|   |   | 

3 Gün Aralıksız Oyun Oynamanın Sonu!

Oyun dünyası gün geçtikçe kendini geliştirirken bu oyunların başından ayrılamayan kişi sayısı da giderek artıyor.

3 Gün Aralıksız Oyun Oynamanın Sonu!

Oyun bağımlılığı artık uzmanlar tarafından tedavi edilebilirken Çin’de yaşayan bir genç, bağımlısı olduğu bir Oyunu başından hiç kalkmadan 3 gün oynayınca rahatsızlanarak bulunduğu yere yığıldı.
 
26 yaşındaki Xiao Qiang isimli genç, aralıksız oynadığı oyunun 3. gününde hiçbir şeyi yokken oyunda karşısına çıkan beklenmedik bir olayda aniden fenalaşarak yere yığıldı. Hastaneye kaldırıldığında beyin kanaması geçirdiği anlaşılan Xiao Qiang isimli genç hala kontrol altında tutulmakla birlikte kısmi felç olma riskini de hala taşıdığı ifade edildi.
 
Uzmanların yaptığı açıklamaya göre bu ve benzeri davranışlardan kesinlikle kaçınılması, sağlıklı beslenilmesi, su tüketilmesi ve egzersiz yapılması hayati önem taşıyor.
 
Yaşanan bu talihsiz olayın, 3 gün bilgisayar başından ayrılmadan oyun oynayan Xiao Qiang'un fotoğrafları için tıklayın.

Teknoloji-İnternet Haberleri

Teknoloji-İnternet Kategorisindeki diğer haberler

 • Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı
  Rosetta Uzay Aracının 7 Saatlik Görevi Başladı

  Avrupa Uzay Ajansı (ESA) projesindeki bilim adamları Rossetta uzay aracının, kuyruklu yıldız üzerine “Philae” adlı bir “konduyu” bıraktığını ve 7 saatlik indirme görevinin başladığını belirtti.

 • BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…
  BeoPlay A2 İle Kusursuz Ses Deneyimi…

  ang & Olufsen’in kaliteli ve etkileyici bir ses performansı sunan BeoPlay serisinin ilk Bluetooth bağlantılı hoparlörü BeoPlay A2, çığır açan 360 derece sesi, incelikli yalın tasarımı ve rakipsiz 24 saatlik batarya ömrü ile fark yaratacak.

 • iPhone'lara Zarar Veren Virüs!
  iPhone'lara Zarar Veren Virüs!

  iPhone kullanıcıları genelde virüs ve kötü niyetli programlardan etkilenmez ama Wirelurker isimli bir yazılım tehlike çanları çaldırıyor.

 • Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor
  Tesla Model S ‘Mutluluk Garantisiyle’ Geliyor

  MADRİD (MarketWatch) Daha fazla sürücüyü elektrikli arabalarının direksiyonlarının başına geçirmek isteyen Tesla Motors Inc. leasing anlaşmalarına “mutluluk garantisi” getiriyor.

 • Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı
  Far Cry 4'ün TV Reklamı Yayınlandı

  Serinin takipçileri ve FPS oyuncularının sabırsızlıkla beklediği Far Cry 4'ün çıkışına yaklaşık iki hafta süre kala oyunun TV reklamı yayınlandı.

 • İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!
  İstemediğiniz SMS’i Engelleyin!

  İstek dışı SMS’lerin sayılarını azaltmak için yeni ceza uygulamaları da gündemde. Ancak istek dışı SMS’lerden kurtulmak için sizin de yapabilecekleriniz var.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer