|   |  4KA GROUP Firması
4KA GROUP

4KA GROUP

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

4KA GROUP, konut, ofis ve residence projeleri, 4KA GROUP hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve 4KA GROUP ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

4KA GROUP Hakkında

4KA İnşaat olarak geleceği mutlulukla inşa ediyoruz...

Modern yapı anlayışını engin tecrübemizle birleştirerek  insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe ilkleri barındıran projelerimizle geleceği güvenle inşa etmeye devam ediyoruz.

Misyon

 

 

Kâr odaklı değil müşteri memnuniyeti odaklı olan, faaliyette bulunduğu her sektörde daima en iyi ve en yeniyi getiren, dünya çapında gelişmeleri profesyonelce uygulayan kurumsal bir şirket olmak...

Vizyon

 

 

Faaliyet gösterdiği her sektörde teknolojik ve yenilikçi çözümleri kullanarak müşterileriyle en optimum şekilde buluşturmak ve azami kalite ve fayda ile hizmet sunmaktır.

Kalite Politikamız

 

 

ŞİRKET İTİBAR VE SAYGINLIĞINI KORUMAK VE YÜKSELTMEK
Büyük çabalar ile kazanılan firma itibarının sürekliliğinin sağlanması ve daha ileri bir düzeye getirilebilmesi için, kalite anlayışından ödün vermeden işleri  doğru ve zamanında yapmak. Her zaman her yerde aranılan, tercih edilen bir şirket olmak için daha çok çalışmak, işverenin ve müşterinin gereksinim ve beklentilerini zamanında tespit ederek bunları karşılamak.
TEKNOLOJİK VE BİLİMSEL GELİŞMELERİ İZLEMEK
Kalite düzeyinin yükseltilmesi için, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri izlemek. Çalışan personelin ve tedarikçilerin mesleki yenilikleri öğrenmesinde ihtiyaç duyacakları eğitimi almalarını sağlayarak kalite düzeyinin sürekli iyileşmesini sağlamak.
TÜM ÇALIŞANLARIN KATILIMI VE TEDARİKÇİLER
Kalite, verimlilik ve kârlılık artışını sağlamak için, ekip çalışmasına önem vermek. Şirket kurumsal yapısında ve işlerin işlemesinde kalite düzeyinin en üst seviyeye gelmesi için, organizasyondaki bireylerin görev ve sorumluluklarının bilincinde olmalarını sağlamak. Birlikte çalışılan alt ekiplerin (Tedarikçilerin) kalite düzeylerinin kontrollerini elde tutmak, bu firmaları denetleyerek ekip çalışmalarına katılımlarını sağlamak.
PERSONEL SEÇİMİ VE İÇ EĞİTİM
Doğru, verimli, kârlı fikirlerin bilgili, deneyimli beyin gücüyle ortaya çıktığını şirket kalite prensibi olarak kabul etmek. Bu doğrultuda şirkete nitelikli insanlar kazandırmak. Personele göre iş değil, kurumsal yapı içindeki niteliklerine uygun personel alımı yapmak. Yeni personeli deneyimli, profesyonel, nitelikli personelin yanında usta-çırak ilişkisi içinde çalıştırmak. Çıraklık eğitimini tamamlayan personele organizasyon içindeki yetki ve sorumluluğu vermek.
ÜLKEYE FAYDALI OLMAK VE SÜREKLİ GELİŞMEK
Şirketimiz kuruluşundan itibaren ülkemize faydalı olmayı prensip edindik. Tüm işlerimizde bu prensibi kurumsal yapı içindeki tüm birimlerin devam ettirmesini sağlamak. Şirket kâr, verimlilik ve kalitesinin sürekli gelişmesini sağlamak ve ülkeye daha fazla faydalı olmak için, şirketimizin hedefi; Uluslararası arenada ismi bilinen, aranan, yurtdışı gelirlerden ciro sağlayan bir dünya şirketi olmaktır.
DOĞAL ÇEVRENİN KORUNMASI
İşlerin Planlanmasında ve yürütülmesi aşamasında çevreye verilecek etkileri en aza indirecek önlemleri almak. Etkin bir çevre bilinci yaratarak gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakılmasında örnek bir şirket olmak.
ÇALIŞANLARIN SAĞLIĞI VE İŞGÜVENLİĞİ
Çalışanların sağlığına ve iş güvenliğine önem vermek. Yapılan tüm işlerde yazılmış ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun çalışmak.

 

Tel: 0322 247 0809
Fax: 
Email: 4kainsaat@hotmail.com.tr
Adres: Pınar Mahallesi 74175 Sok. No:25 Adana / Çukurova

4KA GROUP Projeler Haritası

4KA GROUP Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.