|   |   |  155 Bin TL'ye İstanbul'un Merkezinde Dükkân Alınır mı?

155 Bin TL'ye İstanbul'un Merkezinde Dükkân Alınır mı?

İstanbul Finans Merkezi’nin yanı başında yer alan Terra Çarşı İstanbul’un hızla yükselen ticari değeri.Teslim tarihi Ocak 2016 olarak ilan edilen dükkanlar 155.000 TL’den başlayan fiyatlarla...

155 Bin TL'ye İstanbul'un Merkezinde Dükkân Alınır mı?

 Üstün ve farklı mimari özellikleriyle, çarpık kentleşmeden uzak ve planlı bir yapılaşmaya sahip Terra Çarşı bölgenin yeni buluşma merkezi olacak. Terra Çarşı’da her iş için uygun olan ve modüler sistemle metrekareleri ihtiyaca göre oluşturulabilecek dükkanlar, çok cazip fiyatlar ve ödeme koşullarıyla sahiplerini bekliyor. Her dükkanın köşe dükkan olduğu Terra Çarşı, daha şimdiden parlak geleceğine hazır.

TİCARİ ALANLAR İÇİN ÇOK CAZİP ÖDEME PLANLARI!

Modüler sistemle inşa edilen ve tüm dükkanları konum olarak köşe dükkan olan ticari üniteler, kullanım alanı itibarıyla brüt 27 metrekareden başlıyor. Teslim tarihi Ocak 2016 olarak ilan edilen dükkanlar 155.000 TL’den başlayan satış fiyatları ve 40 ay vade olanağı sağlayan 2400 TL’den başlayan taksit avantajlarıyla satışa sunuldu.

EŞSİZ BİR MİMARİ, HER NOKTASI KALİTEYE ADANMIŞ İKONİK BİR PROJE!

Terra, konut, çarşı ve ofis bölümlerinden oluşan bir karma kullanım mimarisi örneği olarak; kat ve teras bahçeleriyle, dünyanın seçkin markalarını bir araya getiren alışveriş konforuyla, “yüksek yaşam kalitesi”nin sayısız enstrümanıyla eşsiz bir iş, yaşam ve alışveriş merkezi.

Tasarım aşamasından itibaren kalite ve konfordan hiç ödün verilmeyen özgün bir mimari tarzda planlanan Terra Çarşı, çok özel bir projeden beklenen tüm üstün niteliklere sahip, her detayına titizlikle yansıtılan kalite yaklaşımlarıyla, olası tüm beklentilerin öngörüldüğü karma mimari bir eser.

TERRA PROJESİ, SİLÜETİYLE DE SEMBOL OLACAK!

Silüetiyle bölgesinin ve şehrin en özgün sembolllerinden biri olacak Terra, farklı yaşam biçimlerine uygun farklı büyüklükte 210 daireli rezidansı, yüksek teknolojik donanımıyla başarıyı ve konforu “zirveye” taşıyan, akıllı bina alt yapısına sahip Terra Ofisleri ve her dükkanı köşe dükkan olan, başlı başına bir yaşam, alışveriş ve eğlence merkezi olarak tasarlanan Terra Çarşı’sıyla; İstanbul’un Anadolu Yakası’nın yeni buluşma merkezi olmaya hazırlanıyor.

TERRA, GERÇEK BİR KAZANÇ VE PRESTİJ PROJESİ!

Kent Art İnşaat'ın kentsel dönüşüm projesi olarak, İTÜ Mimarlık Fakültesi'nden Sinan Mert Şener tarafından tasarlanan ve dünya çapında bir öneme haiz olan İstanbul Finans Merkezi’nin hemen yanı başında bulunan Terra Karma projesi, modern yaşam imkanlarını her yönüyle içinde barındırıyor. Yatırımcı ve girişimcilerin ticari beklentilerini en mükemmel şekilde karşılama vizyonuyla hayata geçirilen Terra Çarşı’nın köşe dükkanları, yüksek kazanç ve prestij vaad ediyor.


Emlak Haberleri

Terra Ataşehir Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Konuta talep mart sonu itibarıyla azalmaya başladı
  Konuta talep mart sonu itibarıyla azalmaya başladı

  Türkiye'nin Gayrimenkul Platformu GYODER, gayrimenkul sektörünün alt segmentlerini üçer aylık dönemler halinde irdelediği ‘GYODER Gösterge’ Türkiye Gayrimenkul Sektörü 2020-1. Çeyrek Raporu’nu yayınladı.

 • Site yöneticilerine koronavirüs görevi!
  Site yöneticilerine koronavirüs görevi!

  Tüm dünyayı kasıp kavuran koranavirüs salgını sonrasında Türkiye'de de olağanüstü önlemler alınmaya devam ediyor. Bu kapsamda ortak alanlarda sınırlamaya gidilirken koranavirüs salgını sonrasında sitelerin ortak kullanım alanlarında da sınırlamaya gidildi.

 • Gayrimenkul sektörü 2020’yi geçen seneye benzer rakamlarla kapatabilir
  Gayrimenkul sektörü 2020’yi geçen seneye benzer rakamlarla kapatabilir

  Türkiye’yi ve dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs, ekonomiyi ve konut sektörünü derinden etkilemeye devam ediyor. TÜİK verilerine göre Nisan ayında Türkiye genelinde konut satış adedi bir önceki aya göre yüzde 81, geçen senenin aynı ayına göre ise yüzde 56 düşüş gösterdi.

 • Z Kuşağının Gayrimenkul Tercihi
  Z Kuşağının Gayrimenkul Tercihi

  Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi (ADNKS) sonuçlarına göre 2019 yılı sonu itibarıyla Türkiye'nin toplam nüfusu 83 milyon 154 bin 997 kişi iken 15-24 yaş grubundaki genç nüfus 12 milyon 955 bin 672 kişi oldu. Genç nüfus, toplam nüfusun %15,6'sını oluşturdu.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.