|   |   |  262 Towers Satışa Çıktı!

262 Towers Satışa Çıktı!

Bambau GMYO’nun hayata geçirdiği konut, ofis, ve rezidans bloklarından oluşan 262 Towers lanse edildi. Yatırımcısına prim garantisi veren 262 Towers tamamlandığında Kocaeli’ne 500 milyon TL değer katacak.

262 Towers Satışa Çıktı!

Kocaeli’nin en değerli lokasyonunda yükselen ve şehrin vizyonunu değiştirecek olan 262 Towers, 3 blok halinde yükseliyor. İçerisinde konut, ofis ve rezidans birimlerinden oluşan ve zengin sosyal donatı imkanı, özel ödeme seçenekleri ile kazançlı yatırım imkanı sunan satışa çıktı.

Tamamlandığında Kocaeli’ne 500 milyon TL değer katacak olan 262 Towers, Çırağan Sarayı’nda düzenlenen basın toplantısıyla lanse edildi.

262 Towers, Türk- Arap ortaklığıyla kurulan Bambau GMYO tarafından hayata geçiriliyor. Proje, Burçin Şahin İnşaat ile  Mekkeli Yatırım ve Gayrimenkul Geliştirme Şirketi Almarasim’in gayrimenkul geliştirme ve inşaat sektöründeki deneyimlerini birleştirecek.

Merkezi lokasyonuyla kolay ulaşım imkanı sunan 262 Towers, yatırımcısına prim garantisi sunması, zengin sosyal donatılarıyla kaliteli bir yaşam vaat etmesiyle Kocaeli’nin vizyonunu değiştirecek.

14 katlı 3 blok halinde yükselen 262 Towers’ın ‘İzmit Ofis’ bloğunda 210, ‘Kartepe Ofis’ bloğunda 210, konut bloğunda 150, ‘All-Kattan Rezidans’ bloğunda ise 160 birim bulunuyor.

Farklı büyüklükte daire seçeneklerinin sunulduğu 262 Towers’ta stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde inşa edilecek dairelerin büyüklükleri 40 ila 250 metrekare arasında değişecek.

Lansmana özel fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı

262 Towers’ta lansmana özel fiyatlarla daire sahibi olma imkanı sunuluyor. Projede minimum daire fiyatı 360 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Banka kredisi ve farklı ödeme seçenekleri de mevcut. 262 Towers’ın yatırımcısına kısa sürede yüksek prim kazandırması bekleniyor.

İnşaatı tüm hızıyla devam eden 262 Towers, 2019 Mayıs’ında teslim edilecek.

Cazip lokasyon

262 Towers, Kocaeli’nin en değerlenen bölgesinde yükseliyor. Kolay ulaşım imkanıyla da yatırımcısına kolaylık sağlayan proje D-100 Karayolu üzerinde, Yahya Kaptan Mahallesi’nin yanında, yeni yapılacak Adliye Sarayı’na 200 metre mesafede ve bölgedeki 5 hastaneye yürüme mesafesinde hayata geçiriliyor.

 

Emlak Haberleri

262 Towers Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Yazlık evlerin bakımında “yalıtım” kilit rol oynuyor
  Yazlık evlerin bakımında “yalıtım” kilit rol oynuyor

  Yazlık binaya bakım yaparken bina yalıtımına gereken önemi vermek küf ve bakteri oluşumunu engelliyor, yaz aylarında iç ortamın ısınmasını engelleyerek daha serin, daha konforlu bir yaşama olanak verirken elektrik tüketiminde de tasarruf sağlıyor.

 • Türkiye’nin en büyük arabuluculuk merkezi açıldı
  Türkiye’nin en büyük arabuluculuk merkezi açıldı

  Arabulucuların, avukatların ve hukuki uyuşmazlıklarını çözüme kavuşturmak isteyenlerin ihtiyaçlarına yönelik özel olarak hazırlanan Türkiye’nin en büyük arabuluculuk merkezi T.A.M. Çözüm Merkezi açıldı.

 • NG Residence, kira getirisinde yüzde 30 artış sağladı
  NG Residence, kira getirisinde yüzde 30 artış sağladı

  İstanbul’un hızla değerlenen bölgesi Basın Ekspres’e ayrıcalıklı bir prestij kazandıran NG Residence, konumu ve donanımından aldığı güçle, yatırımcısına kazandırdığı kira getirisinde de yüzde 30 artış sağladı.

 • Ege Yapı üç projesinde yeni kampanya başlattı
  Ege Yapı üç projesinde yeni kampanya başlattı

  Uluslararası mimari ödüllü projelerin markası Ege Yapı; Cer İstanbul, ÇamlıYaka Konakları ve Kordon İstanbul projelerinde sunduğu fırsatlarla ev sahibi yapıyor. Kampanya kapsamında 0,99 oran ve 120 ay vade avantajıyla şehrin merkezinde yaşama ayrıcalıkları sunuluyor.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.