|   |  Platin Konut Firması
Platin Konut

Platin Konut

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

Platin Konut, konut, ofis ve residence projeleri, Platin Konut hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Platin Konut ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Platin Konut Hakkında

Projeyi tasarım aşamasında her yönüyle çözüyor ve uygulama aşamasında etkin bir şantiye organizasyonuyla hızlı çalışıyoruz. Bütünü oluşturan her detaya ve işçiliğe büyük önem veriyoruz. Mimaride, tasarım kadar fonksiyonun da önemli olduğunu unutmuyor, estetik kaygılarımızın işlevselliğin önüne geçmesine izin vermiyoruz. Büyük ya da küçük, her mimari tasarım ve uygulamaya aynı özeni gösteriyoruz. Asla kendimizi tekrar etmiyoruz. Moda olanın geçici büyüsüne kapılmadan, dünyayı takip ediyoruz.
 
Sorunu görüyor, çözümü buluyoruz. Firmamız önem verdiğimiz yatırımlarınızın gerçekleşmesinde bilgi birikimi ve her türlü olanakları ile sizlere yardımcı olmaktan kıvanç duyacaktır. Platin inşaat olarak her zaman gelişen teknolojiyi takip ederek her zaman bir adım önde olmaya devam edecektir.
 
Vizyon ve Misyon
 
Platin konut yıllardan beri Şanlıurfa inşaat sektöründe öncü bir kuruluş olarak yerini almış ve günümüzde şehrimizin önde gelen inşaat firmalarından biri olarak inşaat sektöründeki öncü misyonunu sürdürmektedir. Platin konut şehrimizde güven ve kalite simgesi olmuştur. Şehrimizin birçok yerinde siteler yapan konut üretiminde öncü firmalardandır.. Değişen ve gelişen Türkiye’mizde siteleşme ve bu sitelerde her türlü aktiviteyi içerisinde bulunduran konutlar üretilme ihtiyacı doğmuştur. İlk yıllarda devlet eliyle yapılan bu hizmet milletimizin çok az bir kısmına hitap etmiştir. Platin konut çağın gerektirdiği bu gelişmeye hemen ayak uydurarak halkımıza kaliteli her türlü aktivitesi bulunan güvenlikli siteler imal etmiş ve etmeye devam etmektedir. Bizim platin konut olarak firma ilkemiz bireylerin ev sahibi yapmakla birlikte deprem yönetmeliğine uygun, yaptığı yatırımın tamamlanmasından itibaren yatırdığı paranın karşılığını almış olmasının yaşattığı mutluluktur. 

İş Merkezleri ve Ofisler
Platin konut, bina ve sitelerin anahtar teslim uygulamalarına, esas ve detaylı projelendirme ile başlayarak, binaların her türlü elektromekanik, altyapı, çevre düzenlenmesi ve iç dekorasyon hizmetlerini gereğine uygun yerine getirerek başarıyla tamamlar. Binalarda gerekli olan kanalizasyon, elektrik ve mekanik projelerin hazırlanması, malzemelerin temini ve projelerin uygulanması platin konut tarafından gerçekleştirilir. 

Vizyonumuz
Şehrimizde inşaat sektörünün önde gelen bir firması olarak, yeniliklere açık, ileriyi görebilen, İlimizi başarılı bir şekilde temsil edebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek üretim hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan,Şehrimiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası daha çağdaş bir Türkiye hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da her geçen gün biraz daha yaklaşan, Şehrimizde yatırım yapmak isteyen yerli veya yabancı müşterilerimize sosyal aktiviteli modern ve güvenli konutlar üretmek hedefindeyiz.

Misyonumuz
Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak, daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimizi oluşturmuştur. Türk insanının çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilmesinin en önemli yollarından birinin yaşamakta olduğu çevrenin modern, çağdaş ve doğaya saygılı yerler olması gerektiği düşüncesindeyiz.....
 
PLATİN GAYRİMENKUL EMLAK DANIŞMANLIĞI
 
ATLAS YAPI
ADRES MAX
BALIKLIGÖL İNŞAAT
ÇİFTSAN İNŞAAT

Tel: 0242 228 8400
Fax: 0242 229 3200
Email: info@platinkonut.com.tr
Adres: Gürsu Mah. 356 Sok Platin Park Evleri No:4/2 Antalya / Konyaaltı

Platin Konut Projeler Haritası

Platin Konut Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.