|   |   | 

311 Birimlik Proje: Balance Güneşli

311 bağımsız birimden oluşan Balance Güneşli projesi Güneşli'de yükseliyor.

311 Birimlik Proje: Balance Güneşli

Balance Güneşli, 1989 yılında Gaziantep’te kurduğu Şölen markası ile çeyrek asırda önemli başarılara imza atan Çoban Ailesi'nin sahibi olduğu  Balance Gayrimenkul güvencesiyle yükseliyor.

BALANCE GÜNEŞLİ PROJE DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

Güven endeksi ön planda

Sektöre kalite ve tasarım açısından yeni bir anlayış taşıyan Balance Güneşli, 17 dönüm arazi üzerinde toplam 83 bin metrekare alana sahip...Yatay ve dikey olmak üzere iki farklı mimarinin kullanıldığı projede,  plaza ofis, cadde Ofis, loft ofis, stüdyo ofisler ve ticari birimler olmak üzere toplam 311 bağımsız bölüm yer alıyor. Projede, “sürdürülebilir kalite ve güven endeksi” ön planda tutuluyor.

İş hayatındaki gereksinimlerini iyi analiz ederek, ayrıcalıklı ve keyifli bir çalışma ortamı sunan Balance Güneşli, İstanbul’un yeni ticaret merkezi olarak konumlanan Basın Ekspres Caddesi üzerinde yer alıyor. Projenin ana girişinin bulunduğu Taşocağı Caddesi ise TEM karayoluna ulaşımı kolaylaştırıyor. E-5, TEM ve sahil yollarını birbirine bağlayan özel bir konumda bulunan Balance Güneşli, çevrede inşaatı süren metro hatlarının yanı sıra, metrobüs durakları, Atatürk Havalimanı, 3. havalimanına bağlantı yolu, İSTOÇ, Masko, CNR, Ataköy Marina gibi önemli merkezlere yakınlığı ile İstanbul’un yatırım değeri en yüksek ve en değerli projelerinden biri olarak hızla yükseliyor. 

İstanbul'da yeni ulaşım arterleri üzerinde stratejik bir noktada konumlanan Balance Güneşli'ye şehrin her noktasından kolay ve hızlı ulaşım sağlanıyor... Yapımı devam eden Kuzey Marmara otoyolu, Halkalı-Gebze Marmaray Yüzeysel Metro hattı, Mecidiyeköy-Mahmutbey Marmaray Yüzeysel Metro hattı, Bakırköy İDO- Bağcılar Kirazlı Metro hattı ve Bağcılar- Küçükçekmece Metro hatlarına yakınlığı çalışanlar için de önemli avantajlar sağlıyor. Ayıca yakın lokasyonlarda yer alan alışveriş ve yaşam merkezleri ise sosyal yaşamı hareketli kılıyor.

1700 m2'ye varan ofisler

Balance Güneşli  kaliteli, güvenli ve yatırım değeri yüksek ofis seçenekleri, çalışanlara sunduğu sosyal ve teknolojik imkanlar ile her türlü ihtiyaca anında cevap verebilecek nitelikte. Farklı metrekarelerde  farklı meslek gruplarının ihtiyaçlarına göre plaza ofis, cadde ofis, loft ofis, stüdyo ofis  ve ticari birimlerin yer aldığı karma bir proje olan Balance Güneşli, kompakt tasarımı ile esnek çözümler de sunuyor.

Geniş alanlara ihtiyaç duyan kurumsal firmalar ve büyük şirketler için, ahşap ve mermer ağırlıklı etkileyici tasarıma sahip, lobiden ulaşılan, 1700 m2' ye kadar büyüklüğe sahip  plaza ofisler, danışma ve resepsiyon hizmeti  ile şirketlerin prestij ve kurumsallık algısını güçlendirirken, fonksiyonel çalışma alanları ile iş hayatına özel çözümler sunuyor.

Her ihtiyaca hizmet eden cadde ofisler  ise bloğun tamamına yerleşim yapılması halinde, özel giriş-çıkışlarıyla ticari faaliyetlerini rahatlıkla yürütmesine imkan sağlıyor. Daha az katlı yapısı ile firmaların kendi kurumsal kimliklerini yansıtmalarına da olanak veriyor.

Yer döşemesi, ısıtma-soğutma sistemleri tamamlanmış hemen kullanıma hazır, tasarımsal şıklığı ile dikkat çeken  loft ofisler  alt ve üst katlarında alternatifli ofis yerleşimine imkan sunuyor. Şehir manzaralı,  ferah ofisler, farklı meslek grupları için prestijli bir çalışma ve yaşam alanı oluşturuyor. Stüdyo  ofisler ise, kurumsallığa ve prestije önem veren küçük ölçekli iş alanları için büyük bir değer olarak yükseliyor.

