|   |   |  262 Towers Satışa Çıktı!

262 Towers Satışa Çıktı!

Bambau GMYO’nun hayata geçirdiği konut, ofis, ve rezidans bloklarından oluşan 262 Towers lanse edildi. Yatırımcısına prim garantisi veren 262 Towers tamamlandığında Kocaeli’ne 500 milyon TL değer katacak.

262 Towers Satışa Çıktı!

Kocaeli’nin en değerli lokasyonunda yükselen ve şehrin vizyonunu değiştirecek olan 262 Towers, 3 blok halinde yükseliyor. İçerisinde konut, ofis ve rezidans birimlerinden oluşan ve zengin sosyal donatı imkanı, özel ödeme seçenekleri ile kazançlı yatırım imkanı sunan satışa çıktı.

Tamamlandığında Kocaeli’ne 500 milyon TL değer katacak olan 262 Towers, Çırağan Sarayı’nda düzenlenen basın toplantısıyla lanse edildi.

262 Towers, Türk- Arap ortaklığıyla kurulan Bambau GMYO tarafından hayata geçiriliyor. Proje, Burçin Şahin İnşaat ile  Mekkeli Yatırım ve Gayrimenkul Geliştirme Şirketi Almarasim’in gayrimenkul geliştirme ve inşaat sektöründeki deneyimlerini birleştirecek.

Merkezi lokasyonuyla kolay ulaşım imkanı sunan 262 Towers, yatırımcısına prim garantisi sunması, zengin sosyal donatılarıyla kaliteli bir yaşam vaat etmesiyle Kocaeli’nin vizyonunu değiştirecek.

14 katlı 3 blok halinde yükselen 262 Towers’ın ‘İzmit Ofis’ bloğunda 210, ‘Kartepe Ofis’ bloğunda 210, konut bloğunda 150, ‘All-Kattan Rezidans’ bloğunda ise 160 birim bulunuyor.

Farklı büyüklükte daire seçeneklerinin sunulduğu 262 Towers’ta stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde inşa edilecek dairelerin büyüklükleri 40 ila 250 metrekare arasında değişecek.

Lansmana özel fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı

262 Towers’ta lansmana özel fiyatlarla daire sahibi olma imkanı sunuluyor. Projede minimum daire fiyatı 360 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Banka kredisi ve farklı ödeme seçenekleri de mevcut. 262 Towers’ın yatırımcısına kısa sürede yüksek prim kazandırması bekleniyor.

İnşaatı tüm hızıyla devam eden 262 Towers, 2019 Mayıs’ında teslim edilecek.

Cazip lokasyon

262 Towers, Kocaeli’nin en değerlenen bölgesinde yükseliyor. Kolay ulaşım imkanıyla da yatırımcısına kolaylık sağlayan proje D-100 Karayolu üzerinde, Yahya Kaptan Mahallesi’nin yanında, yeni yapılacak Adliye Sarayı’na 200 metre mesafede ve bölgedeki 5 hastaneye yürüme mesafesinde hayata geçiriliyor.

 

Emlak Haberleri

262 Towers Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • 2019 Yılında Gayrimenkul Yatırımlarında Türkiye’yi En Çok Tercih Eden Ülke Mısır Oldu
  2019 Yılında Gayrimenkul Yatırımlarında Türkiye’yi En Çok Tercih Eden Ülke Mısır Oldu

  EVA Gayrimenkul Değerleme, yabancıların son iki yılda Türkiye’de gerçekleştirdikleri gayrimenkul yatırımlarını mercek altına aldı. Buna göre; tüm gayrimenkul cinsinden yatırımlar incelediğinde toplam hisseye isabet eden yüz ölçümü sıralamasında Mısır’ın Türkiye genelinde, Irak’ın ise İstanbul genelinde yatırımlarda ilk sırada yer aldıkları görüldü.

 • Tahincioğlu konut kredi faiz oranını 0.59’a düşürdü
  Tahincioğlu konut kredi faiz oranını 0.59’a düşürdü

  Türkiye’de gayrimenkul sektörünün lider şirketlerinden Tahincioğlu, ev sahibi olmak isteyenler için tarihi bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında; Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projelerinde vade farkını 0,59’a düşürdü.

 • Kadınlar 2019’da tapuda rekor kırdı
  Kadınlar 2019’da tapuda rekor kırdı

  2019 yılında Türkiye genelinde satılan 1 milyon 348 bin 729 konutun yaklaşık 420 bininin kadınlar tarafından satın alındığını söyleyen Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş, “TÜİK verilerine göre konut alımında kadınların payı yüzde 31’i aşarak, bugüne kadarki en yüksek seviyeye yükseldi” dedi.

 • Tapu işlemlerinde büyük kolaylık
  Tapu işlemlerinde büyük kolaylık

  Kendinize uygun bir gayrimenkul seçtiniz, karşı tarafla anlaştınız ve sıra tapu işlemlerini halletmeye geldi. Bunun için daha tapuya gitmeden birçok evrak hazırlığı sürecinden geçiyor ve tapuda sizi bekleyen süreçleri de düşünmeye başlıyorsunuz.

 • İstanbul Havalimanı Göktürk’ü ‘uçurdu’
  İstanbul Havalimanı Göktürk’ü ‘uçurdu’

  İstanbul Havalimanı’nın hizmete girmesiyle, Göktürk ve çevresindeki konutlara olan talebin arttığını ifade eden Blueground Kurucu Ortağı Kurtuluş Cumhur Korkmaz, “Pilot ve kabin görevlilerin yanı sıra İstanbul Havalimanı’nda görevli personel de Göktürk’teki eşyalı dairelerimize büyük ilgi gösteriyor. Biz de bu talebe yetişebilmek için 2019 yılında Göktürk’teki daire sayımızı 3 katına çıkardık. Bölgedeki büyümemizi sürdüreceğiz” dedi.

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.