|   |   | 

2016’da Dedeman’dan 5 Yeni Otel

Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciri DEDEMAN Hotels & Resorts International, yurt içi ve yurt dışındaki otel projelerine önümüzdeki dönemde hız kesmeden devam edecek.

2016’da Dedeman’dan 5 Yeni Otel

2015’te PARK DEDEMAN Izmailovo Moskova’yı ve PARK DEDEMAN Levent’i hizmete açan DEDEMAN Grubu, 1 Ocak 2016’da Elazığ ile başlayacak otel açılışlarını sene içinde PARK DEDEMAN Bostancı, PARK DEDEMAN Trabzon, DEDEMAN Osmaniye ve PARK DEDEMAN Tokat açılışları takip edecek. 

50 yıla yakın süredir geleneksel DEDEMAN misafirperverliği ile hizmet veren DEDEMAN Grubu, ülke ekonomisine ve turizm sektörüne katkı sağlamak için 2016’da yeni otel projelerini hayata geçirmeye hazırlanıyor. DEDEMAN Grubu, İstanbul, Palandöken, Palandöken Ski Lodge, Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, Zonguldak, PARK DEDEMAN Denizli, PARK DEDEMAN Gaziantep, DEDEMAN Erbil, DEDEMAN Bostancı, DEDEMAN Oskemen Tavros, PARK DEDEMAN Izmailovo Moskova ve PARK DEDEMAN Levent ile bugün, 14 oteliyle toplam 4 ülke ve 10 şehirde faaliyet gösteriyor. 

2015’te PARK DEDEMAN Izmailovo Moskova ve PARK DEDEMAN Levent’te konuklarını ağırlamaya başlayan DEDEMAN Grubu, 1 Ocak 2016’da Elazığ’ın ardından aynı yıl içerisinde İstanbul Bostancı’da ikinci oteli ve Trabzon, Osmaniye ve Tokat’ta hizmet vermeye başlayacağı otelleri ile büyümeye devam ediyor. 

“DEDEMAN Konya otelimizin işletme sözleşmesini uzattık” 

DEDEMAN Turizm Yönetimi A.Ş. Genel Müdürü Emrullah Akçakaya, önümüzdeki dönem hedefleri hakkında şu bilgeleri verdi: “2016 itibariyle hem açılışlarına hazırlandığımız, hem de sözleşme aşamasında olan projelerimiz bulunuyor. Grup olarak 2016 yılına PARK DEDEMAN Elazığ otelimizin açılışı ile başlayacağız. Sonrasında ise, yıl içinde planladığımız İstanbul Bostancı’da ikinci otelimiz ile birlikte Trabzon ve Osmaniye otellerinin açılışları için hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. DEDEMAN otellerinin yanı sıra PARK DEDEMAN konseptimizle de farklı noktalarda açtığımız otellerle hizmet veriyoruz ve gündemimizdeki projelerimizden biri de PARK DEDEMAN Tokat. Bu projemiz için DEDEMAN Konya otelimizin de yatırımcısı ile anlaşma imzaladık ve 2016 yılının son döneminde Tokat otelimiz faaliyete geçecek” dedi. Şu anda 14 olan otel sayısını 2016 itibariyle 19’a çıkarmayı hedeflediklerini belirten Akçakaya, “Yeni otellerin yanı sıra güzel gelişmelerden biri de DEDEMAN Konya Oteli’nin işletme sözleşmesini 10 yıl uzatmamız“ dedi. 

“10 yılda ciromuz 5 katına çıkacak” 

Akçakaya, yılda yaklaşık 1 milyon konuk ağırlayan DEDEMAN Grubu’nun 10 yıllık süreçte ciro ve kapasite sayısını artırma hedeflerini ise şöyle açıkladı: “DEDEMAN Grubu olarak yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren otellerimizle yılda yaklaşık 1 milyon misafir ağırlıyoruz. Hedeflerimiz kapsamında, 2025 yılına kadar DEDEMAN Grubu bünyesinde 16’sı DEDEMAN, 27’si PARK DEDEMAN olmak üzere toplam 43 otele ulaşmak yer alıyor. Yeni projelerimizle 6 milyona yakın misafir ağırlayacak kapasiteye ulaşmayı hedefledik. Bu kapasiteyle birlikte ciromuzun 5 katına çıkmasını ve 4 bin kişilik bir istihdama ulaşmayı planlıyoruz” dedi. 