Ofis alanlarının daha efektif kullanılabilmesi için katlarda, günlük  ve saatlik rezerve edilebilen projeksiyon, televizyon, internet  ve diğer teknolojik çözümlerin sunulduğu toplantı odaları yer alıyor. Tüm kullanıcıların hizmetine açık olan toplantı odaları, iş yoğunluğu olan firmalar için özel bir alternatif oluştururken daha küçük metrekareli ofislerin de daha geniş  çalışma alanları yaratmasına olanak sağlıyor.  Ayrıca her katta farklı metrekarelerde bulunan kat bahçeleri ise bahçe konforunu yaşatıyor.

Balance Güneşli Sosyal Tesisler

Çalışan motivasyonunu yükseltecek çözümler sunan Balance Güneşli,  24 saat yaşayan bir proje. Yaklaşık  700 m2 alanda kurulan sosyal tesiste fitness salonu, sauna ve buhar odaları, pilates stüdyoları, cafe/restoran, müzik odası, hobi odaları, cep sineması, seminer odaları yer alıyor. Öğle tatili ya da gün içindeki molalarda motivasyonu arttıracak, iş stresini azaltacak tüm ayrıntılar sosyal alanda yer alıyor.

Toplam 83.000 m2 inşaat alanına sahip projede,  iş hayatına renk katacak pek çok detayın yanında, sokak kültürünü çağdaş bir mimari yorumla buluşturan bir "Yaşam Sokağı" bulunuyor.  Araçsız yürüyüş yolları ve yeşillendirilmiş kat bahçelerinin yanı sıra, "Yaşam Sokağı"nda  günün yorgunluğunu atmak, lezzetli molalar vermek için restoran ve kafeler, günlük hayatın getireceği her türlü ihtiyacın karşılanabileceği mağaza ve hizmet noktaları yer alıyor.

Emlak Haberleri

Balance Güneşli Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Yanık Ülke Konutları Tamamlandı
  Yanık Ülke Konutları Tamamlandı

  Manisa Büyükşehir Belediyesinin tarihi Kula evlerinin satın alınması ve turizme kazandırılması çalışmaları kapsamında evleri alınan hak sahiplerinin yerleşeceği Yanık Ülke Konutları Projesi, tamamlandı.

 • İpotekli Konut Satışlarına Dikkat
  İpotekli Konut Satışlarına Dikkat

  Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, uygun faiz oranları ile erken yaşta konut sahibi olabilmenin kolaylaştığını belirterek, bu durumun ipotekli satışların payını gün geçtikçe artırdığını söyledi.

 • Yazlık Ev Alacakların Gözde Bölgeleri Hangileri?
  Yazlık Ev Alacakların Gözde Bölgeleri Hangileri?

  Yaz mevsiminin geç gelmesine rağmen yazlık bölgelerde hareketliliğin başladığına dikkat çeken ERA Gayrimenkul Türkiye Genel Müdürü Özhan Atalay, bu yıl en çok talep gören yazlık bölgeler arasında Antalya, Didim ve İzmir’in yer aldığını söyledi.

 • Artık Kiralar da Sigortalanıyor
  Artık Kiralar da Sigortalanıyor

  Herhangi bir sebeple kiranın ödenememesi durumunda mülk sahiplerinin haklarını koruyan kira sigortası, Türkiye’de aktif olarak kullanılmaya başlandı.

 • Sani Şener Körfez Bölgesi’nin En Güçlü 10 Lideri Arasında
  Sani Şener Körfez Bölgesi’nin En Güçlü 10 Lideri Arasında

  TAV Grubu CEO’su Sani Şener, endüstrinin prestijli yayınlarından Construction Week tarafından hazırlanan ve Körfez Bölgesi’nin en etkili 100 iş insanının açıklandığı listede yedinci sırada yer aldı. Şener, son üç yıldır listede ilk 10 arasına giren tek Türk iş insanı oldu.

 • İnşaat Temizliği Nasıl Yapılır?
  İnşaat Temizliği Nasıl Yapılır?

  Daha önce kimsenin yaşamadığı yeni bir eve taşınmadan önce, normalden daha derinlemesine bir temizlik yapmanız gerekir. Peki inşaat temizliği olarak da adlandırılan bu temizliğin püf noktalarını biliyor musunuz?

 • Günü Birlik Kiralamalara Vergi Kaydı Uyarısı
  Günü Birlik Kiralamalara Vergi Kaydı Uyarısı

  Didim Emlak Müşavirler Derneği Başkanı Osman Coşkun gayrimenkullerini kısa süreli kiralama (günübirlik) şeklinde vereceklerin Vergi Dairesine bildirim yapmaları gerektiğini bildirdi.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer