|   |   |  3. havalimanı Arnavutköy‘de konutları değerlendiriyor

3. havalimanı Arnavutköy‘de konutları değerlendiriyor

İstanbul‘un 3. havalimanı Arnavutköy‘deki konutların değerlerini artırıyor.

3. havalimanı Arnavutköy‘de konutları değerlendiriyor

Endeksa, 29 Ekim 2018 tarihinde açılışı yapılan 3. havalimanının yer aldığı Arnavutköy ilçesinde konut fiyatlarının değerlenme oranlarını açıkladı. Güncel verilere göre Arnavutköy‘de son 1 yıllık ortalama değer artışı %14 oldu.

Endeksa’nın güncel verilerine göre 3. havalimanının bulunduğu İstanbul Arnavutköy’de konut fiyatları son 1 yılda %13.69 artış gösterdi. Son 4 yıllık fiyat artışı ise %48 seviyesinde gerçekleşti.

Ortalama metrekare satış fiyatı 2.156 TL

Endeksa verilerine göre Arnavutköy’de ortalama konut büyüklüğü 105 metrekare, ortalama metrekare satış fiyatı 2.156 TL, konut yatırımının geri dönüş süresi 24 yıl. Arnavutköy’de konut yatırımında en fazla değer kazanan mahalleler ise Haraççı, Hicret, Mustafa Kemal Paşa, Karlıbayır, Anadolu, Atatürk, İslambey ve Merkez.

Haraççı‘da son bir yıllık artış %26

Endeksa’ya göre ortalama değerlerle Haraççı’da konut metrekare satış fiyatı 2.175 TL, son bir yıllık fiyat artışı %26; Hicret mahallesi’nde konut metrekare satış fiyatı 2.651 TL, son bir yıllık fiyat artışı %17; Mustafa Kemal Paşa’da konut metrekare satış fiyatı 2.601 TL, son bir yıllık fiyat artışı %16; Karlıbayır’da konut metrekare satış fiyatı 2.308 TL, son bir yıllık fiyat artışı %16; Anadolu’da konut metrekare satış fiyatı 2.155 TL, son bir yıllık fiyat artışı %15; Atatürk’te konut metrekare satış fiyatı 1.969 TL, son bir yıllık fiyat artışı %11;  İslambey’de konut metrekare satış fiyatı 2.157 TL, son bir yıllık fiyat artışı %10; Merkez mahallesinde ise konut metrekare satış fiyatı 2.307 TL, son bir yıllık fiyat artışı %9 olarak gerçekleşti.

Emlak Haberleri

Etiketler

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • AVRUPA KONUTLARI ATAKENT 4’TE 2. ETAP SATIŞA ÇIKTI
  AVRUPA KONUTLARI ATAKENT 4’TE 2. ETAP SATIŞA ÇIKTI

  ATAKENT 4 B Geleceğin Bağdat Caddesi olarak adlandırılan lokasyonda Avrupa Konutları Atakent 4’ü geliştiren Artaş İnşaat, şimdi de projenin 2. etabı Atakent 4 B’yi satışa sundu. Alıcılar, 1+1’den 4+1’e 362 konut ve 9 ticari ünitenin yer aldığı projedeki dairelere 0,64 oran, 180 ay vade ve 12 sonra ödeme avantajlarıyla sahip olabiliyor

 • Skyland İstanbul’dan rezidans sahibi olanlara 1 yıl kira garantisi
  Skyland İstanbul’dan rezidans sahibi olanlara 1 yıl kira garantisi

  Eroğlu Gayrimenkul, kamu bankaları tarafından başlatılan konut kampanyası seferberliğine, imza projesi Skyland İstanbul ile katılıyor. Sıfır peşinat ve 180 aya kadar 0,64 faiz oranı ile ev sahibi olmayı kolaylaştıran kampanyadan faydalanan yatırımcılar, ilk 12 ay hiçbir ödeme yapmayacak. Skyland İstanbul rezidansları, cazip fiyat avantajlarının yanı sıra 1 yıl kira garantisi de sunuyor

 • Antalya’ya yatırım yapan kazanıyor
  Antalya’ya yatırım yapan kazanıyor

  Sur Yapı’nın Antalya projesinde ‘‘Rahat Bi Nefes Al’’ kampanyası kapsamında, sağlık çalışanlarına özel 15 bin TL’ye varan ek indirim!

 • Sanayinin Modern Geleceği
  Sanayinin Modern Geleceği

  İstanbul'da Sanayinin, Endüstrinin ve Ticaretin YeniAdresi Modern Sanayi Merkezi Esenyurt’ta Yükseliyor.

 • KONUTTA SALGININ İZLERİ FAİZSİZ ELBİRLİĞİ SİSTEMİ İLE SİLİNECEK
  KONUTTA SALGININ İZLERİ FAİZSİZ ELBİRLİĞİ SİSTEMİ İLE SİLİNECEK

  Cumhurbaşkanlığının himayelerinde düzenlenen dünyanın ilk online Uluslararası COVID -19 Konferansı, İstanbul merkezli olarak gerçekleştirildi. Birçok ülkeden uzman ismin, yerli ve yabancı akademisyenin katılarak salgının sosyal hayata ve iş dünyasına etkilerinin tartışıldığı online konferansta, faizsiz Elbirliği Sistemi’nin Türkiye’deki ekonomik başarısı ele alındı.

 • EGE YAPI’YA İNGİLTERE’DEN ÖDÜL
  EGE YAPI’YA İNGİLTERE’DEN ÖDÜL

  Teknolojik gelişmeleri projelerine taşıyarak insan hayatına değer veren Ege Yapı, Uluslararası İş Güvenliği Ödülü’ne (International Safety Awards) layık görüldü

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.