|   |  16 İnşaat Firması
16 İnşaat

16 İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

16 İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, 16 İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve 16 İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

16 İnşaat Hakkında

KURUMSAL

16 Şirketler Grubu olarak öncelikli hedefimiz; Bursa halkına hizmet etmek ve onların sonsuz güvenini kazanmaktır. Bu nedenle, verdiğimiz tüm hizmetlerde olduğu gibi inşaat sektöründe de bugün ve gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa etmek başlıca misyonlarımız arasındadır.

Kendimizi, içinde yaşadığımız topluma karşı sorumlu hissediyoruz. Yalnızca inşaat, makina ve sigorta projeleriyle değil yaşanabilir konutlar yaparken çevremize karşı duyarlı ve bilinçli olmayı da görev bilmekteyiz.

Bu bilinç ve sorumluluk anlayışıyla 16 Şirketler Grubu olarak, müşterilerimizi yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye, işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz.

Her girişimimizde insanoğluna olan bağlılığımızı sürdüreceğiz.

VİZYONUMUZ    

Temelinde insana ve doğaya saygıyı barındıran projelerimizde, bireylerin doğal yaşam içindeyken bile hak ettikleri modern mimari ve teknolojiden mümkün olan en iyi standartlarda faydalanmaları, yaptığımız işin başlangıç noktasını oluşturmaktadır. Bu sayede ‘Yaşam Mimarlığı’ felsefemizi tüm Bursa’ya örnek olacak şekilde hayata geçirerek, farkındalığımızın altını çizmeyi istemekteyiz.

MİSYONUMUZ

İnsan hayatının en vazgeçilmez ihtiyacı olan ‘yuva’ kavramını, hak ettiği standartlarda insana sunmak

İş hayatının tüm karmaşasından çıktıktan sonra, huzurla ve keyifle faydalanabileceği sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle doğal bir yaşam alanı oluşturmak

İçinde yaşadığı alanın modernliği, mimari mükemmelliği ve teknolojinin akıllı kullanımıyla beklentileri bir üst seviyeye taşıyarak insanı yüceltmek

MARKA POLİTİKAMIZ

Güvenilir

Farklı ihtiyaçlara çözüm üreten

Problem çözen

Bursa’ya yakışır hizmet sunan

Yüksek performans / makul fiyat oranına sahip

İLHAM KAYNAĞIMIZ

Bursa’nın güzel insanları tek ilham kaynağımızdır. Sizlere duyduğumuz saygı ve sevgi, hizmetlerimizi hep daha iyiye ulaştırma çabamızın temelidir.

HEDEFLERİMİZ

Yaptığımız tüm işlerde en iyisi olmak vazgeçilmez hedefimizdir

Amacımız; sürekli iyileşme ve kalite standartlarını yükseltmektir

Güven ve dürüstlük esasına bağlı fikir yapımızı, hizmetlerimizde de prensip haline getirdiğimizden, bunu sizinle paylaşarak sizleri gülümsetmektir 

Telefon: 0534 893 6959
Gsm: 0530 466 9010
Fax: 0224 225 0008
Email: info@16insaat.com
Adres: Çamlıca Mahallesi Ediz Sokak No:B/3 Nilüfer/BURSA

16 İnşaat Projeler Haritası

16 İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.