2016’nın ilk oteli PARK DEDEMAN Elazığ

DEDEMAN Grubu’nun iş dünyasının konaklama ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla hayata geçirdiği ikinci markası PARK DEDEMAN konseptiyle hizmet verecek PARK DEDEMAN Elazığ oteli, 1 Ocak 2016’dan itibaren hizmet vermeye başlayacak. Şehrin en merkezi yerinde konaklama imkanı sağlayacak PARK DEDEMAN Elazığ, toplam 72 oda ile konuklarını ağırlayacak. 

PARK DEDEMAN Elazığ; birbirinden farklı konseptlerde 3 süit ve her biri özenle hazırlanmış 66 standart oda, 3 adet engelli odası ve sigara içmeyen misafirlere özel kat ile ayrıcalıklı bir konfor yaşatacak. Birisi balo salonu olmak üzere toplam 3 toplantı salonu ile özel davetler ve düğün organizasyonlara ev sahipliği yapacak. Otel bünyesinde Türk hamamı, sauna, tuz odası, kapalı yüzme havuzu, dinlenme salonu imkanları bulunuyor. Ayrıca otel, 700 metrekare üzerine kurulu SPA ve fitness center; restaurant ve iki barıyla hizmet verecek. 

DEDEMAN Hotels & Resorts International Hakkında 

1966 yılında turizm faaliyetlerine başlayan DEDEMAN Grubu; İstanbul, Palandöken, Palandöken Ski Lodge, Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, Zonguldak, PARK DEDEMAN Denizli, Park Gaziantep, Erbil, Bostancı İstanbul, Oskemen Tavros, Izmailovo Moskova ve PARK DEDEMAN Levent olmak üzere toplam 14 otelde misafirlerine profesyonel çalışanları, geniş hizmet yelpazesi ve DEDEMAN'a özgü benzersiz kalite anlayışıyla hizmet veriyor. 

DEDEMAN Grubu ayrıca Nisan 2012’de hizmete açılan PARK DEDEMAN Denizli ile ikinci otel markasını geliştiren Türkiye’nin ilk otel zinciri olma unvanını kazanmıştır. DEDEMAN Hotels & Resorts International, sektörde en köklü geçmişe sahip otel markalarından biri ve Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciridir. 

Emlak Haberleri

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Kanal İstanbul en çok Arnavutköy ve Başakşehir’i değerlendirdi
  Kanal İstanbul en çok Arnavutköy ve Başakşehir’i değerlendirdi

  Teknoloji odaklı gayrimenkul değerleme platformu olarak faaliyet gösteren endeksa.com’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Görkem Öğüt, Kanal İstanbul projesinin Küçükçekmece, Başakşehir, Esenyurt ve Arnavutköy ilçelerinin gayrimenkul fiyatlarında değer artışına yol açtığını kaydetti.

 • Türkiye’de Lüks Konut Talebi Artıyor
  Türkiye’de Lüks Konut Talebi Artıyor

  Dünya’nın ilk lüks konut pazarlama şirketi olan Coldwell Banker, 2013 yılından bu yana Türkiye’de de Profesyonel Lüks Konut Uzmanı ve Gayrimenkul Yatırım Danışmanı Ayşe Fügen Arda ile birlikte hizmet veriyor.

 • Hangi Durumlarda İfraz ve Tevhid Yapılmaz?
  Hangi Durumlarda İfraz ve Tevhid Yapılmaz?

  İfraz; imar planı tamamlanmış yerlerde, plan koşullarına uymak şartıyla bir parselin birden fazla parsele dönüştürülmesi işlemidir. Tevhid ise, birden fazla bitişik parselin birleştirilmesi işlemidir.

 • Alt Kiralama Nedir?
  Alt Kiralama Nedir?

  Hangi durumlarda alt kira sözleşmesi yapılabilir? Alt kira ne demektir? Kiralanan taşınmazın kullanım hakkı nasıl devredilir?

 • Bodrum Katta Rutubet Sorununa Çözümler
  Bodrum Katta Rutubet Sorununa Çözümler

  Özellikle müstakil evlerde ama çok katlı binalarda da genellikle depo olarak kullanılan bodrum katlarında en sık rastlanan sorun nem ve rutubettir. Bodrum katlarını yaşam alanına dönüştürmek ya da depolama için de daha sağlıklı bir ortam yaratmak isteyenler için rutubet sorununu çözebilecek uygulamalar yapılabilir.

 • Apartmanda Evcil Hayvan Besleme Kuralları
  Apartmanda Evcil Hayvan Besleme Kuralları

  Mesken sayısının fazla olduğu binalarda ya da ortak kullanım alanı olan konutlarda evcil hayvan beslemek için de bazı kurallara uyulması gerekiyor. Küçük dostlarınızın sizinle birlikte uzun bir ömür sürmesi için apartmanda evcil hayvan beslenmesiyle ilgili düzenlemeler hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer