|   | 
3S Kale

3S Kale

 • Kuruluş Tarihi : 1953

 • Proje Sayısı : 8

3S Kale, konut, ofis ve residence projeleri, 3S Kale hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve 3S Kale ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

3S Kale Hakkında

Hakkımızda

Türkiye’nin önde gelen markalarından Kale Kilit’in bünyesindeki gayrimenkul stoklarının yeniden yapılandırılmasıyla 2011 yılında 3S Kale Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş. ve 3S Kale Yapı ve Ticaret A.Ş. ile 2014 yılında 3S Kale Enerji Üretim A.Ş. şirketleri kurulmuştur.

2015 yılında grup şirketlerini bünyesinde toplayan 3S Kale Holding A.Ş., gayrimenkul ve enerji alanlarına öncelik vererek, kentsel dönüşüm ve jeotermal enerji gibi Türkiye için çok önemli dinamiklerden hareketle ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadır.
3S Kale, hâlihazırda Beylikdüzü ve Fenerbahçe’de kentsel dönüşüm kapsamında projeler yürütmektedir. Avcılar’da İstanbul Üniversitesi Yerleşkesinin arkasında 28.000 m2 arsa üzerinde geliştirdiği 110.000 m2 inşaat alanına sahip projenin inşaatına başlamıştır. Şirket, Topkapı’da yapacağı proje için ruhsatlandırma çalışmalarını sürdürmektedir.

Her yıl yeni projelerimizle kalite ve tasarımlarımızla fark yaratan öncü gayrimenkul firmalarından birisi olmak hedefimizdir.

 

3S KALE GAYRİMENKUL

“Gayrimenkul alanında katma değer sağlama ve bu sayede ülke gelişimine destek verme" vizyonuyla seçkin, fark oluşturan projeler geliştiriyoruz.
Çevreyi ve milli serveti korumayı, en iyi tasarım ve işçiliği kullanarak kaliteden ödün vermeden iş yapmayı her zaman misyon ediniyoruz.
Tamamladığımız projeler arasında 136 konutluk Kale Özgür Evler, 1.463 konut ve 42 mağazasıyla Kale Kent, Fenerbahçe’de kentsel dönüşüm projelerimiz bulunmaktadır.

 

Misyon

Gayrimenkul ve enerji alanlarına öncelik vererek, Türkiye için çok önemli dinamiklerden hareketle ülke ekonomisine katma değer sağlamak.

 

3S KALE YAPI

3S Kale Yapı, 133.000 m2 kiralanabilir alan ve 515 adet bağımsız bölümden oluşan, sahibi olduğumuz mülklerin kiralama ve işletmesini yaptığımız büyük bir şirket.
Güngören’de bulunan Kale Outlet Center, 80.000 m2 inşaat alanı üzerinde, 26.000 m2 kiralanabilir alanda 123 mağazasıyla hizmet veriyor.
Davutpaşa’daki Kale İş Merkezi, 38.000 m2 inşaat alanı üzerinde 311 dükkanı; Güngören İş Merkezi ise 63.000 m2inşaat alanı üzerinde 74 dükkan ve ofis alanlarıyla müşterilerinin hizmetine sunuldu.

 

3S KALE ENERJİ

3S Kale Enerji olarak ‘’Yenilenebilir enerji arama ve üretimi konusunda Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olma’’ misyonuyla yola çıktık.

Bu misyonla;

Ülkemizin jeotermal potansiyelini açığa çıkartmak için jeotermal bölgelerde jeolojik ve sondaj çalışmaları yapma,

Keşfedilen termal suları elektrik enerjisi üretimi, seracılık, termal turizm vb. alanlara kullanma,

Rüzgar ve güneş enerjisi konularında araştırma ve üretim çalışmaları yapma,
Yurt içi ve yurt dışında fosil yakıtlar ve madencilik konularında araştırma ve geliştirme çalışmalarında bulunma hedefiyle faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Tel: 0212 502 9040
Fax: 0212 641 7206
Email: info@3skale.com.tr
Adres: Güven Mah. Eski Londra Asfaltı No: 89 34160
  

 

3S Kale Projeler Haritası

3S Kale Projeleri

3S Kale Haberleri

 • Kale Kent Projesinde Teslimler Aralık'ta
  3S Kale

  Kale Kent Projesinde Teslimler Aralık'ta

  Kale Kent projesi, 100 dönüm arsa üzerinde 1420 konut ve 32 mağaza olarak yükseliyor. 1+1'den 4+1'e toplamda 25 farklı daire seçeneği sunulan projede, bloklar 8 kattan oluşuyor.PROJE İLE İLGİLİ EN GÜN...

 • 3S Kale’den İki Yeni Proje
  3S Kale

  3S Kale’den İki Yeni Proje

  3S Kale’nin Avcılar’da 40.853 m² arsa üzerinde ticari alanların ve konutların olduğu karma projenin geliştirme çalışmaları devam etmekte... Bir diğer proje ise Firüzköy bulvarı üzerinde göl ve deniz m...

 • Beylikdüzü KaleKent'te Vade İmkanı
  3S Kale

  Beylikdüzü KaleKent'te Vade İmkanı

  1.471 adet konutun yer aldığı Kalekent projesi 35 blok olarak yükseliyor.KALEKENT PROJE DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ!48 ay vade imkanı1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1Daireseçeneklerinin bulunduğuKaleKent'te konutlar...

 • Kalekent Daire Fiyatları
  3S Kale

  Kalekent Daire Fiyatları

  Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığı ile hayata geçirilen Kalekent projesi İstanbul Anadolu Yakası Beylikdüzü’nde yer alıyor. Toplamda 100 bin metrekare bir alan üzerinde 250 milyon dolar yatırım...

 • Kalekent 2. Etapta Satışlar Başladı!
  3S Kale

  Kalekent 2. Etapta Satışlar Başladı!

  Kişi başına düşen yeşil alanlarıyla AB standartlarının üzerine çıkan İstanbul'un cazibe merkezi Beylikdüzü'nde, 1 milyon metrekarelik bir alanda kurulacak Yeşil Vadi projesinin tam karşısında yer alan...

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer