Yapı Hakkında

KURUMSAL

Çetsa Yapı tecrübeli ve dinamik kadrosuyla uzun yılların birikimine sahiptir. Şirketimiz kurulduğundan bu yana Tekstil, Taahhüt ve İnşaat sektöründe faaliyet göstermiştir. İnşaat sektöründe yüzlerce konuta imza atan Çetsa Yapı, ilk günkü heyecanıyla yeni projelerde dayanıklı konutlar üretmeye devam etmektedir. En büyük amacımız, yeteneğimiz ve tecrübemizi yüklendiğimiz her ise yansıtarak basarılı islere imza atmaya devam etmektir.

VİZYONUMUZ

Ülkemiz insanları için yaşam alanları üretmek, bunların sürekliliğini sağlamak, sektöründe verimlilik, kalite, estetik ve güvenlik konularında standartların üstünde bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmek, örnek projeler üreterek toplumsal yaşama katkıda bulunmak, ülkemiz inşaat sektöründe yenilikçi bir firma olmaktır. Tecrübeli ve eğitimli personeli ile kalite ve iş güvenliği konularında titiz, yarattığı müşteri memnuniyeti ile de örnek bir şirket olmaktır.

Telefon: 0212 446 0203
Fax: 0212 446 0203
Email: info@cetsayapi.com
Adres: Göztepe Mh. Orhangazi Cd. No:7 34214 Bağcılar İstanbul

​​​​​​​Çetsa Yapı Projeler Haritası

​​​​​​​Çetsa Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.